Aky filter?

Poslaťod dr.risko » 23 Dec 11, 19:21:40

bratranec predava filtre za dobre ceny... To je sice informacia ktora malokoho zaujme ale toto by vas zaujimat mozno mohlo: Je to nejaky anglicky vyrobca - nepamatam si to... Ja ked som od neho bral vsetky do mojho TDIcka tak filtre ako palivak a olejak boli este balene pekne vo folii aby sa tam nedostal bordel pri preprave a skladovani... Teraz mi tu napiste kedy ktora znacka mala balene filtre okrem kartonu este aj vo folii?... Tazka otazka ze? A bonus je ten ze aj konstrukcia bola celkovo ina - vtokove kanaly atd... vsetko bolo kvalitne vyrobene a ku podivu naprikald pri pohlade do palivoveho na prepadovy kanal - vstrekovace - nadrz tak bola tam este akasi stena co som este nevidel v inych znackach... Takze to co je v obchodoch na pultoch je vsetko aj tak zasrana cina... Nikdy by som nepovedal ze az tak sa daju kurvit filtre keby som nedavno nevidel kvalitu ktoru predava moj bratranec a fakt za smiesnu cenu... Ta cina co je na pultoch ma prirazky 500%...
Fabia 1,9TDi pd

dr.risko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 24 Jún 10, 16:06:01

Poslaťod bjukemen » 23 Dec 11, 20:39:52

..radšej mi prezrad značku a potom to bude kompletna info,inak s filtrami to je alchýmia ale rozhodne nieje všetko čina..ale su aj horšie aj lepšie treba skumať ja mam svoje čo používam a som spokkojný

bjukemen 


 
Príspevky: 794
Registrovaný: 13 Jún 10, 16:33:40

Poslaťod Torgan » 23 Dec 11, 21:44:28

Alpiners2 píše:vzduchový filter s tým absolútne nič nemá ako vyzerajú trysky.

Je to jediné miesto kde prejde spina ked je vsetko tesné, takze má! vyzerá tak pravdepodobne aj sanie a cely spalovací priestor
Fiat Bravo 1,9JTD GT- velky IC,vyfuk,Turbo I.H.I RHF5 1,4 Bar, 235 dvojhmota+ kovokeramika,Vacsie kotuce v predu v zadu, zatial este nedoladeny soft. Stary soft BH motor

Torgan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132
Registrovaný: 27 Nov 10, 15:41:35
Bydlisko: Senica

Poslaťod Breznew18 » 24 Dec 11, 7:22:38

sanie mas kazdopadne zajebane od odvetrania kluky a EGR ventilu. na tych triskach nevidim nic mimoriadne ak sa ti od spisky vyssie nedostali splodiny kedze zvysna cast nieje ocmudena tak neverim ze by sa tam dostal bordel ktory prepusti filter
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod Torgan » 24 Dec 11, 12:03:38

nemyslim odymene alebo otecene ale tie pevné ciastocky
Fiat Bravo 1,9JTD GT- velky IC,vyfuk,Turbo I.H.I RHF5 1,4 Bar, 235 dvojhmota+ kovokeramika,Vacsie kotuce v predu v zadu, zatial este nedoladeny soft. Stary soft BH motor

Torgan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132
Registrovaný: 27 Nov 10, 15:41:35
Bydlisko: Senica

Poslaťod bjukemen » 24 Dec 11, 12:11:02

..možne je všetko ale to by prd musel filtrovať potom,každopadne daj športovy do origo boxu a pokoj

bjukemen 


 
Príspevky: 794
Registrovaný: 13 Jún 10, 16:33:40

Predchádzajúci

Späť na Zvyšovanie výkonu Fiat group

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron