Prasklina

Poslaťod pilof » 18 Feb 22, 9:08:01

to je podľa mňa úplne logické, že väčšie opravy sa plánujú dopredu. že si nepríde človek len tak do servisu na hotovú vec bez objednania. rovnako ako u nich si zavoláš a dohodnete sa.

pilof 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 25 Nov 15, 10:42:22

Poslaťod tomtrompower » 21 Feb 22, 11:04:56

Za ako dlho vedia mat k dispozicii nove sklon? Kamos teraz riesi vymenu, ale normalne v servise, kde chodieva s autom a tam mu povedali, ze tak tyzden, to bude trvat. To sa mi akoze zda celkom dost, plus este ked zaratame robotu.
„Biblia je ako mapa. Študovať ju, ešte neznamená, že sa dostaneme do cieľa. Treba nasadnúť do auta, naštartovať a ísť.“

tomtrompower 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 07 Mar 19, 16:30:39
Bydlisko: Poprad

Poslaťod mario83 » 23 Feb 22, 11:15:32

tak to byť tvojím kamošom, tak mením servis. čo viem tak v Hornete majú aj skladom nejaké sklá. jasné, že nie na všetky autá, to by bolo asi nemysliteľné mať takéto skladisko. ale keď sa objednáva, tak behom ďalšieho dňa si myslím, že by to malo byť. isto to nebude takáto doba, ako si písal. čiže oprava vie byť na počkanie a tá výmena si myslím, že tak na ďalší deň plus mínus.
Auto nemáš na celý život ako ženu.

mario83 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 26 Apr 17, 15:38:42

Poslaťod romanus » 24 Feb 22, 11:41:33

Dva roky dozadu cca som u nich daval menit celne a cakal som tri dni. Vecer som ohlasil, co sa stalo, v ten den uz sa nestihalo objednat sklo, takze to hned na dalsi den rano vybavili, na ten dalsi den prislo a hned mi to aj spravili. Keby som sa bol prv ozval, tak by to mozno uz aj na dalsi den mohlo byt hotove.

romanus 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 13 Júl 17, 9:18:33
Bydlisko: Trnava

Poslaťod tomtrompower » 25 Feb 22, 8:49:20

Vdaka za rady a skusenosti. Mne sa to aj zdalo vela, co on spominal. Proste som vedel, ze to pojde aj inak a mal som pravdu.
„Biblia je ako mapa. Študovať ju, ešte neznamená, že sa dostaneme do cieľa. Treba nasadnúť do auta, naštartovať a ísť.“

tomtrompower 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 07 Mar 19, 16:30:39
Bydlisko: Poprad

Poslaťod robulo » 28 Feb 22, 11:00:25

a si mu teda neskusal toto poradit? vsak da sa spravit poistka aj ked uz ma to sklo poskodene.

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod tomtrompower » 03 Mar 22, 10:21:45

No pravdupovediac nespomenul, lebo som nevedel, ze sa da aj taketo nieco. Viem, ze niektore poistovne maju problem s tym, ked si chces normalne dat dopoistit celne. Tak to musi byt zvlast poistka a neda sa to zahrnut do povinnej a tak dalej. Takze akoze fakt mi toto ani len nenapadlo.
„Biblia je ako mapa. Študovať ju, ešte neznamená, že sa dostaneme do cieľa. Treba nasadnúť do auta, naštartovať a ísť.“

tomtrompower 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 07 Mar 19, 16:30:39
Bydlisko: Poprad

Poslaťod blazon111 » 04 Mar 22, 11:04:10

a uz to daval robit teda v servise? ci v akom stadiu riesenia je to momentalne. ak to tam este nedal, tak mu daj vediet, ze je aj takato moznost. vsak ked moze usetrit a mat to aj rychlejsie spravene.

blazon111 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 07 Mar 17, 15:09:05

Poslaťod tomtrompower » 19 Apr 22, 8:42:34

Dlhsie sa mi nedarilo sa sem nejak dostat, neviem, ci nejaky vypadok alebo zmena servera alebo co sa dialo. Ale tak idem teda aspon v skratke zhrnut, ze ako to dopadlo. Stihol mu poradit niekto iny, niekto ma s tym predbehol, tak si to dal poistit este predtym ako sa islo so sklom nieco robit. Takze nakoniec celkom dobre obisiel. Ale co sa tyka toho, ako dlho musel cakat na nove sklo, akoze kym sa objedna a dorazi, aby sa mohlo prehodit, tak to som sa akoze fakt zabudol opytat.
„Biblia je ako mapa. Študovať ju, ešte neznamená, že sa dostaneme do cieľa. Treba nasadnúť do auta, naštartovať a ísť.“

tomtrompower 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 07 Mar 19, 16:30:39
Bydlisko: Poprad

Poslaťod baran44 » 20 Apr 22, 9:34:31

Tak to uz zase nie je take podstatne si myslim, ze ako dlho bolo treba cakat na sklo. Dolezite je, ze sa mu podarila vybavit ta poistka aj pri poskodenom skle. Potom uz vymena sa v pohode riesi, uz len pre ten pocit, ze to nebude stat polku vyplaty pomaly.

baran44 


 
Príspevky: 43
Registrovaný: 20 Aug 15, 13:22:41

Poslaťod romanus » 21 Apr 22, 9:22:37

Spominal som nie tak davno, ze ja som u nich cakal nejake tri dni na nove sklo, takze nie je to dlhy cas.

romanus 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 13 Júl 17, 9:18:33
Bydlisko: Trnava

Poslaťod dismol » 25 Apr 22, 9:09:22

Baran jasná vec toto. Ráno som mal v aute pustené rádio a akurát tam mali aj reklamu. Neviem síce ako je to s pokutami, aká výška je pri poškodenom skle, ale podľa toho, čo tam zaznelo, tak ťa vyjde poistenie lacnejšie ako pokuta :D

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod erno » 26 Apr 22, 10:56:29

mozem povedat, ze poistenie vychadza lepsie ako pokuta :-D

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod doktorko44 » 28 Apr 22, 10:49:18

ale nebodaj sa ti zadarilo? a co si mal so sklom, ked si sa nevykecal z pokuty ani?

doktorko44 


 
Príspevky: 40
Registrovaný: 10 Sep 15, 14:14:27

Poslaťod erno » 03 Máj 22, 9:29:30

tak podla mna nic strasne, mal som take dva frkance od kamenov, co mi odpiklo od cesty do skla auto predo mnou. ale reku je to male, nijak mi to nezavadzia vo vyhlade, tak som to neriesil. a veru som radsej mal. teraz si davam na to uz bacha samozrejme. tiez som sa mohol poucit na chybe niekoho cudzieho a nie zrovna na svojej, ale stalo sa. teraz to mam uz poistene, aj ked mi je jasne, ze to sa na just nic neprihodi. ale vsak dobre, keby tak bolo.

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron