Prasklina

Poslaťod babcan » 24 Jan 18, 10:03:18

Ja som doposial, do dnes neni pripraveny a mozem pre to aj v noci spavat nemam z toho nocne mory :-D
Len fakt je ten, ze ked na to pride sa asi dosmejem :o

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod julibar » 25 Jan 18, 13:03:55

to ano, nie je to vec, co by ta mala v noci matat, ale ked budes mat prasknute sklo a bude ta to stat nejake peniaze, tak potom ta to bude matat, ze za aku cenu to dat vymenit a kde aby to bolo aj dobre urobene ;-)

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod fabian » 26 Jan 18, 11:37:37

ja napriklad som nemal prasknute celne, ale poistenie mam, da sa takyto problem vyriesit aj cez havarijnu poistku pri najhorsom, ale stale tie podmienky nie su nejake dobre, prijatelne, ze by cloveku sedeli

fabian 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 02 Dec 15, 21:09:54

Poslaťod babcan » 01 Mar 18, 14:47:21

fabian píše:ja napriklad som nemal prasknute celne, ale poistenie mam, da sa takyto problem vyriesit aj cez havarijnu poistku pri najhorsom, ale stale tie podmienky nie su nejake dobre, prijatelne, ze by cloveku sedeli


Ja este nemam vobec, ale ked citam co pises, neviem mozno v buducnosti to nejako doklepem, ze si to dam, ale zatial akoze to nepovazujem, ze za nejako potrebne dolezite alebo akoby som to mal napisat, uvidime;)

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod fabian » 05 Mar 18, 9:31:00

ja celkovo radsej istym problemom sa snazim predchadzat ako ich potom riesit, lebo takto ma to bude potom aspon stat aj menej casu aj penazi a v dnesnych casoch je pre mna setrenie tychto dvoch veci dost dolezite neviem ako pre teba, ale ja radsej ked coto mozem tam usetrim ;-)

fabian 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 02 Dec 15, 21:09:54

Poslaťod julibar » 06 Mar 18, 8:25:42

babcan je to na tebe,
tak ako mne moj otec vzdy hovoril urob si ako uznas za vhodne, len potom si to ries sam, ked nieco nebude tak ako si si predstavoval :lol:
ja tiez som celkovo v takychto veciach bol tvrdohlavy, no vekom ma to preslo :-D

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod simullko » 07 Mar 18, 11:48:40

Ale to by tam malo aj v živote celkovo byť, čo nebudeš riešiť, čo budeš podceňovať, tak potom si to vybav, keď príde nejaký problém, to je normálne, kedysi tiež bol problém čo i len s tým, kde si dať vymeniť sklo, kto to spraví a dnes je už toľko možností, že
fakt stačí si vybrať ;)

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod slavopstruh » 08 Mar 18, 15:39:14

dávali ste si niekto meniť čelné sklo, ale dávali ste si iné ako pôvodne auto vo výbave malo? myslím iné sklo ako bolo to prvé od výroby ;-)

slavopstruh 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 28 Apr 17, 17:24:57

Poslaťod mario83 » 09 Mar 18, 10:17:48

slavopstruh píše:dávali ste si niekto meniť čelné sklo, ale dávali ste si iné ako pôvodne auto vo výbave malo? myslím iné sklo ako bolo to prvé od výroby ;-)


Osobne nie, ja keď som menil, tak som dával meniť za také ako tam bolo, dokonca len v základnej výbave sa mi zdá, ja nejako nie som na tieto veci náročný, podstatné aby nebolo prasknuté, je to najjednoduchšie dať si vymeniť za to, čo tam bolo ;-)
Auto nemáš na celý život ako ženu.

mario83 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 26 Apr 17, 15:38:42

Poslaťod slavopstruh » 13 Mar 18, 12:02:42

takže žiadne špekulácie nejako nie sú na mieste?
dík za odpoveď, mal by som zájsť čo najskôr niekam vymeniť to sklo, len ešte som meniť nebol, nebolo treba preto som chcel vedieť, čo a jak

slavopstruh 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 28 Apr 17, 17:24:57

Poslaťod rory » 15 Mar 18, 10:04:10

slavopstruh píše:takže žiadne špekulácie nejako nie sú na mieste?
dík za odpoveď, mal by som zájsť čo najskôr niekam vymeniť to sklo, len ešte som meniť nebol, nebolo treba preto som chcel vedieť, čo a jak


Nie sú, ver mi.
Ja som vybavoval cez Hornet tieto veci, na konci minulého roka a podarilo sa mi to. Tam je to fajn, aj čo sa týka cien aj termínov, že kedy by si mohol prísť, kedy by ti to vedeli spraviť, čo si myslím, že je dôležité aby si sa aj ty vedel nejako časovo zariadiť.
Ale tak spravia ti to aj v servisoch normálnych, len tie ceny a čakačky budú asi iné.

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod majlan » 16 Mar 18, 10:44:43

nie asi, ale zaisto, najmä tie ceny sú iné, po mojej skúsenosti môžem povedať, že je lepšie si dať to robiť autosklu,
kde sa orientujú práve na tieto problémy a hlavne tie výmeny sú inak na tom čo sa týka peňazí, nie je to pre človeka taký šok,
ako keby to dal meniť niekde inde a tiež treba brať ohľad aj na to, že kvalita práce je nesmierne dôležitá, aby nezatekalo ;)

majlan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 52
Registrovaný: 20 Máj 17, 15:19:09

Poslaťod carburo » 19 Mar 18, 9:37:52

Majlan, tak to je snad kazdemu jasne, ze treba to mat dobre spravene, aby neboli nejake problemy,
myslim, ze nik si nejde dat menit sklo s tym, ze rata s tym, ze bude zatekat :-D

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod rory » 20 Mar 18, 9:51:40

Carburo, ale šak tak je to aj správne si myslím ;) Treba ísť do toho s tým aby keď už dám za to tie peniaze, aby to bolo všetko v pohode na poriadku ;)

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod slavopstruh » 22 Mar 18, 11:18:23

tak ja vám ďakujem
za to, čo ste mi popísali, skúšal som volať do toho autoskla, aby som tam nešiel niekam na pobočku úplne zbytočne a povedali mi ako mám postupovať, kedy mám prísť a taktiež čo všetko ma bude čakať

slavopstruh 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 28 Apr 17, 17:24:57

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron