Prasklina

Poslaťod norino » 08 Jan 20, 11:13:51

keď si niekto dávate poistiť sklo na aute, tak to riešite ročné? že si ho poistíte na rok a o rok zase a niekde inde alebo nejako inak to robíte?
menia sa nejako ponuky na trhu?

norino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 05 Jún 17, 15:38:09

Poslaťod erno » 08 Jan 20, 13:57:35

to je na tebe ako k tomu pristupis, ci si to das na dlhsie alebo budes menit kazdy rok, ale nejako vyrazne aspon co ja sledujem sa to nemeni, tie ceny su priblizne rovnake stale a podmienky, co som kukal sa menia len minimalne, takze zbytocne je podla mna spekulovat nad tym kazdy rok, mne by sa to nechcelo to ti akoze hovorim na rovinu :mrgreen:
cim dlhsie tym lepsie, aspon pre mna, ze sa nemusim trapit nad tym, kde si to dat poistit na novo

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod lubokop » 09 Jan 20, 10:33:12

Norino keďže neni to poistenie nejaké drahé, aj keď tá cena záleží samoška od toho, od koho poistenie budeš mať, ale keďže to neni moc tak ja ozaj nemám potrebu sa nad tým každý rok pozastavovať
Predal som svoje staré auto a teraz sa snažím nájsť nové "ojazdené".

lubokop 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 20 Apr 17, 14:05:16

Poslaťod norino » 09 Jan 20, 11:51:01

hej?? to som nevedel, či sa to nejako výrazne mení alebo vôbec nie, takže ani ceny nie hej? na toto bývajú aj nejaké akože výhodnejšie ponuky, ceny či ee??

norino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 05 Jún 17, 15:38:09

Poslaťod milanjedko » 10 Jan 20, 10:59:54

Ale šak poistenie ti netreba ak si vieš dať prípadne vymeniť alebo opraviť sklo niekde za pohode cenu, nie?

milanjedko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25 Júl 18, 18:14:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod erno » 10 Jan 20, 12:51:59

milan poistenie si dat nemusi, to mas pravdu, len podla mna napriklad je to lepsie platit si par eur rocne ako platit potom stovky eur za vymenu, kedze ta cena zalezi od toho ake sklo ma, podla mna je toto lepsia volba, ale tak kazdemu sa to tak javit nemusi, to mi je viac jak jasne :mrgreen:

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod slavopstruh » 12 Jan 20, 11:50:40

milan možno by si mohol napísať, čo myslíš pod tým, že v pohode cena, čo si predstavuješ, niekto kto ma vybavenejšie sklo, tak ten by bol rád aj za výmenu za stovku napríklad, všetko to od skla záleží, ale žiadne sklo nezoženieš za pár korún ;)

slavopstruh 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 28 Apr 17, 17:24:57

Poslaťod milanjedko » 12 Jan 20, 22:00:45

Ale možno cez nejakého známeho by sa to mohlo dať aj do takej ceny nie? Či nemám prehľad o cenách?? :mrgreen:

milanjedko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25 Júl 18, 18:14:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod onoxis » 13 Jan 20, 10:35:20

ty si asi este nemenil sklo alebo neviem, pozri si ake sklo mas a kolko stoji, ty rataj s tym, ze to je aj cena za sklo, aj za vymenu, ta praca neni len tak zadarmo, aj kamarat sice nejaky ti to urobi, ale myslim, ze tiez nie len tak, ze pre tvoje modre oci nie??

ak si najdes niekoho kto ti to urobi za taku cenu, tak nech sa paci, ze bez poistenia a tak dobre obides, to by som sa potom aj ja nad zmenou zamyslel, daj vediet, ak na nieco dojdes ;) skus si to fakt pozriet kolko stoji vymena realne v servise, ze ako to vychadza, potom si zisti ako v autoskle a potom ako ked mas nejake to poistenie alebo pripoistenie k pzp ;)

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod erno » 13 Jan 20, 12:15:53

len aby aj bolo dobre vymenene potom to sklo aby nezatekalo, tak tiez dat bacha aby sa to nerobilo len tak dako na kolene :opf?

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod onoxis » 14 Jan 20, 10:20:30

toto je dost velke riziko, preto ja ked som mal problemy, tak som to daval robit do hornetu, viem, ze oni sa sklam venuju, ze teda vedia o tom, co a ako ako opravovat ako vymienat aby to dobre bolo, aby nezatekalo a aby som mal najma s tym pokoj, ale ked niekto chce usetrit silou mocou, tak potom treba ratat ozaj so vsetkym, co sa moze stat :|

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod romanus » 14 Jan 20, 11:55:07

Ake su ceny za opravu skla? Kolko stoji taka bezna oprava? Je rozdiel medzi opravou normalneho skla a vyhrievaneho??

romanus 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 13 Júl 17, 9:18:33
Bydlisko: Trnava

Poslaťod simuriak » 16 Jan 20, 10:36:26

aky by tam mal byt rozdiel? podla mna tam nebude rozdiel, akurat tak myslim, ze pri oprave ti to vyhrievanie v mieste praskliny neopravia, ze dodatocne ten kusok
rad chodim rychlo, nerad platim pokuty

simuriak 


 
Príspevky: 18
Registrovaný: 26 Máj 17, 18:53:14

Poslaťod onoxis » 16 Jan 20, 12:35:39

bezna oprava, ked nie je sklo poistene, alebo ked nemas ani havarijnu poistku, tak to vychadza cca 40eur, aspon co sa autoskla tyka, kde som mal ja skusenost, inde tie ceny mozu byt ine, to by si sa musel priamo na mieste popytat, ze co a jak a tiez co sa tyka toho rozdielu opravy, tam nema byt preco rozdiel, sklo ako sklo ;)

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod simuriak » 17 Jan 20, 13:06:51

takto v cene asi ani nie tak ako pises, ale nemoze ocakavat, ze po oprave bude to vyhrievanie skla v bezchybnom stave, ze to bude vsetko jak pred tou prasklinou, pred tym narusenim, to myslim, ze by bolo len zbozne prianie, ale od reality to je na mile vzdialene ;)
rad chodim rychlo, nerad platim pokuty

simuriak 


 
Príspevky: 18
Registrovaný: 26 Máj 17, 18:53:14

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron