Oprava cerpadla Bosch CP1

Poslaťod JTDchip » 08 Dec 10, 12:30:49

Alpiners2 píše:napíš autorovi témy durimu013, potrebné veci vie zohnať

Tak mam borca co mi to dokaze vse sehnat,ale musim znat origo cisla a ty mi nikdo nerekne:D.
Jinak nevim jestli zakladat nove tema,ale chci se s poradit s novou autobaterkou. Mam uz predbezne vybrano 60-64 aH kvuli velikosti a chci min startovaci proud 540a jinak pri mrazu pri pripadnem 5tem pokusu startu baterku vybiju

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod sikin1987 » 27 Nov 12, 12:34:00

tak uz sem konecne odpalil cerpadlo. protrhl se palivak a sotva to udrzi volnobeh(ucpany DRV).mlati to jakoby jedna vetev byla vydrena a mela vuli, zvysena spotreba asi o 3 litry,ale kupodivu to porad dobre startuje cemuz nerozumim. ani to nikde nechcije. jeidnej unik a to nevim jestli je nafta je pod listou u odvetrani kliky,al tam mam protrhlou hadici tak nevim jestli tam nestrika olej.
Chcu se zeútat ma cerpadlo nejake jemne sitko na vstrupu? protoze neni mozne aby to sezralo ten bordel co byl v trubkach a vstriky uz vubec ne.

sikin1987 


 
Príspevky: 239
Registrovaný: 14 Aug 11, 16:08:01

Poslaťod patopojo » 28 Nov 18, 12:40:08

Ahojte, potrebujem poradiť akým smerom založiť tesniace(kónusové) ocelové krúžky v hlave čerpadla Bosch CP1.Myslím že byt to mal byť diel 16, ktorý je uvedený v prvom príspevku no obrázky sa už nezobrazujú...vďaka za odpoveď.
Škoda Octavia Combi Elegance, 1.9TDi, 66kW ALH, r.v.2002, chip by Alpiners2

patopojo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 22 Jan 12, 15:22:42
Bydlisko: Levice

Predchádzajúci

Späť na Údržba a technické problémy Fiat

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron