arl fmic

Poslaťod Blitzkrieg » 12 Máj 13, 0:02:12

pytal som sa na inych forach,ale vsade bez odpovede tak dufam ze tu mi niekto z vas poradi. na obrazku je vidno ze cooler je prehnuty a mna zajima ci je to vadne alebo zanedbatelna chybycka krasy
ale kedze mam problem s vlozenim obrazku tak dam odkaz, hadam vam to pani nebude vadit

http://www.vw-club.sk/download/file.php ... &mode=view

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod bjukemen » 12 Máj 13, 6:27:46

..pokial nefuci tak to neries, asi to niekto niekde oprel tak sa to ohlo.. je to iba vyzualna chyba

bjukemen 


 
Príspevky: 794
Registrovaný: 13 Jún 10, 16:33:40

Poslaťod Blitzkrieg » 12 Máj 13, 12:10:42

haleluya, dockal som sa odpoveda, dakujem moc krat.

a este jedna vec,ono sa to neda odskusat ked je to zhodene ci da???

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod Leon/kissiakos » 12 Máj 13, 18:33:02

da sa to natlakovat a pozerat ci nestraca tlak...
Kissiakos - Matus/seat leon: 2004,..1,9TDI /ASV/ASZ + dssr 0,360 + 12mm/teofuck + vacka 9,4 + FMIC= po k***t koni --

Leon/kissiakos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1069
Registrovaný: 10 Mar 11, 21:15:24
Bydlisko: Spišský Štiavnik /SK/

Poslaťod Blitzkrieg » 13 Máj 13, 16:07:26

all right,ale asi na ulici to nenatlakujem ze jo :opf? tak asi to len risknem a kupim tak ako je :D za tu cenu hehe,ale tu radsej neprezradim.
inac bude mi to pasovat na drziaky v ajmku 85kw ak to vymenim za moje? alebo to treba brat komplet aj s prednou stenou???

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod janosik93 » 13 Máj 13, 21:42:39

ale IC je ten v strede, nie ten posledny :-) a ten je rovný
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Blitzkrieg » 14 Máj 13, 5:45:15

dik janosik
ide mi o to ci to ohnutie toho vodneho chladica nieje tak vazne ze je poskodeny. Tak napustit ho vodou a pozerat ci netecie??? alebo ak by predtym tiekol boli by tam na tom mieste nejake stopy?

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod janosik93 » 14 Máj 13, 10:59:23

no mali by tam ostať stopy, ak by sa niečo dialo
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Blitzkrieg » 18 Máj 13, 12:33:43

tak este jedna banalita z mojej strany, lebo na jednom fore som precital uz asi 30 stran a nikde som nenasiel odpoved,dokonca ani ked som sa pytal ludi cez sukromne spravy, teda odpoved som dostal a to vzdy tu istu : hladaj ,hladaj, hladaj

tak neviem ci je to nejake tajomstvo mechanikov,/ okrem janosika na tomto fore a poniektorych dobrych ludi na inych forach,ale tyych je malo/ ,alebo fakt nikto nic neprezradi pokial mu clovek nenaplni penazenku :D ved ja co viem prezradim,ale ohladom aut nemozem radit nikomu :mm

ide mi o to ci ta stena vojde miesto povodnej do golfa AJM alebo treba robit upravy, a ci treba k nej vsetky hadice z arlka, inc. klima,voda ,alebo stcia len k ic?

Janosik verim ze ty mi to urcite prezradis,a ako som uz neraz sluboval,len za posledny rok som nebol v spiskej,no ked tam budem tak sa ti rad pridem ukazat a hadam nejako revančovat

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod Shima » 18 Máj 13, 17:09:18

v zivote som to este nemenil ale poznam chalana ktory to menil na ASZ a povedal mi ze nie je to take ako vsetci opisuje vyemnit len kus za kus, su tam improvizovacky, dopasovania a pod ale nic extra

nakoniec to zhrnul ze uz nikdy viac to robit nebude ...

moj nazor je asi ten ze sedi to tam ale nie tak lahko ako sa zda, urcite nieco vyskoci co nebude sediet presne

Shima 


 
Príspevky: 372
Registrovaný: 18 Jún 10, 21:02:43

Poslaťod Blitzkrieg » 18 Máj 13, 17:49:27

shima- vdaka, ty si kosican tak teba mozem prist pozriet hockedy ked budem doma :D tym padom je jednoduchsie a lacnejsie riesenie uni FMIC trebarz z ebay ako tam pchat ARL stenu bez rurok hadic,lebo ak si predstavim ze jedna hadisca do arl cooleru stoji 100eciek tak je to dost drahy spas. Tak zasa mam v tom poriadny hokej a to niesom ani vo finsku

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod Shima » 18 Máj 13, 18:27:08

tak ja som tiez chcel riesit FMIC z ARL ale proste podla toho kolko je s tym roboty a zhanania hadic som to vylucil a urobil si univerzalny FMIC od firmy FORGE s tym ze kupil som si len IC a cele vedenie som si doskladal sam v style ARL (z pod baterky do motoroveho priestoru)

trvalo mi to asi 10 hodin kym som to cele sam vyskladal a pomeral samozrejme aj nakupil

ale zase jeden kamrat( kosican) bude predavat svoj IC aj s vedenim, uvidim ak a bude cena) ide davat z S3 kde je IC celohlinikovy (dovod vymeny za celohlinikovy 240koni 480NM), este podla mna je zbytocne velky IC, staci taky maly ale hlavne velmi ucinny !!!

ja mam 550x230x65 (mm) a zistil som ze mohol tam ist kludne mensi aspon kvoli skorsiemu plneniu... zatial mi to ide celkom slusne ale este ma caka na tom dost roboty, momentalne celu moju cinnost a experimenty brzdia statnice...

ak sa mi bude darit aj nadalej tak (financne) tak na zimu mam rozpracovany novy projekt (zvysenie objemu na 2,0l s pouzitim piestom z 2,0TDI a kovanych ojnic, silenjsie skrutky do hlavy, ostrajsie vacka pravdepodobne z SDI, 11mm hlava do cerpadla a potom mozno casom nejaky vacsii garretovy fen)
po celej uprave (do roku) by som chcel byt niekde nad 250koni s tym ze chcel by som aj zvacsi nasavacie kanaliky v hlave a zvacsit ale kanaliky v bloku motora na olej a vodu, mozno zozeniem aj vacsi blok motora vsetko to je zatial v stadiu uvah ;)

Shima 


 
Príspevky: 372
Registrovaný: 18 Jún 10, 21:02:43

Poslaťod Blitzkrieg » 19 Máj 13, 15:17:18

shima tak na to sa pridem pozriet ked bude hotovo, dovtady by si aj mne mohol pozhanat za tu cenu ako si pisal na vw clube IC s vedenim,lebo ako zvazujem tak zvazujem ten ARL bude asi poriadna babracka,a dat 300eciek za celu stenu bez hadic je trosku moc :opf? a ked je to nove aj to pekne vizira, no len tie VBckove turba niesu casto na predaj.

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod Shima » 19 Máj 13, 15:34:26

za 300 si to chcel od koho kupit?

za 400euro to kupis s celym vedenim pocnuc cervenou hadicou cez IC a konciacimi sacimi parohmi

teraz moj polika bude mat leon ARL tak planujem zobrat celu stenu len cakam jaku cenu mi zarube :grr

turbo VB? hlavna vec ked ja som mal 3 v KE tak ani jeden clubak nechcel vsetky putovali do Ceska
jedno 220e
druhe 240e
tretie sa mi vratilo tak som si ho nechal 8-)

Shima 


 
Príspevky: 372
Registrovaný: 18 Jún 10, 21:02:43

Poslaťod Blitzkrieg » 19 Máj 13, 15:45:57

no tak ja dlho dlho zvazujem ,citam,radim sa, a v konecnom dosledku mi to vychadza tak ze dam VB-ckove turbo,pocase dam k tomu AL-kove vstryky a zohnat niekoho sikovneho na cip,lebo to co tam teraz mam nerobi dobre mojmu turbu a za 5 rokov uz druhe ide srajuci,dal som to zmerat a niekto sa asi hral lebo krutak je zvyseny o 60percent. a myslim ze ked to vratim na original povodnych 85kw tak budem velmi sklamany.

Ta stena je na autobazari za taku canu a na dieselpower.cz mi ju chalan tiez ponukol no to je prehnana cena,ale nato si na svk zvykam lebo ludia na tychto veciach chcu zarabat,a nie sa toho zbavit lebo to nepotrebuju

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Ďalší

Späť na Zvyšovanie výkonu VW group

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron