Prasklina

Poslaťod renne23 » 03 Okt 19, 12:27:20

ale aj tak predpokladam, ze ho ma niekde schovane, v garazi, predsa pri takom rozbitom skle, treba auto schovat, predsa ked neni vhodne normalne na cestu, ze neda sa na nom jazdit, tak ho treba schovat a pockat, kym sa to bude dat vsetko dokopy ;)

renne23 

Obrázok užívateľa

Poslaťod jozol » 04 Okt 19, 8:54:59

mozno je to aj skoda, ze tie zadne a bocne skla nie su take pevne ako celne. ale zase potom by boli aj drahsie.
ale zas by viacej vydrzali, vsetko ma svoje pre a aj proti jak sa nad tym zamyslam :roll:

jozol 

Obrázok užívateľa

Poslaťod peteg » 08 Okt 19, 10:43:08

čaute no zabudol som vám dať vedieť, už to mám urobené našťastie a je to ok, nemám pocit, že by bol nejaký problém, bol som aj na umývarke a nezatekalo, takže predpokladám, že je to v pohodičke ;)

peteg 

Obrázok užívateľa

Poslaťod komar » 09 Okt 19, 11:30:33

kde ti to robili? Teda rozbite zadne sklo, tak s tym sa clovek casto nestane, aspon ja si tak myslim, lebo to by muselo nieco nan padnut alebo ho niekto umyselne rozbit rovnako jak s bocnym to byva :shock:

komar 

Obrázok užívateľa

Poslaťod peteg » 11 Okt 19, 10:06:39

robili mi to v hornete, tam mi to vyšlo fajn, čo sa týka toho čakania, že nebolo to na dlho, z toho som mal radosť a aj cena bola relatívne fajn, že dostupná, že nejako ma to nezruinovalo, čo som rád z toho, že vybavené je to a všetko na poriadku, dúfam, že už teraz dlhšie to nebudem musieť riešiť :D

peteg 

Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť