Prasklina

Poslaťod kakton » 22 Aug 18, 8:35:48

cize tym padom by som musel mat kameru aby som mal dokaz, potom vobec ju mozem pouzit ten zaznam ako dokaz o tom, co sa stalo?
ze teda to predomnou iduce auto mi strelilo kamen do skla, aj ked nechtiac?
takze na nejaku pzpcku a v tomto ohlade spoliehat netreba??? :?

kakton 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 16 Feb 17, 16:08:53

Poslaťod ivannko » 24 Aug 18, 7:47:17

aj ja sa na to spolieham, no ked citam asi zbytocne :oops: :opf?
videl som uz kvanta clankov o tom ako je henta povinna poistka potrebna preplatit sklo, len skoda, asi som si mal nejaky taky clanok aj otvorit a precitat si ho dokonca :cry:
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

Poslaťod erno » 27 Aug 18, 12:14:20

tuto chybu urobil nejeden clovek co viem, aj tu som o tom uz cital, tie nazvy clankov vedia byt klamlive, preto je dobre ci ho radsej precitat dokonca a nenechat sa zmiatnut, len tym nazvom ;)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod krako » 27 Aug 18, 13:51:45

jeden čas som si aj ja chcel dať preplatiť z povinnej poistky sklo, aj sa mi podarilo zastaviť chlapíka, len keď vyšiel o hlavu vyšší a pýtal nech mu to dokážem, až ma zamrazilo :-D :-D

krako 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 19 Sep 17, 10:16:17
Bydlisko: Dunajská Streda

Poslaťod ivannko » 30 Aug 18, 14:08:41

krako píše:jeden čas som si aj ja chcel dať preplatiť z povinnej poistky sklo, aj sa mi podarilo zastaviť chlapíka, len keď vyšiel o hlavu vyšší a pýtal nech mu to dokážem, až ma zamrazilo :-D :-D


to by mi toto ani nenapadlo, ze takto by to mohlo byt, myslel som, ze s tym nejaky problem nebude, ze by to mohlo byt v pohode, no jak vidim asi niekde nastala chyba, som vela toho asi prehliadol, budem si musiet dat na to pozor, aby som venoval takymto veciam vacsiu pozornost :-D
cize napokon z toho ani nic nebolo?
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

Poslaťod carburo » 31 Aug 18, 8:48:59

Podla toho, co pisal si myslim, ze cez takeho chlapika nepresiel teda nie bez nejakeho kameroveho zaznamu, keby presiel tak by asi inak o tom pisal, nemyslis??

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod krako » 03 Sep 18, 15:57:30

nebolo, veď taký chlapík predo mnou som mal chuť vziať nohy na plecia a utekať, nieto ešte mu niečo dokazovať, ale je pravdou, že nemal som dôkaz o tom, že to bolo z jeho auta, to bez kamery je len ťažko dokázateľné a on teda ani zďaleka nevyzeral na to, že by mi dal za pravdu, že by uznal, že je taká možnosť, že to mohlo vyskočiť zpod jeho auta :-D

krako 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 19 Sep 17, 10:16:17
Bydlisko: Dunajská Streda

Poslaťod babcan » 04 Sep 18, 11:01:33

krako píše:nebolo, veď taký chlapík predo mnou som mal chuť vziať nohy na plecia a utekať, nieto ešte mu niečo dokazovať, ale je pravdou, že nemal som dôkaz o tom, že to bolo z jeho auta, to bez kamery je len ťažko dokázateľné a on teda ani zďaleka nevyzeral na to, že by mi dal za pravdu, že by uznal, že je taká možnosť, že to mohlo vyskočiť zpod jeho auta :-D


Pred nejakym casom som tu cital, ze ked mas kameru, tak potom aj s vymenou skla, je to trochu komplikovanejsie, skrz nejaku kalibraciu, len neviem nemam s tym skusenost, cize neviem, ale teraz mi to napadlo, ked si pisal, ze bez kamery si nic nezmohol, potom je riesim to co ja som tu dostal tip, ze dat si spravit poistenie toho celneho skla a pravidelne ho platit a ked sa nieco udeje tak to proste dat vymenit :shock:

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod simullko » 05 Sep 18, 7:49:05

ivannko píše:to by mi toto ani nenapadlo, ze takto by to mohlo byt, myslel som, ze s tym nejaky problem nebude, ze by to mohlo byt v pohode, no jak vidim asi niekde nastala chyba, som vela toho asi prehliadol, budem si musiet dat na to pozor, aby som venoval takymto veciam vacsiu pozornost :-D
cize napokon z toho ani nic nebolo?


A čo by si chcel aby z toho bolo? Buď to pôjde cez pzp toho, kto to spôsobil alebo môžeš to dať cez havaríjnu, ak máš, ja nemám lebo si myslím, že v dnešnej dobe sa to už ani pomaly neoplatí mať alebo potom cez poistenie skla, alebo ak máš veľa peňazí a nevieš čo s nimi tak cez nič to nemusíš vybavovať, len proste si dáš sklo vymeniť alebo opraviť a vec je vybavená :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod babcan » 06 Sep 18, 10:28:07

Myslim, ze aj clovek, ktory ma kopu penazi, tak si rozmysli kolko da za vymenu skla, ci peniaze bude len tak bezhlavo minat, alebo radsej rozumne, ci??

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod ivannko » 07 Sep 18, 14:13:16

nevedel som si to predstavit, ze ako to mohol dobojovat ako to mohlo dopadnut, moznosti su :mrgreen: hej, len ktora je ta prijatelna, co? :mrgreen: :mrgreen:
by som bol rad, keby jestvovala moznost, ze ked budem mat prasklinu na celkom skle, tak pojdem do servisu alebo kam, ze mi to vymenia a povedia mi len nejaku normalnu cenu za sklo a robotu, ze to nebude daka palka :mrgreen:
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

Poslaťod marian5 » 10 Sep 18, 11:03:35

jeskove oci nechci radsej ani vediet kolko takych titulkov som minuly rok videl, cital, ale som to nedomyslel, lebo som ich tiez nedocital :-D :-D :-D
Na to sa uz nalanarit nedam, ze by to mala nieco poistovna cez povinnu preplacat :lol: Uz raz som tomu uveril a uz stacilo, uz som rad, ze v tomto mam cistu hlavu a viem si uz realne moznosti zvazit :-D
„Tá má pekné nohy“, povedal a hneď tú stoličku naložil do auta.“

marian5 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 08 Dec 14, 13:53:16

Poslaťod dismol » 12 Sep 18, 15:20:45

Ako čítam viacerých vás takéto články dostali, je to sranda, človek si to neprečíta, nedočíta do konca a potom má z toho chaos a urobí si svoj názor a pritom je úplne mylný.
Aj takéto články sú dôvodom toho prečo som aj ja po istom čase si dal poistenie skla v hornete, špekuloval som zo začiatku, lebo som nevedel aké si dať, lebo tých poistení je mnoho, len dobré je keď si pozrieš to, čo ti to poistenie vie dať, akú máš istotu a za akú cenu, lebo to tiež si myslím, že zaujíma mnohých z nás ;)
Aby aj tá cena nebola šokovou terapiou :P

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod simuriak » 13 Sep 18, 11:11:06

nechapem co na tomto moze byt komplikovane. ved sklo prasknute vymenis na dvore raz dva. teda aspon si myslim ze by sa to dalo aj takto doma vybavit a bez nejakych vydavkov.
rad chodim rychlo, nerad platim pokuty

simuriak 


 
Príspevky: 18
Registrovaný: 26 Máj 17, 18:53:14

Poslaťod ivannko » 17 Sep 18, 12:59:59

uz si to robil niekedy ked pises s istotou? akoze nechcem pochybovat o tom, co pises, len sa ubezpecujem, ci ozaj to myslis tak ako to vyznelo :-D
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron