Ponuka diagnostiky

Poslaťod janosik93 » 13 Jún 10, 20:55:51

Sem píšte ponuky diagnostiky, ktorú poskytnete trvalo či už zadarmo, alebo za všimné. To už nechám na Vás .
Príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá budeme po zhodnotení mazať bez upozornenia.
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod miro22 » 30 Júl 10, 3:03:30

Alpiners ma u mna diagnostiku pokial sa dostavi do VK zdarma na vycitanie chyb z aut, ktore ta diag ovlada (dufam, ze to nebude zmeuzivat). iny clenovia 10€ za vycitanie chyb z jedneho auta. vycita skoro vsetky bezne auta. za rozkodovanie a urcenie skutocnej zavady ktora sa da urcit iba za jazdy pri logoch sa plati viac. zalezi od narocnosti chyby. pisem o inych autach ako VW group.

ak som to spravne pochopil. ak nie, pls zmazat. pozicat sa neda, jedine s kompom a to by bolo drsne pre kazdeho, kto ju ma oficialne. ak chce niekto soft + kabel na VW do 2004 pozicat, tak ak sa niekto znamy za neho zaruci, bez prob za smiesnu sumu, alebo zadarmo.
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod janosik93 » 30 Júl 10, 8:09:07

Pochopil si to správne. Všetko je ok. U Alpiners2 to u mna platí tiež :grr .Ostatné veci dohoda.

To miro22 : Aký typ diagnostiky používaš, ak to nieje tajnosť?
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod miro22 » 31 Júl 10, 1:22:33

diagnostika Delphi s osciloskopom a ostatnymi vecickami.. potom mam este Vag, aj stare, aj novsie. ten starsi kabel by som fakt zical aj zadara, ak by bol niekto stasny, ze som mu pomohol.. com kabel. inak mam aj stary flasher na ecu motora od www.pc-diagnostika a oficialny, no ten stoji uplne za chuja, kedze robi len VW diesle a 15 minut stahuje pamet. aj s tym by som niekomu spravil radost, ale mna to stalo asi 20 tisic..
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod janosik93 » 31 Júl 10, 22:13:46

ja mam VAG origo, a podobne vybavenie čo ma Alpiners2 :grr . no mam i čosi naviše.
Taka diagnostika by sa mi páčila, ale ešte som nedospel do takeho finančneho štadia na jej kúpu. Ale i to bude..
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod miro22 » 31 Júl 10, 23:20:07

myslis, ze ja som dospel? poradim ti ako na to..

mam kamosa, ktory berie veci s Elitu a kedze je to dobry kamos(pomahame si navzajom), tak mu za urcity obrat davaju zlavu na vybrane produkty. na diagnostiku mal zlavu 40%. stoji 2800€ a ja ju mam za 1730(asi). nepametam podrobnosti presne. abgrejdy na rok zdarma na rok.. je v tom osciloskop, merak teploty, tlacidlo na stopnutie logovanej hodnoty a par kablov na napajanie... este som zabudol, ze samozrejmostou je bezdrotove spojenie s autom.. dnes asi samozrejmost.. pekna vecicka, ktora sa mi zide aj pri zavodnych autach koli osciloskopu. mohol som ju mat uz davno, no som taky blazon, ze radsej vrazam do kadejakych uprav a na zivobytie niekedy myslim menej.. :? popri tom to kamosovi este splacam, vlasne mu dlzim este 500€, ale vychadzame spolu velmi dobre a ako pisem, navzajom si pomahame.. raz vediem v pomoci ja a raz on.. takze staci mat niekedy kamosa na spravnom mieste. :) alpiners ak si pameta, tak ten co sme spolu jedli.
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod janosik93 » 31 Júl 10, 23:30:57

takého kamoša mam i ja, ale ten je vlastnikom vrakoviska :-) čiže nákupy u neho su zadarmo,a on tiež využíva moje služby v autoelektrike a diagnostike :-) lenže on nenakupuje v elite ....
osobne nemám tolko penazi na to este. prerabam dom, ved Alpiners vie, kde je tok penazi :-)
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves


Späť na Diagnostika -software,hardware VW group

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron