Zrychlení 0-200 km/h - Alfa 156 M-JET 20v

Poslaťod dr.risko » 19 Apr 11, 17:18:09

no vies lenze ja neobhajujem diesel - sam mam TDi a tak isto nezastavam mira22 len ti vysvetlujem fakty na ktore sam mylne poukazujes...
Fabia 1,9TDi pd

dr.risko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 24 Jún 10, 16:06:01

Poslaťod miro22 » 19 Apr 11, 18:28:23

sodu poznam z jedneho fora a beriam ho takeho, aky je.. v celku zalozil svoje ego na tom, ze je z BA a ti su vraj najnamakanejsi a nad nich niet a na tom, ze nik iny sa nemoze do nicoho rozumiet, iba ak to vyraba. dalej rad ublkizuje ludom a je bezcitny a tesi sa, ak je niekto, koho si vytipival utlacany. tu sa zatial iba kroti. ja osobne kaslem na neho, ale poznam jeho styl uz roky.

skutocnost je ale taka, ze BA nic neznamena. skor mam overeny v praxi opak. ludia ako ludia. bud ich nieco bavi, alebo idu po prachoch. ja skor uznavam tych, ktorych to bavi..
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod 1soda » 20 Apr 11, 1:54:05

Na tvoje hlupe reci reagovat nebudem ,vypovedaju len o tebe a tvojich komplexoch,nie o mne .Ty totiz nevies spravit ani poriadny soft,nieto este psychologicky profil :)

1soda 


 
Príspevky: 64
Registrovaný: 02 Mar 11, 23:13:34

Poslaťod 1soda » 20 Apr 11, 2:08:25

dr.risko píše:no vies lenze ja neobhajujem diesel - sam mam TDi a tak isto nezastavam mira22 len ti vysvetlujem fakty na ktore sam mylne poukazujes...


problem je tu ten,ze ty mne nemas co vysvetlovat.Dizle obhajujem a aj budem ,maju totiz viac plusov ako benzin a momentalne su ekologickejsie a vykonnejsie ako kedykolvek predtym . Ak si raz kupis TDI ktore nebude mat 280tkm (citaj 120tkm slovenskych) a bude od serie sportovo ladene,pochopis aj ty.
A ak si tu nejaky chalan upravi JTD a ide mu to ,drzim mu palce a dufam ,ze mu to bude robit radost aj nadalej. Riesit tu ze cas na videu ci na fone ci na barscom je iny ako na stopkach,ci casomiere je hlupost,riesit tu a poucat ze zrychlenie zalezi na x faktoroch ...nemam dojem ze sem chodia tupe hovada,ktore nevedia nacom zalezi zrychlenie. Cize tolko k mojej poznamke o novotach. A guines? to uz velky spamer tuningklubu suzukiigni alias miro22 vie odkial vietor fuka. Nebudem tu nikoho ociernovat,cize ani rozmazavat veci davnejsie.

Tesilo ma tu na fore s vami,nic som sa tu nenaucil,asi len tolko,ze je tu stale par debilov ktori si myslia ze mat ruky od oleja znamena nieco viac. Tymto sa s vami lucim a necham si svoje poznatky pre niekoho,komu prospeju. Pekny den :). Risko,a my dvaja sa este stretneme osobne.

1soda 


 
Príspevky: 64
Registrovaný: 02 Mar 11, 23:13:34

Poslaťod dr.risko » 20 Apr 11, 10:18:22

no lenze ja ti mam co vysvetlovat lebo ty tvrdis ze bloky a kluky benzina a diesla su detto co pravda nieje a napriklad aj s vahou tvrdis ze sa davka paliva riadi podla tlaku turba co tiez pravda nieje.
Nevyznas sa do motorov ale to nieje nic hrozne - urcite vies ine veci o ktorych mozno ja nemam sajm. Ja to beriem a neukazujem na teba ze si debil len sa ti snazim vysvetlit ze mylit sa mozes aj ty a tak no poviem to po lopate ze neobhajuj to o com sam niesi presvedceny ze to tak je. Vid vaha vzduchu o ktorej ti len taral tvoj osobny ladic co si vlastne sam aj napisal ze na odborne debaty je tu on. Tak isto dalsia vec je ze namas pravo nazyvat tu pritomnych tuzerov a neschopnych ladicov kedze si napriklad chip od nich nemal. Ja som napriklad mal chip od tvojho osobneho ladica a mam moznost porovnat ze kto je na tom ako... Nebavme sa o nejakych bajkaroch ktory ti tam natiahnu soft z e-bayu ale dajme tomu ze tvoj osobny ladic ktoreho osobne poznam je dobry no nieje az taka hviezda ako si myslis (viac toto rozoberat zial nemozem)... Ked si spokojny tak v poriadku no na zaklade toho nemozes tvrdit ze ostatni su neschopni!
Okrem toho k tomu co si napisal ze pochopim ked si kupim TDi a bude od serie ladene... Ja nepotrebujem pochopit lebo ja mam 74kW seriu TDi ladenu na 110kW len softom a chapem tomu este viac lebo rozumiem softom a motorom a ako som uz pisal dokonca som mal moznost porovnavat...
Aby to neboli len pismena ponukam ti moznost osobneho stretnutia ja v BA mam byt tak mozeme skocit na pivo alebo donesiem moje auto...
Je to na tebe... ako chces ja sa do riti nikomu vtiskat nebudem len nechcem si z teba robit nepriatela a tak mam ochotu ti osobne obhajit moj pohlad na vec.
Fabia 1,9TDi pd

dr.risko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 24 Jún 10, 16:06:01

Poslaťod Breznew18 » 20 Apr 11, 10:36:51

soda1 tie posledne vety vypadali ako by si z tohto fora odysiel. niesom si isty ci sme tu pripraveny na taku velku stratu :D rozdiel medzi ludmi co su tu a tebou je prosty. ked sa niekto do niecoho nevyzna tak nejde vrtat a pisat nezmysli len koli tomu aby rec nestala. tvoje vedomosti niesu take ze by nam malo byt za tebou smutno ani tvoja arogancia nam tu chybat nebude.
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod bjukemen » 20 Apr 11, 15:11:23

..mierna vymena nazorov nevadí aj to patrí k veci ja osobne sa viac nebudem vyjadrovať iba poviem to že jtd mam rad a zastanem sa ho vždy to je cele,osobne veci si riešte mimo fora podla možnosti ale netreba a hned rozculovať

bjukemen 


 
Príspevky: 794
Registrovaný: 13 Jún 10, 16:33:40

Poslaťod istvo » 20 Apr 11, 21:05:13

no ked mozem tak sa do toho zapojim aj ja.ja som si myslel ze si tu maju ludia pomahat a nie vyhrazat sa jeden druhemu.vy co mate 15 rokov?hadate sa o uplnych blbostiach.sak ste ludia tak sa tak aj chovajte...

istvo 


 
Príspevky: 85
Registrovaný: 08 Mar 11, 21:23:39

Poslaťod Alpiners2 » 20 Apr 11, 21:11:37

istvo píše:no ked mozem tak sa do toho zapojim aj ja.ja som si myslel ze si tu maju ludia pomahat a nie vyhrazat sa jeden druhemu.vy co mate 15 rokov?hadate sa o uplnych blbostiach.sak ste ludia tak sa tak aj chovajte...

pekne si to napísal, škoda že poniektorí komunikujú takýmto štýlom :roll:
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod alfik » 20 Apr 11, 21:31:25

Zmaž OT,a je pokoj.
AR 156,2.4 JTD+Chip,EGR OFF

alfik 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Registrovaný: 10 Mar 11, 12:17:51
Bydlisko: Vsetin---ČR.Považská Bystrica---SK

Poslaťod Alpiners2 » 20 Apr 11, 21:40:42

nejdem mazať OT lebo zas budú komentáre že to mažem :grr
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod dr.risko » 20 Apr 11, 21:42:12

podla mna tu celkom OT nic nieje...
Fabia 1,9TDi pd

dr.risko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 24 Jún 10, 16:06:01

Poslaťod karol » 24 Apr 11, 20:12:50

v dnesnej dobe porovnavat benzin a diesel nema zmysel! ten kto sleduje napriklad wttc alebo nebodaj jazdy niejake preteky vie, ze vsade kategoriu diesel a benzin pomaly ale isto zlucuju do jednej s rovnakym objemom. dokonca aj v nasom seriali TDC ktory jazdim sa uz o tom rozpravalo.
skor by som sa zameral na to, ako je schopny ten vykon preniest na cestu a nie porovnavat sa tu s nezmyslami!
akceleracia pekna a ked sa podary, tak hodim moje 2,4jtd 100kw ;) podotykam 5gang, cize dlhe rychlosti jak hovado!
http://www.youtube.com/user/2406karol#p/a/u/1/c72F0Q2tQKM
alfa romeo 156 2,4JTD seria 100kW nove vstreky,cerpadlo, EGR -vaha OFF, kat OFF posledne meranie 186ps 406Nm

karol 


 
Príspevky: 109
Registrovaný: 14 Jún 10, 20:13:02
Bydlisko: jelka

Poslaťod bjukemen » 25 Apr 11, 21:05:35

..karol ide ti to paradne na 100 kw verziu chipom,ale ked sme už pri tom porovnaní tak zase prilejem olej do ohna bolo by to porovnať z G5 GTI 200ps seria to by vychadzalo vykonovo asi narovnako,nemam rad porovnania 300ps jedno 200ps druhe a hovoriť že 200stovka hovno ide

bjukemen 


 
Príspevky: 794
Registrovaný: 13 Jún 10, 16:33:40

Poslaťod dr.risko » 25 Apr 11, 22:49:19

lenze tu nikto neporovnava 300konovku s 200konovkou... v prvom rade si je treba uvedomit ze autor temy tu nepise aky vykon ma v aute ale tvrdil ze by sa dostal v pohode pod 7 sekund 0-100. Takze ja som vytiahol seriovu 265konovu verziu auta ktore snad hmotnostou bude konkurentom a dokaz ze aky vykon je potrebny na 0-100 za 6,2 sekundy. Cize strhla sa tu burliva debata ze kto ma vacsi vtak a nakoniec myslienka usla... Pretoze islo o to ze meranie toho leona je prof. meracim zariadenim a meranie alfy bolo mobilom. A tak islo len o to ze niektore veci ohladom vykonu nemozu byt posudzovane len tak a zvlast ked sa jedna o uz o okceleracie pod 7 sekund kde kazda odchylka merania robi velke skreslenia ohladom vykonu. Inak sam som uznal ze mu to ide dobre...
Okrem toho tu padli naozaj dobre typy ako objektivne posudzovat vykon a to meranim akceleracie nie od nuly ale uz s rozbehnutym autom cim sa vyluci preklz atd... Lenze to su take merania ze pokial to nieje na rovnom letisku tak je tazke vyvodit realne porovnavanie cez videa.
Fabia 1,9TDi pd

dr.risko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 24 Jún 10, 16:06:01

PredchádzajúciĎalší

Späť na Údržba a technické problémy Alfa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron