Prasklina

Poslaťod babcan » 19 Sep 18, 9:01:42

Niekomu sa to moze zdat, ze je to easy, ze to netrva ani dlho, ze to nie je komplikovana robota, no ja to tak neberiem a nie som celkom presvedceny o tom, ze je vhodne si to menit len tak na vlastne riziko doma, aby som dal peniaze za sklo skusil to stylom, ze pokus omyl doma a ked to nevyjde aby som dalsie peniaze daval niekomu kto uz bude vediet co a jak, co mi to spravia dobre, radsej na prvykrat aby to bolo fajn ;)

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod ivannko » 20 Sep 18, 14:55:07

hej potom vydavky na dvakrat, ale napisal to s istotou tak mozno s tym ma nejaku skusenost, tozvie, len potom keby to bolo take jednoduche tak by si to vsetci mohli robit doma, no nie??
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

Poslaťod erno » 21 Sep 18, 8:30:17

keby to bolo take, tak by si doma ludia menili sklo, to je pravdou, treba v tom mat prax a vediet co a ako a kedze ja prax a skusenosti potrebne na to nemam aby som si menil niekedy sklo sam, tak si na to ani trufat nebudem, ani sa nad tym zamyslat nebudem naco aj, nemam rad, ked sa ma nieco robit na dvakrat, ze ja by som to urobil zle a musim to dat niekomu napravit aby to bolo v poho to je k comu dobre :mrgreen: :mrgreen:

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod dismol » 02 Okt 18, 9:21:04

Ani ja tomu už nerozumiem, keď niečo spraviť, tak nech je to dobré, nech nie je s tým problém, nech to je ako má byť, lebo zbytočne viacero výdavkov, k čomu to je no. K ničomu si myslím.
Uvidíme jak to bude ďalej, príde zima a takýchto problémov bude čoraz viac na cestách :x

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod renne23 » 03 Okt 18, 15:19:32

nestras dobre? Do zimy je snad este casu, aby sme toto riesili, ja sa snazim teraz momentalne na to nemysliet a skor si uzivam to, ze leto je uz viac menej prec, len na zimu este nejako pripraveny nie som najma nie napriklad na prezutie auta. To este by som nejaky mesiac minimalne chcel nechat tak :lol: :lol:

renne23 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Registrovaný: 19 Dec 14, 11:34:49

Poslaťod milkos » 04 Okt 18, 8:21:46

Vies co ja ti poviem tak, mne je to v podstate jedno, ak nahodou sa aj nieco stane, ze by sa mi na skle objavila prasklina, ze by nieco take tak by ma to asi neprekvapilo a asi by som sa nad tym momentalne ani nejako nerozculoval, ked viem to dat urobit niekomu, ked viem, ze ma to nebude stat plnu sumu, tak naco by som sa nad tym rozculoval :roll:

milkos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 10 Feb 17, 18:56:01

Poslaťod majlan » 05 Okt 18, 9:35:24

sú iné veci nad ktorými sa môžeme dennodenne rozčuľovať, nad týmto sa už nemusíme snáď, no nie?? :mrgreen:

majlan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 20 Máj 17, 15:19:09

Poslaťod rory » 08 Okt 18, 9:10:26

Presne jak si napísal, je množstvo iných vecí, tak čo sa dá aspoň to by sme si mali uľahčiť, nech zbytočne si nerobíme nervy :P Ešte to aby som ja v mojich rokoch niekde na ceste naháňal auto, z ktorého mi kameň odfrcol do toho môjho.
By som sa už načisto asi musel zblázniť :-D :-D

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod michau » 09 Okt 18, 9:16:07

rory píše:Presne jak si napísal, je množstvo iných vecí, tak čo sa dá aspoň to by sme si mali uľahčiť, nech zbytočne si nerobíme nervy :P Ešte to aby som ja v mojich rokoch niekde na ceste naháňal auto, z ktorého mi kameň odfrcol do toho môjho.
By som sa už načisto asi musel zblázniť :-D :-D


pockaj keby si mal len pzp a ziadne ine poistenie ani havarijnu ani nic take a hrozilo by ti, ze by si si musel v plnej sume hradit vymenu skla, tak by si sa aj na nahanacku dal 8-)

michau 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Registrovaný: 10 Aug 15, 16:13:01

Poslaťod vovalac » 10 Okt 18, 8:45:48

ľahko sa veci hovoria, kým nepríde na to, že sa treba k nim postaviť čelom, viem aj sám ako som sa k niektorým veciam ľahkomyseľne staval, neriešil myslel som si, že to ide mimo mňa, mňa sa nič netýka a napokon opak bol pravdou :lol: :?

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

Poslaťod diondi » 11 Okt 18, 14:46:06

vovalac píše:ľahko sa veci hovoria, kým nepríde na to, že sa treba k nim postaviť čelom, viem aj sám ako som sa k niektorým veciam ľahkomyseľne staval, neriešil myslel som si, že to ide mimo mňa, mňa sa nič netýka a napokon opak bol pravdou :lol: :?


to je normalne prirodzene, tak sa to deje, tak to v zivote chodi :lol: :lol: Vidim to aj ja na sebe, ze co som presvedceny, ze je fajn, ze nebude problem, tak just vtedy sa nieco pokasle, cize uz si nic nehovorim a radsej myslim na to ako sa comu akym problemom radsej vyhnut :lol: :lol:
Preto aj na sklo, mam poistenie od hornetu, aby som nemusel na to mysliet, ze ide zima, bude strku a este sa stresovat, ci zas z nejakeho auta niekde volaco nefrkne, uz ee, uz som na stresovanie asi aj celkom stary :lol: :lol:
Musim sa aj v tomto setrit :mrgreen: :mrgreen:

diondi 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 09 Okt 15, 13:54:52

Poslaťod slavopstruh » 17 Okt 18, 9:01:42

keby len v tomto sa šetriť čo? ale ja pravdou mali by sme dbať viac na svoje zdravie a nerobiť zbytočne z niektorých vecí vedu, keď to neni potrebné ;)

slavopstruh 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 28 Apr 17, 17:24:57

Poslaťod matok » 18 Okt 18, 9:10:25

Erno to je aj o praxi, aj o case aj o kvalite, tam je toho mnoho preco ja dnes by som uz sa nedal na to abysom si sam doma niekde na kolene menil sklo, da sa najst kopa videi ako to urobit, ale je to piplacka a preco ja by som sa s tym mal modrovat, ked mi to vedia urobit inde a rychlejsie a hlavne ja s tym nemam ziadne starosti, ze ja si zatial mozem ist po svojom :lol:

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod andys » 19 Okt 18, 9:37:46

videa si vies najst dnes uz na hocco, pomaly aj na poskladanie noveho auta, ale realita je trosku tym videam vzdialena ;)
rychlost je droga

andys 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 08 Apr 17, 10:38:40

Poslaťod ivannko » 22 Okt 18, 9:54:05

alebo potom my mame len lave ruky, ze niektore veci proste nevieme urobit :-D
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron