Prasklina

Poslaťod simullko » 09 Nov 17, 11:16:10

Ma to zmysel, v zime je viac prilezitosti, kde sa moze sklo poskodit to ano, ale moze sa ti to kedykolvek aj v lete stat ze ti kamen skonci na skle celnom, ja vcera este ani zima nezacala a skoro mi z tatry skoncil kamen na skle :opf?

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod andys » 14 Nov 17, 10:45:22

poistenie sa oplati mat celorocne, je nezmysel to riesit, vybavovat len na niekolko mesiacov a nie som si ani celkom isty, ci sa to aj da, mam pocit, ze skor byva len na rok a vyssie to poistenie, moj nazor je taky, ze take poistenie v Hornete sa oplati mat rovno na tri roky, co sa tyka podmienok tak je to povedal by som velmi vyhodne poistenie, ktore ti setri aj cas a hlavne peniaze, lebo ked si to prepocitas kolko by ta to mohlo vyjst bez poistenia, tak je to akoze fest rozdiel a to je potrebne si zvazit ;-)
rychlost je droga

andys 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 08 Apr 17, 10:38:40

Poslaťod simullko » 16 Nov 17, 8:21:02

andys píše:poistenie sa oplati mat celorocne, je nezmysel to riesit, vybavovat len na niekolko mesiacov a nie som si ani celkom isty, ci sa to aj da, mam pocit, ze skor byva len na rok a vyssie to poistenie, moj nazor je taky, ze take poistenie v Hornete sa oplati mat rovno na tri roky, co sa tyka podmienok tak je to povedal by som velmi vyhodne poistenie, ktore ti setri aj cas a hlavne peniaze, lebo ked si to prepocitas kolko by ta to mohlo vyjst bez poistenia, tak je to akoze fest rozdiel a to je potrebne si zvazit ;-)


Tiez si myslim, ze to nie je mozne len na nejaku chvilu alebo tak, vacsinou ked si akekolvek poistenie pozrie tak je minimalne narok, s tym proste je potrebne ratat :shock:

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod robulo » 21 Nov 17, 8:35:38

niekto uz mate za sebou problemy so sklom, s prasklinou take, ze by ste to viackrat riesili cez poistenie? chcem vediet ci s tym ozaj nie je problem ;-)

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod matok » 22 Nov 17, 8:42:47

robulo píše:niekto uz mate za sebou problemy so sklom, s prasklinou take, ze by ste to viackrat riesili cez poistenie? chcem vediet ci s tym ozaj nie je problem ;-)


Nie je vyskusal som si to na vlastnej kozi, co je dolezite tak to aby si sa priamo obratil na tych, kde mas to poistenie, aby vedeli, co sa stalo a popripade ak je to nejaky vacsi problem, ktory napriklad ovplyvni to, ze sa nemozes s tym autom k nim dopravit na vymenu alebo opravu, tak este ti vedia aj mobilny servis zabezpecit, ktory ti pomoze ten problem vyriesit :mm

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod renne23 » 23 Nov 17, 12:22:07

preco by to mal byt problem, ked raz uzavries poistenie, ktore ma taketo veci v podmienkach, tak nevidim dovod na to preco by ich neemali dodrzat alebo daco take :)

renne23 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Registrovaný: 19 Dec 14, 11:34:49

Poslaťod robulo » 24 Nov 17, 8:17:11

asi som sa zle vyjadril myslel som, ze keby nahodou sa mi objavi prasklina na skle dvakrat do roka napriklad, ci vtedy nie je nejaky problem, ze by mi to nechceli urobit alebo nieco take to som mal na mysli, lebo to sa moze kludne stat, ze sa objavi aj viackrat do roka a neviem ako to funguje v takych pripadoch ;-)

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod matok » 28 Nov 17, 10:19:24

robulo píše:asi som sa zle vyjadril myslel som, ze keby nahodou sa mi objavi prasklina na skle dvakrat do roka napriklad, ci vtedy nie je nejaky problem, ze by mi to nechceli urobit alebo nieco take to som mal na mysli, lebo to sa moze kludne stat, ze sa objavi aj viackrat do roka a neviem ako to funguje v takych pripadoch ;-)


Ak by sa ti objavila dvakrat do roka a budes mat poistenie, tak tam mas vymenu zadarmo, to potom ako je pri druhej a tretej praskline v jednom roku to ti nepoviem lebo s tym skusenosti nemam, ale napriklad keby si mal teraz poskodene sklo a ides uzavriet poistenie tak sa to da a vymenia ti sklo za 78€, na zaciatok a v podstate mas v tom poisteni jednu vymenu skla za zmluvne obdobie, v pripade dalsej vymeny sa da uzavriet nova 3rocna zmluva pricom posledna vymena nebola realizovana pred menej ako 12 mesiacmi, ale podla mna bude najvhodnejsie sa informovat v autoskle na tieto veci ;-)

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod rory » 30 Nov 17, 17:07:59

Takže evidentne je vhodné sa informovať na toto priamo tam, kde to poistenie sa uzatvára, nie?
Či zle tomu rozumiem?

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod onoxis » 03 Dec 17, 15:39:36

je to lepsie, lebo oni vedia presned v akych situaciach ako co plati a ako sa veci riesia a my pokial si tym neprejdes, ze to nepotrebujes riesit tak nevies, cize oni v tomto smere najviac vedia cloveku poradit a poskytnut moznosti, ja som tak auto nechal v hornete aby mi povedali oni, co je potrebne spravit pri tom danom probleme, ktory som mal, aby mi povedali ci teda oprava alebo len vymena pomoze a nemal som problem ;)

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod julibar » 04 Dec 17, 10:37:11

rory ano aj to je jedna z moznosti, s niektorymi vecami staci, ked ich kontaktujes telefonicky, aj tak ti budu vediet poskytnut informacie a budes musiet ostatne veci vyriesit potom cez stranku ;)

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod rory » 05 Dec 17, 15:52:53

Super, že ste mi to teda takto ozrejmili, že to stačí aj telefonicky, nejako tie niektoré veci je lepšie len takto, nemusím sa nikam naháňať, keď už to príde na mňa, že som rád, že som vôbec doma, že fungujem :-D

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod carburo » 06 Dec 17, 11:28:29

Ja som si vyziadal cenove ponuky, pozrel som celkoov jak tie poistenia vychadzaju a potom som siel na pobocku sa informovat ci ozaj je to tak ako pisali a ze co robit v jednotlivych pripadoch, ja som radsej, ked takto mi to povedia, vysvetlia ;-)

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod rory » 11 Dec 17, 11:38:48

Ja som napokon skúšal volať, aj som sa dovolal a vybavil som to tak, verím ti, že je to fajn tak ako si to ty urobil, len ja nechcem nejako už viac to nejako odkladať alebo niečo také, zbytočne keď nemusím, dovolal som sa tam, pýtal som sa, že či je to možné ako teda to vybaviť, všetko mi povedali, čo som chcel vedieť a je to :/up :lol: :lol:

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod vovalac » 18 Dec 17, 10:13:15

nerozumiem prečo toto riešite niektorí skôr ako vôbec nejaký problém, nejaká prasklina vznikne? nevidím nejako na to dôvod, veď keď vznikne problém, až potom ho začnem riešiť, keď to bude potrebné a bude si to vyžadovať moju pozornosť, keď sa niečo také nestane, tak si myslím, že je to aj celkom zbytočné, nie?

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron