Prasklina

Poslaťod erno » 24 Sep 21, 19:37:34

to mi nehovor, ze si o tom este nepocul. co nemavas zapnute radio v aute? casto to zvyknu spominat neviem ci pred alebo po dopravnom servise.

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod blazon111 » 29 Sep 21, 12:26:20

co ti ja viem, mozno som to aj zapocul, ale neprikladal som tomu ziaden vacsi vyznam, lebo tom v danej chvili nepotreboval riesit. teraz som nad tym zacal rozmyslat, ze by sa nieco take mohlo hodit. lebo ozaj mi stacilo platit celu vymenu raz. tak by som chcel zariesit nieco. kludne hocijake poistenie. teda zase nie hocijake, jasne, ze aby bolo co najvyhodnejsie. to co spominal matok, to mas aj ty? oplati sa to teda?

blazon111 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 07 Mar 17, 15:09:05

Poslaťod robulo » 04 Okt 21, 11:48:22

tiez si taketo poistenie preventivne platim uz niekolko rokov. lepsie ho mat a nepotrebovat ako nemat a potom lutovat. stoji ma to 19 evri rocne. to je uplne smiesna suma by som povedal. ked si to prepocitas na mesiac tak to mas slabe dve evri. to je nic by som povedal. isto to za to stoji. dost chalanov aj od nas z roboty si to dalo porobit. tiez povedia, ze radsej nech maju tie skla poistene. dost casto sa stavaju take nehody, ze ti odpinkne kamen do celneho. hlavne teraz, ked ide zima a bude sa posypavat.

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod blazon111 » 08 Okt 21, 12:01:49

robulo a kde si ho uzatvaral. reku ze kde by som nasiel nejaku pobocku, kam by som mohol skocit sa na to popytat. suma to ozaj nie je vysoka. tych par eur sa strati medzi ostatnymi vydavkami, ani si nevsimne. ved presne, radsej mat a nepotrebovat ako naopak.

blazon111 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 07 Mar 17, 15:09:05

Poslaťod robulo » 15 Okt 21, 12:17:59

uz to tu bolo nedavno spomenute, tak nechcem opakovat, co bolo povedane. tiez ti tu jeden radil to iste, co ja teraz. takze byt na tvojom mieste, ked hladas takuto radu a uz viaceri sme ti povedali svoj nazor na vec, tak by som nespekuloval. pozri si to, ozvi sa im a budes rovno vediet, na com si.

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod blazon111 » 19 Okt 21, 13:40:49

robulo spravil som tak, pretoze uz sam som mal pocit, ze sa to taha toto moje rozhodovanie nejak dlho. a pritom taka banalna vec v podstate. nasiel som si, koho si myslel, vyhladal a na stranke som povyplnal, co bolo treba. takze uz by malo byt v podstate hotovo. aspon teda vacsina.

blazon111 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 07 Mar 17, 15:09:05

Poslaťod tibian » 21 Okt 21, 10:56:21

Tak ono pri niektorých veciach nie je na škodu, keď sa aj dlhšie rozhoduješ a pozisťuješ si viacero informácií. Dôležité je, že už to máš na poriadku.

tibian 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 18 Aug 17, 12:24:07
Bydlisko: Slovenský Grob

Poslaťod robulo » 26 Okt 21, 8:53:53

no parada. niekedy staci si diskusiu aj prelistovat aspon kusok dozadu a dozvies sa. tym samozrejme nechcem povedat, aby sa ludia nepytali, ked ich nieco zaujima. len ze informacie su niekedy blizsie, nez sa moze zdat. tak si to vsetko takto online spravil, ci si bol aj na pobocke potom? ked som si to ja vybavoval, tak som bol osobne, preto reku, ci je mozne to vsetko bez osobneho stretnutia aj spravit.

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod max1 » 27 Okt 21, 10:25:30

mna takto zachranili od platenia celej sumy za vymenu. nikto nevie, ako sa mi spravila prasklina na aute, kedze auto stalo niekolko dni pred domom, proste sa na nim nechodilo a odrazu tam bola. tak neviem, ci bol na vine nejaky dobrak, alebo co to mohlo sposobit. ale ponaucil som sa a ked som sebe poistoval uz toto poskodene, tak som rovno aj zene dal na jej auto spravit.

max1 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 02 Dec 14, 15:20:14

Poslaťod erno » 28 Okt 21, 8:25:57

oboje si daval u nich? jedno ako poistenie uz poskodeneho a druhe to klasicke?

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod max1 » 29 Okt 21, 7:58:37

no pravda, tak svoje som daval rovno u nich poistit. tak reku rovno vybavim aj zenine, ked uz, tak uz. kam by som zase behal kvoli tomu a zistoval, kto co ponuka. takto to bolo naraz rychlo vybavene a co sa tyka ceny, tak neviem, ci by som niekde natrafil na lepsiu.

max1 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 02 Dec 14, 15:20:14

Poslaťod blazon111 » 04 Nov 21, 12:47:06

robulo tak hej, ale myslim, ze vacsina to robi tak, ze sa rovno opyta to, co potrebuje vediet a caka, ze odpoved bude smerovana priamo na neho a nie aby musel listovat a patrat medzi starsimi spravami. ale hlavne je, uz to mam, kvoli tomu som sa pytal, takze toto je vybavene. online som to spravil, nechodil som nikam. vsak naco, ked sa to da aj takymto sposobom vybavit.

blazon111 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 07 Mar 17, 15:09:05

Poslaťod robulo » 16 Nov 21, 11:20:31

tak dobre vediet, ze sa to da vsetko aj z domu vybavit, ze vlastne clovek nemusi nikam chodit kvoli tomu a vyckavat v tejto zime a hlavne v tomto obdobi. budem aspon vediet aj do buducna a teda nie asi len ja, ze sa to da aj takymto sposobom. aj ked som si pozeral stranku, tak tam su asi vsetky potrebne informacie mam pocit. a keby nieco, tak infolinka to isti.

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod erno » 18 Nov 21, 14:17:21

aha uz chapem, a si bol tam na prevadzke alebo si si sam z domu robil tie poistky? a jedno mas teda tych 39 a druhe 19?

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod max1 » 25 Nov 21, 9:48:04

najskor som to chcel spravit z domu, ale cisto nahodou som siel okolo jednej pobocky a tak reku, to je znamenie, tak som sa tam stavil a vybavil to u nich. inak rychlovka to je, to len naklikali podla udajov a bolo hotovo. jasne, vies si to aj sam z domu, to nie je problem. teraz to asi ani inak nepojde.

max1 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 02 Dec 14, 15:20:14

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron