Prasklina

Poslaťod drahos » 20 Dec 18, 13:22:55

na zaklade vin zistia sklo, ktore tam bolo, ale ak bolo uz menene za nejake ine tak to nezistia, ale podla mna je najlepsie dat tam sklo, ktore tam proste ma byt a hej najvhodnejsie je zajst osobne na pobocku, tam sa popytat, ked oni si to zvazia a povedia, co by bolo najvhodnejsie ci sa da poistit ci sa neda alebo co ;)
jedine 4x4

drahos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 09 Dec 14, 11:59:33

Poslaťod babcan » 29 Dec 18, 9:58:32

Da sa to aj po telefone, ze cez vinko ti povedia, ci je mozne, cize si to vies potom urobit aj cez internet v pohode, ale ked pojdes na pobocku, tak to budes mat z prvej ruky a aj ta s vecami blizsie oboznamia ;)

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod drahos » 30 Dec 18, 8:38:48

toto je to, co si aj ja myslim, ze je to taka istota vacsia, ze ked pojde osobne niekam na pobocku, ze tam sa vsetko dozvie, aj o poisteni aj o meneni skiel a podobnych veciach ;)
jedine 4x4

drahos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 09 Dec 14, 11:59:33

Poslaťod bandur » 31 Dec 18, 13:10:49

dam si v tomto poradit teda radsej od vas, idem si pozriet, ze ako to je cez internet, ze akoby sa to dalo, ake su moznosti, nech si o tom nastudujem teda este coto viac a uvidim po sviatkoch by som siel niekam na pobocku teda sa popytat, informovat

bandur 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 01 Jún 17, 14:28:03

Poslaťod kakton » 01 Jan 19, 13:06:19

vam poviem, ze z toho ako to funguje by sa jeden aj zblaznil, ze co vsetko treba mat na pamati, ze ake problemy mozu byt len skrz jedno prasknute sklo, kolko opletaciek a kolko penazi to cele moze stat, to by sa ani clovek nenazdal, aspon ja som sa teda nenazdal, az teraz, ked som si cital co ste mi vsetko pisali aj s tou kamerou

kakton 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 16 Feb 17, 16:08:53

Poslaťod onoxis » 02 Jan 19, 8:32:07

ked aj s kamerou je to na dlho, na dlhe lakte, lebo niekto ti povie, ze je to vec, ktoru nejako v praxi vyuzit by si nemal, lebo proste snimas aj ludi, ktori by s tym zrejme nesuhlasili a kopu inych veci, ale je pravdou, ze pri pzp, ked by si chcel nieco preplatit alebo tak, tak sa dalej bez nejakeho relevantneho dokazu teda ozaj neposunies

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod kakton » 02 Jan 19, 10:31:00

jo viem, uz som o tom cital, uz mi o tom pisali, lebo ma to zaujimalo, myslel som, ze vsetko to pojde jednoducho s kamerou, ze s tym to problem nebude a pritom je to uplne inak :shock:

kakton 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 16 Feb 17, 16:08:53

Poslaťod norino » 03 Jan 19, 9:26:38

je tomu úplne inak? ako? oplatí sa ju mať, či vôbec nie?

norino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 05 Jún 17, 15:38:09

Poslaťod onoxis » 03 Jan 19, 12:20:49

norino píše:je tomu úplne inak? ako? oplatí sa ju mať, či vôbec nie?


povedal by som, ze je to uhol pohladu, pre bezpecnost je to dobre mat, v pripade nehody nejakej vaznejsej alebo ked ta niekto na parkovisku oskre a podobne veci, ale neviem pri praskline na skle je to take by som povedal diskutabilne, to si musi kazdy sam zvazit :)

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod baran44 » 04 Jan 19, 8:51:08

kameru som chcel iste obdobie, ale napokon som to nechal tak a dal som si urobit len poistenie, v podstate je to v praxi asi to iste, keby mam kameru, tak riesim veci cez pzp a ked nemam tak cez samostatne poistenie, cize je to bud alebo a v praxi medzi tym podla mna daky rozdiel nie je, len lepsie je pri samostatnom poisteni to, ze nemusim vybavovat kde by mi to vymenili ;)

baran44 


 
Príspevky: 43
Registrovaný: 20 Aug 15, 13:22:41

Poslaťod michau » 04 Jan 19, 10:14:54

len kamera je vacsi vydavok v tomto pripade pri tomto porovnani ;)

michau 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Registrovaný: 10 Aug 15, 16:13:01

Poslaťod norino » 07 Jan 19, 17:45:32

koľko platíš za poistenie? to platíš si ho mesačne alebo ročne??

norino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 05 Jún 17, 15:38:09

Poslaťod krako » 08 Jan 19, 8:50:26

norino, to či platí mesačne alebo ročne je podľa mňa, ale že úplne jedno a tiež si myslím, že zrovna to nejaká pálka vysoká nebude, čo by človeka zruinovala, lepšie ako mať len pzp a potom čakať, že cez ňu by sa čosi takéto dalo preplatiť a napokon dopadneš jak ja :-D :-D

krako 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 19 Sep 17, 10:16:17
Bydlisko: Dunajská Streda

Poslaťod dismol » 09 Jan 19, 8:21:55

Teraz by sme si mali začať dávať väčší pozor mám taký pocit, keď vidím čo sa deje, jak sneh začal na Slovensko útočiť, to už budú cesty zachvíľu všade posypané a pre sklo vzniká potenciálne nebezpečenstvo :-D :-D Vlastne keby len pre sklo, už včera som dostal od manželky upozornenie, že nech ručnú brzdu využívam len na to na čo je potrebné :lol: :lol:

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod baran44 » 10 Jan 19, 9:44:58

poistenie v hornete platim rocne a vychadza ma to na 19€, co teda sa mi zda fajn cena, najma ked si vezmes, ze v tom mas zahrnute opravy skla zdarma, tiez aj mobilny servis zdarma a kopu inych vyhod ;)
Pytal si sa na cenu, moj nazor na toto je taky, ze netreba vyberat podla cien ale napriklad podla podmienok, podla toho, co ti to poistenie da, ake vyhody ;)

baran44 


 
Príspevky: 43
Registrovaný: 20 Aug 15, 13:22:41

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron