Prasklina

Poslaťod simullko » 24 Jún 21, 10:29:58

Matejak keď som ja bol v autoskle, že sme riešili či opravu, či výmenu tak oni mi povedali, čo by bolo lepšie a aj sa ma popýtali, či teda s tým súhlasím, či to tak môže byť, či som s tým riešením v pohode, čo navrhujú, ale to asi z veľkej miery záleží od toho, že na koho sa obrátiš.

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod Doloman » 28 Jún 21, 10:03:38

to mas pravdu, mnohi chu len zarobit co najviac bez toho, aby ti poradili riesenie, ktore sa ti mozno vyplati viac, len oni z toho budu mat mensi zisk

Doloman 


 
Príspevky: 50
Registrovaný: 25 Jan 17, 18:02:05

Poslaťod krako » 29 Jún 21, 19:59:43

ale tak vieš, teraz je doba, v ktorej máš proste na výber, takže si vieš vybrať aj dobre, len musíš možno trocha viac popátrať po internete. existujú však aj firmy, ktoré všetko dokonca aj poistku vybavia za teba

krako 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 19 Sep 17, 10:16:17
Bydlisko: Dunajská Streda

Poslaťod Doloman » 30 Jún 21, 14:46:57

mas s takou poistkou aj osobne skusenosti? to myslis v ramci havarijnej alebo zakonnej poistky? lebo co som tak pocul v ramci pzp, tam je to na dlhe lakte

Doloman 


 
Príspevky: 50
Registrovaný: 25 Jan 17, 18:02:05

Poslaťod komar » 02 Júl 21, 13:13:14

ak si myslim spravne, tak to nie je pripoistenie zo zakonnej poistky. mam nieco obdobne ak nie aj to iste v jednej spolocnosti, ktora sa zaobera vymenou skiel a ponuk aj takuto moznosti poistenia celneho skla. tak mas istotu, ze z tej poistky sa ti pripadna oprava preplati a nie dufat, ci ti to z pzp poistovna z nejakeho absurdneho dovodu neuzna

komar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 05 Dec 14, 15:20:04

Poslaťod josko » 05 Júl 21, 10:24:47

však to, nie každý si môže dovoliť auto poistiť havaríjnou poistkou, alebo má auto, ktoré sa takto ani poistiť nedá. no s pzp vieš ako to je, aj keď si ty vyberiš dobrú poiťovňu, ten s kým sa v nejakom strete stretneš to tak mať nemusí a potom v prípade, ak budeš ty ten poškodený, ti ostanú oči len pre plač

josko 


 
Príspevky: 21
Registrovaný: 07 Sep 17, 14:43:19
Bydlisko: Gabčíkovo

Poslaťod rory » 06 Júl 21, 14:18:23

Dá sa na to pozerať aj tak, no ja sa napríklad v tomto smere na poisťovňu nejak nespolieham a zriadil som si zvlášť poistku na čelné sklo v Hornete. Servis bezproblémový výmena rýchla a dokonca ti vedia prísť vymeniť čelné sklo priamo domov, čo je podľa mňa dosť dobrá služba, takže s tým fakt nemáš žiadne dodatočné starosti

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod Doloman » 07 Júl 21, 11:28:40

to znie dobre. oni robia len vymenu celeho skla, ci pri dbronejsich prasklinach sa cez nich da vyriesit aj len oprava. co take poistenie vide. nie je to moc drahe?

Doloman 


 
Príspevky: 50
Registrovaný: 25 Jan 17, 18:02:05

Poslaťod milanjedko » 08 Júl 21, 9:42:34

Tak výmena a oprava čelného skla nie je teraz nejaký veľký problém a povedal by som, že ani finančný. Vieš si aj pod rukou zohnať sklo z nejakého nepojazdného auta a servisov, v ktorých ti vedia sklo rýchlo a za lacno vymeniť, je podľa mňa tiež dosť. Takže dá sa to za mňa vyriešiť aj vo vlastnej réžii tak, aby to človeka nezruinovalo

milanjedko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25 Júl 18, 18:14:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod vojtian » 08 Júl 21, 14:44:16

tak ako toto by som týmto štýlom už teda riešiť nechcel a to viem o čom hovorím, tiež som mal raz prasklinu a dal som si ju len tak spraviť kamošovi a čo čert nechel na ďaľší deň po tej skvelej oprave, ktorá ma len tak prežije, mi sklo prasklo na totálku a to zaparkované v garáži. takže šetriť ok, ale proste z rozumom. neviem si predstaviť, že by mi len tak ruplo za jazdy niekde

vojtian 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 14 Aug 17, 11:55:11
Bydlisko: Trenčianske Teplice

Poslaťod myrvado » 09 Júl 21, 14:36:27

no tak to si dopadol, ale hej máš pravdu, že sa dá povedať, že aj tak si mal šťastie, no dúfam, si sa z toho poučil, že podceňovať takéto opravy sa proste nevypláca. no je to take prirodezné pre niektorých ľudí, koľkí jazdia s takými doslova pavučianmi na skle, že je hrôza sa na to čo i len pozerať

myrvado 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 02 Aug 17, 14:52:23
Bydlisko: Skalica

Poslaťod vojtian » 11 Júl 21, 12:18:23

šak to, človek si to ani nemá šancu nejak uvedomiť, pokiaľ sa mu osobne alebo niektomu v jeho okolí také niečo nestane. už dosť, že máme cesty v takom stave, v akom máme, čiže väčšina hlavných ťahov je čistá katastrofa a potom po nich jazdia ešte autá, ktoré by na cestách nemali čo hľadať. na bezpečnosti sa šetriť neoplatí, no väčšina ľudí má v tomto taký ten slepý pohľad podľa mňa

vojtian 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 14 Aug 17, 11:55:11
Bydlisko: Trenčianske Teplice

Poslaťod fabian » 12 Júl 21, 14:51:31

no a tie nase vytkly a diery v cestach, to je uz teda samostatna kapitola

fabian 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 02 Dec 15, 21:09:54

Poslaťod frontlo » 12 Júl 21, 22:06:38

ale s tym mi nenarobime nic. eurofondy vedia brat, dane zvysovat tiez a clovek aby si v pripade potreby, platil vsetko sam. je to tu tazko, ale tak sikovny clovek sa vie aj v takomto probleme vynajst. existuju mnohe dobre servisy, kde vedia ci uz vyspravit alebo proste vymenit cele sklo tak, aby to cloveka financne nezruinovalo

frontlo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 27 Apr 17, 9:46:50

Poslaťod rory » 14 Júl 21, 13:50:14

Človek sa proste musí spoliehať sám na seba a nečakať, že mu niečo spadne len tak samo z neba a len tak sa všetko samo vyrieši. No sú možnosti, len treba trocha popátrať a navyše, vôbec to nemusí byť ani drahé

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron