Prasklina

Poslaťod robulo » 12 Jan 22, 9:43:31

zatial sa nevyjadril, ale myslim, ze to nechali na tu pobocku podla toho, co tu bolo popisane. akoze ja som zastanca skor toho domackeho riesenie, ale toto je tiez dobra volba. vsak kedysi sa len tak fungovalo. a verim tomu, ze pre niekoho moze byt jednoduchsie ist na tu pobocku a tam uzatvorit poistenie.

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod doktorko44 » 18 Jan 22, 9:30:26

robulo no vsak boli sme na tej pobocke tuto u nas a tam sme to vybavili. takto to bolo lepsie a myslim, ze aj rychlejsie, nez keby sme to mali doma vyplnat. poistenie uzatvorene na rok a potom sa uvidi, co dalej.

doktorko44 


 
Príspevky: 39
Registrovaný: 10 Sep 15, 14:14:27

Poslaťod milanjedko » 19 Jan 22, 12:00:05

On to mal nejak poškodené a to dával poisťovať, či normálne všetko v poriadku a len tak pre istotu to chcel, že keby náhodou?

milanjedko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25 Júl 18, 18:14:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod doktorko44 » 20 Jan 22, 13:22:07

ale nie, nebolo poskodene, nic mu nebolo. len teda si chcel dat spravit to poistenie, aby mal taku nejaku istotu, alebo ako to pomenovat. ale viem, ze aj poskodene sklo vedia poistit.

doktorko44 


 
Príspevky: 39
Registrovaný: 10 Sep 15, 14:14:27

Poslaťod milanjedko » 21 Jan 22, 11:56:37

No jasné, lepšie to takto si dať spraviť. Potom je človek aj taký kľudnejší, že čo ak niečo by sa prihodilo. Ozvlášť teraz v zime, keď mrzne a sneží, po cestách samé kamienky, čo ľúbia odfŕkavať spopod kolies. A keď k tomu započítaš ešte aj pohybujúcu sa zver, čo prebehuje cez cestu v tej najmenej vhodnej chvíli. Radšej sa takto doslova poistiť dopredu.

milanjedko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25 Júl 18, 18:14:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod svitko » 24 Jan 22, 11:02:50

Presne toto zvyknem hovorit, ked sa ma nejaky dobrak pyta na to, ze naco si to platim, ze aj tak sa mi nic nemusi stat. No to zakazdym tolko jedov do mna. Ved od toho su predsa poistky, nie? Takto si to platim a mam istotu, ze keby sa nieco stalo, tak nemusim platit plnu sumu za opravu alebo vymenu. Ono zalezi aj podla toho, ze ktore to poistenie si das a podla toho mas narok na jednu vymenu alebo opravu uplne zdarma. Nejdem teraz hovorit, ako je to presne, lebo si nespomeniem, ale da sa to pozriet velmi jednoducho, ak by mal niekto zaujem.
Vitazstvo je vsetko. Jediny, kto si na vas spomenie, ked skoncite druhy, je vasa zena a vas pes

svitko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 16 Nov 15, 17:51:56

Poslaťod panstefan » 25 Jan 22, 10:39:39

Priatelia. Mam poistenie v Hornete. Akurat zatial nemam skusenost s tym mobilnym servisom, co prezentuju, ze vedia zabezpecit. Tak co vsetko takto vedia spravit v ramci toho vyjazdu?

panstefan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 19 Nov 15, 10:00:51

Poslaťod robulo » 26 Jan 22, 9:57:26

tak zase to mozes byt rad, ze nemas skusenost, ze si nepotreboval nic opravovat, nie? :D v ramci vyjazdu, to znamena, ze pridu za tebou, niekam kde sa dohodnete a teda vedia spravit nejake opravy a podobne, nieco take co staci, ze si zoberu vybavu. zase nepocitaj s tym, ze by prisli a vymenili ti celne alebo co. na to treba cas aj klud a kadeco k tomu a hlavne teda ciste prostredie si myslim. ale aj toto je velka vyhoda, ze ohladne tej opravy vedia dorazit za tebou.

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod mario83 » 28 Jan 22, 12:14:31

a čože si si to nepreštudoval, keď si podpisoval papiere?
Auto nemáš na celý život ako ženu.

mario83 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 26 Apr 17, 15:38:42

Poslaťod panstefan » 31 Jan 22, 11:00:40

Ale cozeby som nie. No dobre teda, priznavam, ze asi som mohol tomu venovat aj viacej casu. Ale takto ak s tym ma niekto uz osobnu skusenost, tak myslim, ze je lepsie vypocut si takto odpoved ako citat len odborne papiere.

panstefan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 19 Nov 15, 10:00:51

Poslaťod Doloman » 03 Feb 22, 9:42:45

mas pravdu, niekedy je lepsie sa takto skusit opytat ludi. lepsie niektore veci si vypocut od cloveka, co uz situaciu zazil. akoze co sa tyka napriklad nejakej ten opravy alebo vymeny, tak lepsie to podla popise niekto, kto si tym presiel, nez ked si to precitas len v papieroch. v tom je ten rozdiel. tym akoze nechcem povedat, ze v tych papieroch nie je uvedene, to co treba.

Doloman 


 
Príspevky: 50
Registrovaný: 25 Jan 17, 18:02:05

Poslaťod vovalac » 08 Feb 22, 11:58:14

panstefan tak ono vedeli by teoreticky spraviť aj výmenu takto hocikde. lenže to vyžaduje čisté prostredie a treba potom spraviť nejaké kalibrácie. takže to treba doniesť auto ku nim.

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

Poslaťod panstefan » 09 Feb 22, 10:19:34

To sa robi pri kazdom modely auta? lebo neviem, co by na tych starsich akoze kalibrovali. Ale zase na druhej strane chvalim, ze takyto pristup k tomu zvolili, ze ked uz, tak poriadne to daju na poriadok. A nie ze ti vymenia len celne a so zvyskom by ta inam poslali. Pekne vsetko, ako sa hovori, pod jednou strechou.

panstefan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 19 Nov 15, 10:00:51

Poslaťod milanjedko » 15 Feb 22, 10:09:06

Myslim, ze si si rovno sam aj odpovedal na otazku. Zalezi to od auta samozrejme. Tak venuju sa tomuto odkedy ja pamatam, tak uz za ten cas musia mat riadne vychytane cele tie procesy vymen a oprav.

milanjedko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25 Júl 18, 18:14:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod vovalac » 17 Feb 22, 10:09:49

tak ono na mieste to sklo nejde vymenit aj z toho hladiska, ze nie vsetky typy maju na sklade. to je podla mna nemyslitelne, aby mali taketo zasoby, lebo typov aut je neurekom, vsak to dobre vieme. preto na vymenu sa chodi aj do servisu, ze si dohodnete termin.

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia