2,4jtd nejde nastartovat

Poslaťod Peal » 10 Aug 12, 8:25:47

Ne neskousel jsem ho propojit naprímo ale slyset nejake pazvuky z nadrže jsou,měl jsem sním už dvbakrat problém,tohle čerpadlo co mam v nadrži je tam 3 roky a najeto 140 000km ,co si pamatuju tak po zapnuti klicku mi tlak nafty vyskocil na 6-9 baru a ted nic a při startovani do 150 baru takže čidlo asi ok ale podavaci bude zřejme vybehany dnes na něj kouknu. diky za spolupraci ;-)

Peal 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 02 Aug 12, 18:59:11
Bydlisko: Hranice

Poslaťod Alpiners2 » 04 Apr 13, 18:19:21

drv ventil bude k.o. ak nespravi na liste aspon 270bar tlak tak nenatocis.
vymen drv a pojde ;)
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod alfik » 05 Apr 13, 20:24:56

CR potrebuje na start 150 barov. Pozri gumicky na DRV. A podavacke staci 1.5 baru na natocis.
AR 156,2.4 JTD+Chip,EGR OFF

alfik 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Registrovaný: 10 Mar 11, 12:17:51
Bydlisko: Vsetin---ČR.Považská Bystrica---SK

Poslaťod sikin1987 » 25 Mar 16, 15:45:04

zdarec dotahli mi na servis alfu 156 1,9 JTD 81 kw s tim,ze se za jizdy rozvitila kontrolka motoru a jak zastavil uz nenastartovalo. chyba snimac faze. tak vymenili cidlo kliky, vacky znovu nastavili rozvody(delane pred 3 mesicema) a porad stejny este sulinci daval na test CR cerpadlo. ja sem zacal kuchat kabelaz,ale kolega rikal,ze ta chyba vychazi ze snimace vacky v techto pripadech byvaji skocene rozvody nebo ten snimac spatny. me napadlo,ze tam je strizeny klinek na klikovem kole co rikate? ale ze by na to nedosli? jinak toci toci otacky to neukazuje,ale jednou asi ze 4 pokusu to na chvilicku jakoby ma snahu chytnout.napdl me aj DRv,ale to by snad skytlo vic a neukazalo chybu faze ne?mam kdyztak moznost zkusit jinej.
asi bduem muset rozhodit rozvody at vime 100%,ze klika vacka je dobre nastavena a neni praskla remenice a pak uz jen fakt hledat kabelaz od RJ

sikin1987 


 
Príspevky: 239
Registrovaný: 14 Aug 11, 16:08:01

Predchádzajúci

Späť na Údržba a technické problémy Fiat

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron