systém ABS

Poslaťod JTDchip » 27 Nov 10, 20:42:49

Mám problém s ABS. Minulý rok se rozsvítila když byl rozbředlý sníh. Tak sem si říkal,že to asi bylo bordelem. Celý léto pohoda,ale někdy od října zase problémy.
Vypadá to na nějakej kontak,protože se to celkem pravidelně stane při ostém průjezdu zatáčkama kde jsou silné nerovnosti a autose hodně třepe kvůly tvrdým tlumičům.
Pak třeba svítí 2 starty a 20 km,ale napotřetí jak nastartuju a ujedu určitou délku zhasne a je několik jízd pokoj. Doagnostika ukázala asi 4 chyby,ale neznámé!!!
Nešlo to ani smazat. Možná špatná ŘJ. Stejně jako žhavení. Tohle auto má problém s kontakty. Každopádně to neukázalo žádné čidlo. Brzo to nafotím at víte o co jde

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod autickar21 » 28 Nov 10, 17:12:28

Skus si najst cez workshop ukostrovacie body a prejdi si ich, tak isto ako hlavne poistky k abs a zhaveniu.

autickar21 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 620
Registrovaný: 16 Jún 10, 15:22:18
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Poslaťod JTDchip » 29 Nov 10, 1:05:09

autickar21 píše:Skus si najst cez workshop ukostrovacie body a prejdi si ich, tak isto ako hlavne poistky k abs a zhaveniu.

jo to udelam,ale pojisty neprichazi v uvahu ty jsou vporadku to jsem kontroloval jako prvni

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod JTDchip » 19 Feb 11, 16:06:12

Sem docela zoufaly z toho ABS jednou to souvisi s vybitou baterkou pak zase s teplotou pod nulou a nakonec se to rozsviti kdzy prejedu prudce zatacku z hrboly. Ale je tam nejaky vetsi problem,protoze
RJ hladiny oleje nekdy hazi problem,ze je zkrat a jindy je to OK. chtel sem zkusit vytahnout konektor z RJ ABS a prostrikat,ale nedostal sem se k nemu

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod bjukemen » 20 Feb 11, 21:05:06

..toto sme riešili dlho na BMW 5 nakoniec bol problem v čidlách ale nakolko su na fiat drahe ako svina a nahrady nefunguju korektne vybodol by som sa na to..skusi prezrieť niekde musi zatekať voda do toho pri konektore alebo predrata izolacia a nezabudni premerať ohm metrom jednotlive čidla

bjukemen 


 
Príspevky: 794
Registrovaný: 13 Jún 10, 16:33:40

Poslaťod JTDchip » 20 Feb 11, 23:15:30

Jo jako samozrejme cidlo nebudu menit ani jedno ja za nesmysly vyhazovat penize nebudu,ale kdyz tam to ABS bylo ocenil sem ho. Ono v lete funguje porad,ale jak zacne podzim zacnou problemy.
nemam rad kdyz mi sviti jina kontrolka nez svetel:D,ale to uz dlouho neplati kvuly AIRBAGU,alke to zkusim vyresit tim odporem

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod drahos » 11 Apr 16, 16:12:24

mne pravidelne svieti aj ina a musim to furt riesit na nervy
jedine 4x4

drahos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 09 Dec 14, 11:59:33


Späť na Údržba a technické problémy Fiat

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron