Prasklina

Poslaťod michau » 09 Apr 21, 19:38:51

to moze byt no nie je to vobec sranda akoze ja tiez nemam na jednom najlacnejsie, ale teda nemal som problem v hornete mi ho poistili bez problemov a uz som to aj vyuzil, sice len raz opravu, ale aj to je lepsie ako nic a nemusel som za to nic platit, akoze ono mat viacero aut doma je niekedy fajn ked chceme niekam ist, ze kazdy niekam inam, ale ktreba mysliet aj na to, ze aj vydavky su tym padom vacsie a preto som rad tym podmienkam, ktore pri poisteni skla tam mam ;)

michau 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Registrovaný: 10 Aug 15, 16:13:01

Poslaťod technicek » 12 Apr 21, 10:08:04

Michau to je fakt a niektorí si to neuvedomujú, viem, že môj brat ten mal obdobie, že proste musia mať dve autá a potom pochopil, že keby mali len jedno tak by aj ušetrili, menej by jazdili, resp. by jazdili spolu a tiež starostlivosť. Nie je to lacné.

technicek 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 05 Nov 15, 13:37:20

Poslaťod Robbo » 12 Apr 21, 13:51:35

Technicek niekedy je to treba, to je ťažko nad takýmito vecami polemizovať, ale nikdy nie je na škodu dať si auto poistiť aj voči takýmto veciam, to sa človeku vyplatí, to som si istý, lebo nikdy nevieš čo sa môže zomleť ;)

Robbo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42
Registrovaný: 08 Feb 17, 14:03:30

Poslaťod majino » 13 Apr 21, 15:15:50

velmi dobre mi padlo teraz poistene sklo, lebo som bol menit, prasklo mi pri okraji od kamena a pri tom oprava nehrozila. Takze som usetril nejake tie stovky :lol:

majino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 03 Dec 15, 10:06:25

Poslaťod michau » 14 Apr 21, 11:07:18

technicek, ked mam na auta, tak mam aj na poistenie, aspon ja sa na to tak pozeram, nech to mam podchytene keby nieco ;)
najma aj teraz ked pozeram, ze snehu vsade, takze to este teraz moze byt, ze posypy, ptoom zase strk po zime na ceste a problemy s prasklinou mozu byt hned na svete

michau 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Registrovaný: 10 Aug 15, 16:13:01

Poslaťod majino » 14 Apr 21, 19:36:23

ale ked toto je zalezitost ktora na nas ciha pocas celeho roka, to sa neda povedat, ze cosi taketo nam hrozi len napriklad v zime, to vobec nie.
Poviem ti ved u nas sneh nie je ani teraz a teda je stale kopa strku na cestach a to staci, ze niekto pred tebou prida bez citu a mas to vsetko v celnom ako ja teraz a myslis, ze dokazovat to niekomu je jednoduche? To vobec nie, to pokial nemas zaznam, ze ozaj by si to ukazal, ze ten clovek, to auto mi to sposobilo tak nemas sancu aby ti to poistovna z jeho pzp preplatila.

majino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 03 Dec 15, 10:06:25

Poslaťod vovalac » 15 Apr 21, 11:14:44

majino nie je to tak dávno, čo som zase čítal nejaký článok o preplácaní týchto vecí cez poisťovňu, opäť raz sa mi potvrdilo, že lepšie sa držať od nich ďalej :lol:

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

Poslaťod majino » 23 Apr 21, 9:22:00

to ja take uz ani neotvaram, lebo okolo pravdy to moc nechodilo. Cez pzp sa to oplati jedine v pripade, ze mas vinnika, to vtedy to ma zmysel a teda nemas ho zakazdym. Lebo nahanat niekoho to nie je bohvieco :-)

majino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 03 Dec 15, 10:06:25

Poslaťod henrichko » 26 Apr 21, 11:00:58

Mne by sa nechcelo s nikým doťahovať, teraz kamarát ten mal problém taká menšia nehoda a ten čo to spôsobil, že dohodnúť sa, to tiež by bolo na dlhé lakte, už si to viem predstaviť a to by som to prirovnal ozaj k tomuto naháňaniu vinníka.
Človeku to zoženie aj čas aj nervy no a stojí to za to??

henrichko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 11 Apr 17, 10:45:52

Poslaťod milanjedko » 05 Máj 21, 9:32:18

S dohodami je to ťažko zakaždým, dnes predsa len nik nechce mať starosti a práve keby priznal ten druhý, že niečo spôsobil, tak pre neho sú to ozaj starostí a zbytočné, lebo tomu mohol predísť.

milanjedko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25 Júl 18, 18:14:35
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Poslaťod vojtian » 05 Máj 21, 11:39:05

po oprave ste problémy nemali s ničím?? sklo bolo v úplnom poriadku?

vojtian 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 14 Aug 17, 11:55:11
Bydlisko: Trenčianske Teplice

Poslaťod borinko » 06 Máj 21, 11:34:20

Prečo by s tým mal byť problém? Veď po oprave by na skle nemalo ostať nič. Malo by byť pekné jak pred problémom!
bora bora bora

borinko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 07 Dec 15, 14:59:20

Poslaťod libabo » 06 Máj 21, 12:34:30

vojtian ak je pomerne skoro sklo opravené, že v ňom nie sú nejaké nečistoty, tak by malo ostať po oprave čisté bez ujmy, že nič ani bodka ani nič by tam nemalo byť, ale keď je tam už nejaký prach alebo niečo, tak môže sa stať, že budeš vidieť nejaký náznak alebo čo, ale tak to už nie je nič také strašné ;)

libabo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 10 Aug 17, 16:01:08
Bydlisko: Modra

Poslaťod vojtian » 07 Máj 21, 10:21:06

toto som chcel vedieť, že či môže niečo ostať, prípadne či nemôže nejako znovu na tom istom mieste sa objaviť nejaký problém, či sa tou opravou to sklo neoslabí, žeby tam bolo náchylnejšie na prasknutie

vojtian 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 14 Aug 17, 11:55:11
Bydlisko: Trenčianske Teplice

Poslaťod powerman » 07 Máj 21, 11:48:33

Pokial ide o nejaku mensiu a len o jednu tak vobec nie, toho sa bat nemusis, keby to bolo viacero prasklin na jednej kope, v nejakom takom rozmedzi mensom, tak tam by sa dalo hovorit o tom, ze by to mohol byt problem, ale takto vobec nie, najma nie ak je to opravene niekym, kto vie co robi. Ze ma dostatok znalosti a vie co robi.

powerman 


 
Príspevky: 51
Registrovaný: 18 Aug 15, 14:25:37

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron