vw golf mkIV

Poslaťod Blitzkrieg » 04 Apr 11, 15:16:37

otazocka: je pumpa na 115HP rovnaka ako na 150HP?

a chalani teba mi menit spojku,tak som rozhodnuty ze tam dam jednohmotu organiku.....dufam ze dobre som sa rozhohol,ak nie tam ma prosim vyvedte z omylu,a poradte co.
ak som sa spravne tak prosim kde ju zozeniem

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod Alpiners2 » 04 Apr 11, 15:40:37

jánosik dával jednohmotu to 115hp pdčka.
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod Blitzkrieg » 07 Júl 11, 15:25:16

po dlhom čase znova kcem poradit.

Mam problem s motorom a to ten ze budem musiet asi menit hlavu motora,nozmani mi povedalze ma to bude statod 600do 800 euri,no rozmyslam o110kw motore, niekde na nete chalanisko predava z golfa a druhy s leona top sport.
Ale neviem ci sa to oplati. Hlavne co vsetko budem musiet menit. turbo by som uz kupil nove,taktiez FMIC, len neviem ako to je s rozvodmi a kabelazou.

???

For janosik: V sobotuidem do spiskej, nedame zoznamku...cisto nezavazne :-L

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod janosik93 » 07 Júl 11, 21:28:35

ked budem doma, tak prečo nie .... môžme pokecať
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Alpiners2 » 08 Júl 11, 12:25:32

Blitzkrieg píše:po dlhom čase znova kcem poradit.

Mam problem s motorom a to ten ze budem musiet asi menit hlavu motora,nozmani mi povedalze ma to bude statod 600do 800 euri,no rozmyslam o110kw motore, niekde na nete chalanisko predava z golfa a druhy s leona top sport.
Ale neviem ci sa to oplati. Hlavne co vsetko budem musiet menit. turbo by som uz kupil nove,taktiez FMIC, len neviem ako to je s rozvodmi a kabelazou.

???

For janosik: V sobotuidem do spiskej, nedame zoznamku...cisto nezavazne :-L


skús definovať problém z motorom. máš prasknutú hlavu na aute? tie hlavy vydržia hodne vela, ak človek neni prasa tak určite nepraskne.
ak sa rozhodneš pre 110kw motor tak ho len prehodíš, pozapájaš káble a hotovo. len sa bude musieť prekopať soft, aby boli v poriadku dlžky vstrekovania a ostatné veci okolo toho.
ak janosik bude mať čas tak určite zanim zbehni. ;)
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod Blitzkrieg » 08 Júl 11, 12:46:02

problem je: straca sa mi chladiaca kvapalina, ale az ked sa lepsie zohreje motor,teda pri dlhsich vzdialenostiach, vsetko hadice su suche,no minule som lookol pod auto a tam plno masneho,ale skor by som to povedal na olej,no ten mi neklesa. ale neviem ci nebude prasknute tesnenie pod hlavou,lebo prave tam to zacina byt spinave. Len co som sa docital tak ak by bolo tesnenie tak by som mal speneny olej vraj ako kapučino, a ked je prasknuta hlava tak by som mal mastne oka v chladiacej nadobke- a mam tam oka no či mu mastne to neviem,vizeraju ako take male trblietky. znami vravel ze oni sa casom budu zvadsovat a ich bude pribudat a ze mi to spravi za 600-800 euri a pritom pouzije nejaku uz pouzitu hlavu co ma z jazdenky v servise, tak sa obavam ci nieje vela za pouzitu hlavu a tesnenie pod nu,no a 4 kružky + praca, samozrejme ze si zato da kazdy zaplatit ale ak ma kruzky a tesnenie vyjdu ani nie na 200 euri tak neviem ci je tak narocne az na tych 600eur dat dole hlavu a vymenit tesnenie :D lebo ja nikdy nezistim ci ju menil alebo nie :rr

Najhorsie je ze buduci tyzden mam ist do holandska :grr

je mozne zo to bude predsa len tesnenie ked mi tamadial unika ? ale preco mi neklesa olej????????

ak som nieco na nieco zabudol tak ma usmernite

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod Alpiners2 » 08 Júl 11, 17:48:09

v lepších servisoch majú taký prípravok ktorý sa naleje do chladiaceho okruhu, po pár minút sa odoberie trochu vody a otestuje sa to činidlom. reaguje to na Co. možno za to zoberú 30eur, ale budeš vedieť či ti podfukuje tesnenie alebo nie.
a 800eur za výmenu tesnenia je strašne vela, to máš pekného známeho :grr
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod janosik93 » 08 Júl 11, 22:28:25

naposledy som to dával robiť svokrovi a stálo to všetko 660€ . boli tam rozvody, tesnenia, oprava hlavy, tesnenia pod vstrekovače,oleje filtre a všetko okolo toho....
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Blitzkrieg » 08 Júl 11, 22:33:05

hej to je na tych znamich najlepsie, povie600 az 800 a ked si pridem po auto ta mi zapoti 1000. dnes som pofotil s mobilom tak ak sa mi podari sem tuknut fotky uvidite jak to vy-zira
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod janosik93 » 08 Júl 11, 22:37:46

ono je to vadne vo vnutri, nie von
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Blitzkrieg » 08 Júl 11, 22:42:48

mas na mysli toho mojho znameho ??? :lol:

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod janosik93 » 08 Júl 11, 22:44:20

nie, to tesnenie na čo si sem dal vlastne to foto?
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Blitzkrieg » 08 Júl 11, 23:14:43

foto,lebo sa do toho velmi nerozumiem a neviem ci je to velmi zaspineneod oleja co prepustaalebo normalka

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

Poslaťod janosik93 » 08 Júl 11, 23:20:48

pozri sa, či ti to netečie okolo vodnej pumpy ... častá závada.... ale to tesnenie by som tiež riešil .
Aký kod motora máš?
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod Blitzkrieg » 10 Júl 11, 22:05:45

zdar, kod je AJM, ak sa toto pytas, a tak mi pride otazka ta vodna pumpa sa nachadza pod rozvodmi? a ak sa meni tak idu dole aj rozvody a tie ked uz idu dole tak spat sa uz nedavaji...ci sa mylim.
V sobotu bola v spiskejnestihacka,aani som ta nekcel otravovat s hlupostami :rr

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Zvyšovanie výkonu VW group

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron