vstreky, nastavenie-zhanam podlozky

Poslaťod toefuk » 30 Júl 11, 7:01:59

Zdravim pani,
mam na vas prosbu, obehal som v okoli mototechny, poobvolaval diesel servisy ale nik nebol ochotny...a kupovat celu sadu za 700€ pre moje 4 vstrekovace predsa nebudem a vystrihovat sparomierky tiez uz nechcem, rad by som to urobil naporiadok. Ak ma niekto moznost, alebo ma doma nieco tak by som rad neake kupil, pls.
Viem ze na NC 50 nastavim len pilotny otvaraci tlak tak ma neodhovarajte..., uz mam s tym neake susenosti tak si hadam poradim s tou mojou rotackou, keby to bola PD alebo CR tak nic neriesim a dam to do servisu.
Velke Ď.
A4,1Z, GT2052S, 0,232+11mm, FMIC, jednohmota 240mm, MAF off - MAP on,4bar sensor, KAToff,moj soft
skusacka trysiek, kompresiometer, pretesnenie cerpadla VP37, diagnostika preplnovania a vstrekovania rotaciek...

toefuk 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 295
Registrovaný: 17 Júl 11, 9:22:41
Bydlisko: Cadca

Poslaťod toefuk » 30 Júl 11, 18:40:52

OK, tak som sa nasral a dnes som to nastavil sparomierkami na 200 barov, rozdiel -+2 bary, vyrovnavacia davka -+0,3, motor ide jak gula, hadam si to este sadne na tych 190 barov inak mi asi klakne cerpadlo, takze ked sa budem popytavat po VP37 tak som to dojebal... :o/
A4,1Z, GT2052S, 0,232+11mm, FMIC, jednohmota 240mm, MAF off - MAP on,4bar sensor, KAToff,moj soft
skusacka trysiek, kompresiometer, pretesnenie cerpadla VP37, diagnostika preplnovania a vstrekovania rotaciek...

toefuk 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 295
Registrovaný: 17 Júl 11, 9:22:41
Bydlisko: Cadca


Späť na Zvyšovanie výkonu VW group

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron