Prasklina

Poslaťod robulo » 19 Apr 18, 7:06:25

to mas tak ako ja s poistenim skla, kolko som otalal, az ked som si bol uplne isty, ze to ma pre mna zmysel a ze sa mi to oplati, vzhladom na to kolko to poistenie budem platit, tak az potom som si povedal, ze idem do toho ;-)

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod renne23 » 20 Apr 18, 9:58:43

robulo píše:to mas tak ako ja s poistenim skla, kolko som otalal, az ked som si bol uplne isty, ze to ma pre mna zmysel a ze sa mi to oplati, vzhladom na to kolko to poistenie budem platit, tak az potom som si povedal, ze idem do toho ;-)


kolkoze teraz platis za poistenie?
Celkom by ma zaujimalo aj to, ci si ho uz vyuzil :-D

renne23 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Registrovaný: 19 Dec 14, 11:34:49

Poslaťod pilof » 23 Apr 18, 10:01:18

poistenie si hádam dávaš s tým, že snáď ho ani nebudeš potrebovať nie?
:-D
Ale cena by aj mňa celkom zaujímala, najmä konečná, že koľko to vychádza a ako aj potom vychádzajú výmeny skla, keď mám poistenie, či neplatím nič alebo jak to chodí

pilof 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 25 Nov 15, 10:42:22

Poslaťod robulo » 25 Apr 18, 10:34:11

renne23 píše:kolkoze teraz platis za poistenie?
Celkom by ma zaujimalo aj to, ci si ho uz vyuzil :-D


19€ na rok ma to chyta, rok co rok :-) este zatial nie, bodaj by som ani nemusel ho vyuzit zeby som nemal prasklinu na skle, lebo potom to je na dlhsie aj vybavovacky, zbytocne starosti a kopa veci okolo toho, ale s tym poistenim to bude aspon za mensie peniaze

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod renne23 » 26 Apr 18, 11:04:42

robulo píše:19€ na rok ma to chyta, rok co rok :-) este zatial nie, bodaj by som ani nemusel ho vyuzit zeby som nemal prasklinu na skle, lebo potom to je na dlhsie aj vybavovacky, zbytocne starosti a kopa veci okolo toho, ale s tym poistenim to bude aspon za mensie peniaze


akyze rozdiel to robi, ked mas poistenie? Ja som daval opravovat sklo, ale neviem ako je to s poistenim, s cenami poistenia, vymeny, opravy a so vsetkym, co s tym suvisi :o
Ta cena co si mi napisal nie je vysoka :shock:

renne23 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Registrovaný: 19 Dec 14, 11:34:49

Poslaťod matok » 27 Apr 18, 7:07:33

Preco by aj mala byt vysoka? Ved to je prijatelna cena, ktora ti zabezpeci to aby si sa citil aspon v pohodke. Ze mas istotu, ze si nejakym sposobom chraneny.
Rozdiel to robi riadny, aj ked to poistenie nie je pre kazde celne sklo, viem, ze pri poisteni, zakladani sa treba informovat ci auto ktore mas a s celnym sklom, ktore mas, s akou vybavou, ci je mozne ho poistit.

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod komar » 02 Máj 18, 9:44:51

matok píše:Preco by aj mala byt vysoka? Ved to je prijatelna cena, ktora ti zabezpeci to aby si sa citil aspon v pohodke. Ze mas istotu, ze si nejakym sposobom chraneny.
Rozdiel to robi riadny, aj ked to poistenie nie je pre kazde celne sklo, viem, ze pri poisteni, zakladani sa treba informovat ci auto ktore mas a s celnym sklom, ktore mas, s akou vybavou, ci je mozne ho poistit.


ano, da sa informovat, aj telefonicky, ked sa chces len informovat, tak podla VIN cisla vedia pozriet a hned povedat, ci je poistenie mozne, ci sa to da spravit, alebo neda ;-)

komar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 05 Dec 14, 15:20:04

Poslaťod majlan » 03 Máj 18, 14:27:15

komar píše:ano, da sa informovat, aj telefonicky, ked sa chces len informovat, tak podla VIN cisla vedia pozriet a hned povedat, ci je poistenie mozne, ci sa to da spravit, alebo neda ;-)


podľa vin sa to dá, ale len ak je to čelné také ako bolo na začiatku, ak tam nie je nejaké iné, lebo oni si vedia, len v podstate pôvodné zistiť, aké tam bolo od výroby, nie to čo je tam aktuálne ;-)

majlan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 20 Máj 17, 15:19:09

Poslaťod jumero » 04 Máj 18, 7:35:34

pokial viem tak sa predavaju uz aj take rozne sady na opravy skiel nie? niekde som to videl premyslal som aj ci to kupit len neviem aky to ma vyznam a ci vobec to ma taky efekt aky by som si predstavovat aby to prinieslo aj taky vysledok
nemate to niekto oskusane?

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

Poslaťod julibar » 08 Máj 18, 7:46:09

jumero píše:pokial viem tak sa predavaju uz aj take rozne sady na opravy skiel nie? niekde som to videl premyslal som aj ci to kupit len neviem aky to ma vyznam a ci vobec to ma taky efekt aky by som si predstavovat aby to prinieslo aj taky vysledok
nemate to niekto oskusane?


tiez som to videl, tiez mi to napadlo, ale povedz mi jedno, keby nieco take fungovalo a fungovalo dobre, preco by ludia chodili si dat menit skla k odbornikom? aj s takou sadou to neurobis tak dobre ako to urobia v autoskle, kde maju na to prostriedky, technologie :-)

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod erno » 10 Máj 18, 18:53:55

s opravnymi sadami je to diskutabilne a to dost, jedna vec je robit si toto doma takpovediac na kolene a ked opravuju sklo niekde ako napriklad v Hornete, kde maju na to vsetko co potrebuju aby to spravili dobre, aby po praskline neostala ani len stopa, ani len naznak toho, ze tam predtym nieco bolo. Ale aby to sklo bolo jak nove :-D

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod jumero » 11 Máj 18, 9:17:28

to je pravdou, co ste napisali, ale prislo mi to ako cenovo dostupne riesenie, preto mi to v podstate napadlo, len nechcel som to kupovat, ked neviem o nikom, kto by to mal vyskusane, sam do toho len tak nechcem ist aby som sa popalil alebo jak sa to hovori :mrgreen: :oops:
erno ty si tam bol s takymto problemom?

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

Poslaťod erno » 13 Máj 18, 9:49:08

bol som, inak by som ti to nenapisal predsa, je to ine, ked si to skusis na vlastnej kozi ako to tam funguje ako vsetko ;-)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod julibar » 16 Máj 18, 19:09:43

presne tak, v tomto s tebou suhlasim. proste to vyzera celkovo inak ked to robi niekto kto sa do toho rozumie a toto nie je taka vec, ze by to zvladol fakt kazdy ako si napriklad vymenit doma zimne gumy za letne, nie je to len o pohodlnosti ludi. je to proste vec, ktora ked ma byt urobena dobre, vyzaduje profesionala

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod jumero » 17 Máj 18, 12:26:08

to som pochopil ale vravim, chcel som vediet ci by to nemohlo vyzerat prakticky rovnako aj keby som to skusil sam kedze by ma to mohlo vyjst o nieco menej a viem, ze to ludia vyuzivaju. ak by som to skusil a nahodou to nevyzeralo dobre tak by to vedeli potom opravit?

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron