Prasklina

Poslaťod fabian » 24 Júl 18, 8:10:08

zistit si cenu nie je nic zle prave naopak, oboznamis sa s nou a mas ako taky prehlad o istych veciach ako sa pohybuju cenovo aby ta to nezaskocilo, ale stavat na tom netreba :-)

fabian 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 02 Dec 15, 21:09:54

Poslaťod erno » 25 Júl 18, 8:48:33

ja si ceny vsimam, ale nevenujem im pozornost natolko, ze by ovplyvnili moje rozhodovanie, najma nie po rokoch skusenosti co sa pretlkam zivotom :lol: radsej kvalita a odbornost hlavne aby vysledok splnal moje ocakavania, aj ked z penazenky by mi malo odist napriklad niekolko stoviek, ozelel by som to, len aby dobre bolo, za toto by ma sice moja zena niekedy rozniesla v zuboch, ale ja proste mam rad ked je vsetko ako ma byt ;)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod Doloman » 26 Júl 18, 10:03:15

tak je to aj spravne nie? neviem si predstavit, ked som bol mlady, jak by som taketo problemy vobec riesit, pri najlepsom asi by som s tym jazdil aj nadalej ci by som mal prasklinu daku na skle alebo nemal, no dnes uz som inde aj hlavou, ze rozmyslam, co a jak len aby som sa nemusel stretnut v nejakej neprijemnej situacii so zelenymi :roll: :mrgreen:

Doloman 


 
Príspevky: 50
Registrovaný: 25 Jan 17, 18:02:05

Poslaťod myrvado » 27 Júl 18, 7:44:59

Doloman píše:tak je to aj spravne nie? neviem si predstavit, ked som bol mlady, jak by som taketo problemy vobec riesit, pri najlepsom asi by som s tym jazdil aj nadalej ci by som mal prasklinu daku na skle alebo nemal, no dnes uz som inde aj hlavou, ze rozmyslam, co a jak len aby som sa nemusel stretnut v nejakej neprijemnej situacii so zelenymi :roll: :mrgreen:


taký stret by veru asi funny nebol, to si totál viem akože predstaviť :shock: :lol:

myrvado 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 02 Aug 17, 14:52:23
Bydlisko: Skalica

Poslaťod jumero » 30 Júl 18, 10:00:32

ja som vam pisal pred dakym casom, nakoniec som to nechal tak tie opravne sady, co som sa na ne pytal aj som dnes rad, ze som to nechal napokoji, ze som to nekupoval, neviem ci by som to spravil tak jak to mam spravene, myslim skor, ze nie, ak to niekto s tym robi tak by ma zaujimalo, jak to ide, ci to chce nejaky grif alebo co, ale aj tak ja sa do toho pustat nebudem, ked mam istotu, ze mam to komu dat spravit a bude to dobre

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

Poslaťod powerman » 31 Júl 18, 9:23:52

Jumero to este nevies ako si dobre spravil, ze si dal od tych sad prec ruky :lol:

powerman 


 
Príspevky: 51
Registrovaný: 18 Aug 15, 14:25:37

Poslaťod jumero » 02 Aug 18, 9:18:34

myslim, ze si to uz uvedomujem, hlavne ziadne starosti s tym, ze nemusel som ja tomu venovat cas a svoje nervy, pri mojej trpezlivosti ani neviem ci by sa mi to samemu podarilo spravit, asi pri najlepsom nie :lol:

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

Poslaťod kakton » 03 Aug 18, 8:37:07

vymenu celneho skla ste niekto riesili cez pzp?
za akych okolnosti sa to da takto vybavit?

kakton 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 16 Feb 17, 16:08:53

Poslaťod rory » 06 Aug 18, 9:12:12

kakton píše:vymenu celneho skla ste niekto riesili cez pzp?
za akych okolnosti sa to da takto vybavit?


Cez takúto poistku to môžeš vybaviť len v prípade, že budeš mať vinníka.
Inak sa ti to cez to nepodarí vybaviť aj keby čo bolo, oni potrebujú mať vinníka, lebo cez jeho poistku by to vlastne išlo, nie cez tvoju a zase málokto len tak bez dôkazu dnes uzná, že áno nechtiac ti mohol sklo rozbiť

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod erno » 07 Aug 18, 9:45:07

preto je zase mat vhodne aj kameru aby si niekoho mohol z takeho cinu usvedcit
on ti moze povedat, ze on nema vedomost o tom, ze by ti rozbil alebo teda sposobit nejaku prasklinu na skle a uz je to tvrdenie proti tvrdeniu a tym sa nevyriesi absolutne nic

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod majlan » 09 Aug 18, 9:23:58

len potom pri výmene skla s kamerou a senzormi treba aj na to myslieť, aby kde budú sklo meniť, aby urobili aj kalibráciu kamery a senzorov, ak to bude potrebné aby to auto fungovalo ako má, treba myslieť predovšetkým na bezpečnosť posádky v aute, na svoju rodinu aj pri menení skla, preto je dôležité aby aj tieto veci boli správne nastavené a nakalibrované a nerobia to bárskde, viem, že v Hornete to robia, ale inde, v nejakých bežných servisoch tak to ťažko a toto je podľa mňa ozaj dôležitá vec

majlan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 20 Máj 17, 15:19:09

Poslaťod vojtomoto » 09 Aug 18, 10:50:10

rory píše:
kakton píše:vymenu celneho skla ste niekto riesili cez pzp?
za akych okolnosti sa to da takto vybavit?


Cez takúto poistku to môžeš vybaviť len v prípade, že budeš mať vinníka.
Inak sa ti to cez to nepodarí vybaviť aj keby čo bolo, oni potrebujú mať vinníka, lebo cez jeho poistku by to vlastne išlo, nie cez tvoju a zase málokto len tak bez dôkazu dnes uzná, že áno nechtiac ti mohol sklo rozbiť

Ja som pocul, vraj poistovne to nechcu moc riesit a neuznavaju to. Vela krat sa toto zneuziva, ze to spravi nejaky kamion a potom sa kamarati dohodnu ze to spravia tak ze povedia ze isli za sebou a frkol kamienok.
Autá treba meniť tak často ako ženy :D

vojtomoto 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 02 Máj 17, 14:12:23

Poslaťod rabyr » 16 Aug 18, 9:35:22

s poistovnami je vecny problem, neraz som sa s tym stretol, preto si myslim, ze je najlepsie dat ruky od poistovni prec, aj ked poistenie skla je na mieste si spravit, len ja tiez ho nemam lebo mam obavu to riesit cez poistovnu cez nu si to zabezpecovat :x

rabyr 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38
Registrovaný: 14 Feb 17, 13:30:46

Poslaťod dismol » 20 Aug 18, 11:20:59

rabyr píše:s poistovnami je vecny problem, neraz som sa s tym stretol, preto si myslim, ze je najlepsie dat ruky od poistovni prec, aj ked poistenie skla je na mieste si spravit, len ja tiez ho nemam lebo mam obavu to riesit cez poistovnu cez nu si to zabezpecovat :x


nikde nie je napísané, že to musíš vybavovať cez nich, veď sme pozri v akých časoch, kedy máš možnosť si vybrať, kde si dáš takéto poistenie spraviť a nemusíš si vziať a dať spraviť prvú ponuku, ktorá sa ti zjaví pred očami, chápeš, je dobré si porovnať, zvážiť a až následne sa rozhodnúť, či to má zmysel pre teba či nie

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod erno » 21 Aug 18, 16:07:23

moznosti su, len ked niekto neveri poistovniam, tak mnohokrat neveri ani inym nejakym instituciam, preto je to potom tazko, len potom je aj zbytocne sa rozculovat, ked pride k tomu, ze treba hradit si v plnej sume vymenu celneho skla, to je potom na zaplakanie, ale co ked sam by som sa rozhodol, ze si to poistit nedam :|

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron