Prasklina

Poslaťod jano7 » 11 Feb 21, 11:18:12

to ano, toto je uz potom druha vec, ale tak ja zakazdym prizeram na bezpecnost v prvom rade ;)
Pre mna je proste to najdolezitejsie. A vinnika najst nie je jednoduche, najma ked nemas kamerovy zaznam, ze nemas dokaz, ze ozaj ti bolo z toho a toho auta.

jano7 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 23 Nov 15, 10:32:18

Poslaťod onoxis » 11 Feb 21, 19:44:28

a aj ked mas zaznam tak nikde nie je napisane, ze ti to uznaju, ze ti to preplatia, lebo to si oni zhodnocuju, ci ozaj je to tak ci nie a vies zastavit niekde niekoho ze ti to sposobil to tiez nevies ci ti povie ok, urobil som to, slo to od mojho auta, tak to dame cez pzp lebo on s tym bude mat zbytocne starosti a staci zeby ti povedal, ze nie som si toho vedomy a si nahraty

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod komar » 12 Feb 21, 11:31:08

onoxis ono si povies, ze to len cez jeho poistku pojde, ale bude musiet aj tak okolo toho behat a ked to neuzna, tak je bez starosti, nebude mat ziadny problem s nicim, takze je to jednoduchsie no :/

komar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 05 Dec 14, 15:20:04

Poslaťod lubokop » 12 Feb 21, 21:30:01

Neviem, tak to je ťažko, neviem celkom akoby som sa zachoval v jeho situácii, keby tak niekto za mnou prišiel, ešte sa mi niečo také nestalo, tak neviem to posúdiť, či by som si to priznal, či cúvol, ale tak mne sa potvrdilo zase raz podľa toho, čo píšete, že je najlepšie mať poistenie a je to aspoň bez problémov potom s výmenou skla ;)
Predal som svoje staré auto a teraz sa snažím nájsť nové "ojazdené".

lubokop 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 20 Apr 17, 14:05:16

Poslaťod jozol » 14 Feb 21, 10:26:43

toto podla mna nevie nik, ale teda ja by som si nechcel kvoli niekomu inemu robit zbytocne starosti, na to sa ozaj necitim, aby som mal tolko casu a neviem co, to proste vobec nie a prave preto mam poistenie celneho skla, nech to mam bez starosti, nech sa nemusim s nikym natahovat, v hornete som ho uzavrel, platim si ho rocne a mam klud, nemusim sa na niekoho spoliehat a viem, ze ked sa nieco stane, tam si to dam vymenit a nemusim sa obavat ze si to na komplet budem musiet zaplatit

jozol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 07 Jún 17, 13:02:57
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod dados » 15 Feb 21, 9:16:02

fotku nemam po pravde mi to ani nenapadlo odfotit, ak dnes vybehnem niekam tak odfotim, ale dnes uz musim sa niekam objednat lebo ked vidim tieto nizke teploty, tak mam strach trochu ci to nemoze narobit este vacsiu galibu :/

dados 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 17 Júl 17, 9:20:24
Bydlisko: Žilina

Poslaťod myrvado » 19 Feb 21, 19:13:04

ako si dopadol? už to máš urobené?

myrvado 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 02 Aug 17, 14:52:23
Bydlisko: Skalica

Poslaťod bediak » 23 Feb 21, 18:13:08

hádam by nečakal toľko s tým, to sa nemusí vyplatiť :|

bediak 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 21 Júl 17, 9:03:56
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod goodman » 04 Mar 21, 21:04:49

Ja keď je niečo, že prasklina nie je nejaká malá tak ja najradšej by som hneď sklo menil celé, pre mňa je v týchto veciach potrebná istota nech mi to nepraskne :D

goodman 


 
Príspevky: 41
Registrovaný: 23 Sep 15, 13:51:43

Poslaťod drahos » 05 Mar 21, 12:50:11

goodman co znamena pre teba mala a co uz nie? realne je moznost, ze zmeny teploty sposobia nejake zmeny s tou uz jestvujucou prasklinou? neda sa to nejako len vyplnit aby to nepokracovalo?
jedine 4x4

drahos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 09 Dec 14, 11:59:33

Poslaťod rory » 05 Mar 21, 20:51:49

Je to reálne, najmä keď sú takéto rozdiely teplôt ako teraz. Že cez deň teplo pomaly aj 20 stupňov a v noci nula, môže to viacej prasknúť.
Niekde to robia tak, že to akoby vyplnia, že na dotyk necítiť vôbec žeby tam niečo bolo, ale prasklinu stále vidíš a to podľa mojej mienky vôbec nerieši problém ako taký.
Pretože môže ti to zabrániť vo výhľade.

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod erno » 06 Mar 21, 15:51:44

ked tych nastrah je kvantum, co sa moze stat a vela veci by nam ani len nenapadlo, ja od istej doby som si povedal, ze ked sa nieco vyskytne dam to hned urobit, lebo zatial odkladanie sa mi nevyplatilo ani raz zakazdym len mi to vsetko zhorsilo, veci ma vysli drahsie a tak, no nebolo to bohvieco, preto cim skor tym lepsie a dojdes na to, ze potom ta to aj lacnejsie vyjde a teda koho by to nepotesilo?

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod drahos » 08 Mar 21, 11:56:40

cim to potom vyplnaju? to pomoze nejako to neovplyvni kvalitu, teda bezpecnost toho skla?
jedine 4x4

drahos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 09 Dec 14, 11:59:33

Poslaťod mario83 » 09 Mar 21, 11:17:07

To takú opravu by som nebral ani zadarmo, to by k čomu bolo dobré, ja by som to asi zakaždým dal vymeniť, sklo čo mám ja je v základnej výbave a mám staršie auto, takže tam ma tá výmena zase toľko nechytila. A aspoň som bol taký pokojný, že to mám urobené ako treba a nemusí ma nič trápiť.
Aj keď pri výmene sa tiež nemusí niečo podariť, lebo už som aj také prípady počul, ale stále mi to príde istejšie.
Auto nemáš na celý život ako ženu.

mario83 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 26 Apr 17, 15:38:42

Poslaťod matok » 09 Mar 21, 20:55:26

Mario ono to nejako sklo neuskodi, neoslabi ako tu niekto pisal, ked je to mala prasklina horsie by bolo keby sa to tak urobilo pri nejakej 20cm, ale neviem kto by si to vzal na triko, pretoze to je taka vec, ktoru si velmi lahko aj policajti vsimnu a nenechaju s tym jazdit ;)

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron