Prasklina

Poslaťod julibar » 19 Dec 17, 14:55:26

ked mas kopu penazi, tak jasne, ze to nemusis riesit, ze ta to netrapi
:opf? :opf? :opf? :opf?

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod vovalac » 21 Dec 17, 9:45:38

julibar píše:ked mas kopu penazi, tak jasne, ze to nemusis riesit, ze ta to netrapi
:opf? :opf? :opf? :opf?


hahaha tak teraz si ma zabavil dosť dobre :lol: :lol: :lol:
nie nemám veľa peňazí, nemám na rozhadzovanie, ale nejde mi to do hlavy, prečo by som mal platiť za niečo, čo možno ani nevyužijem, čo ani nebudem potrebovať chápeš ako som to myslel celé?

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

Poslaťod julibar » 02 Jan 18, 7:32:21

naco mas napriklad pzp alebo ja neviem zivotne poistenie alebo nieco take? preco pri tychto veciach si neuvazoval rovnako ako teraz pri poisteni celneho skla? v konecnom vysledku je to to iste, ty nevies ci ta nieco postretne ci nie, ale ak ano tak je lepsie aby si bol na to pripraveny, ale tak kazdemu nam na inych veciach zalezi

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod erno » 03 Jan 18, 9:30:15

prides na to, ked sa takyto problem vyskytne, ze to ma svoj potencial, ze to ma pre cloveka zmysel, lebo tieto veci su v praxi velmi nevyspitatelne ;-)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod vovalac » 04 Jan 18, 9:33:41

julibar píše:naco mas napriklad pzp alebo ja neviem zivotne poistenie alebo nieco take? preco pri tychto veciach si neuvazoval rovnako ako teraz pri poisteni celneho skla? v konecnom vysledku je to to iste, ty nevies ci ta nieco postretne ci nie, ale ak ano tak je lepsie aby si bol na to pripraveny, ale tak kazdemu nam na inych veciach zalezi


lebo mi to príde ako povinnosť, toto poistenie mi neprišlo doposiaľ ako povinnosť, ako často sa stáva to, že by sa niekomu rozbilo alebo prasklo čelné sklo? veď to nie je nejako veľmi pravdepodobné

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

Poslaťod julibar » 05 Jan 18, 13:17:28

neviem ci by som zrovna takto k tomu pristupoval, ale dobre, praveze prasknute celne sklo je bezna vec, ktora sa stava vodicom, sam som sa o tom presvedcil, to sa neda odhadnut kedy sa to stane, ani ci sa to stane, preto je podla mna lepsie takymto veciam predchadzat, ale tak kazdy mame svoju hlavu

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod simullko » 08 Jan 18, 10:12:05

Tiez som dospel k tomu, ze ma to vyznam, zima je v tomto nevyspitatelna, nevies kedy sneh napadne, kedy sa na ceste nejaky ten posyp objavi a niekde staci, ked len mrznut zacne a uz su cesty posypane a to je dost risk pre auto, preto je fajn mat poistenie, nech potom stovky nebudes musiet vytahovat z vacku, ked bude treba urobit vymenu ;-)

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod milkos » 09 Jan 18, 14:28:43

Aj kto ma ako si to napisal ze kopu penazi tak myslim ze aj taky clovek to zacne riesit preco by zbytocne vyhadzoval peniaze do luftu ked nemusi?
Tiez som si dal poistenie asi rok mozno aj viac dozadu ked som mal prasklinu na skle a musel som ho dat vymenit, bol som v hornete na vymene, co mozem byt aj rad, ze som to dal urobit tam, lebo tozvie co by ma to vyslo niekde inde a tam som sa dozvedel o moznosti poistenia a o vyhodach poistenia, co je z mojho pohladu asi najdolezitejsie ;-)

milkos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 10 Feb 17, 18:56:01

Poslaťod vovalac » 10 Jan 18, 17:18:16

takže mal by som zmeniť pohľad na tieto veci? neviem akože ja sa s takýmito vecami nejako nestretávam preto nemám pocit, že by to bolo pre mňa nejaké dôležité

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

Poslaťod milkos » 11 Jan 18, 10:29:38

vovalac píše:takže mal by som zmeniť pohľad na tieto veci? neviem akože ja sa s takýmito vecami nejako nestretávam preto nemám pocit, že by to bolo pre mňa nejaké dôležité


Podla mna ano, ale tak to je na tebe, aky mas ty postoj k tomu, ja som prisiel na to, ze niektore veci je fakt mat lepsie poistene lebo nevies co sa moze stat a hlavne nevies kedy a je lepsie byt pripraveny ako potom patrat a riesit akoby sa to dalo najlepsie vybavit :?

milkos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 10 Feb 17, 18:56:01

Poslaťod komar » 12 Jan 18, 8:15:12

to je ten dovod by som povedal, keby si mal niekedy prasknute sklo, tak by si sa utvrdil v tom, ze v ramci usetrenia aspon nejakych penazi je dobre poistenie mat a ze je dolezite aj to dat si to menit niekomu, kto menit sklo vie, aby ti nezatekalo a pod

komar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 05 Dec 14, 15:20:04

Poslaťod carburo » 18 Jan 18, 13:39:41

Veru.
ja som si najskor vyziadal cenove ponuky, na taketo poistenia a uz mam poistene sklo, takze ja som rad, ze som sa na to dal, pomohlo mi to, uz som kludny, nemam stresy ani teraz ked je kopa strku na cestach :-D

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod majlan » 19 Jan 18, 8:23:14

optimista budeš, kým budeš na tom takto, že ťa to nestretne, to mi ver, podľa mňa toto je vec, ktorú sme si mysleli kedysi asi všetci, že mne sa nemôže stať, že by mi prasklo sklo, že by sa mi pokazilo to a to a pritom môže sa to stať a veľmi rýchlo, sú veci s ktorými sa netreba zahrávať a na ktoré netreba čakať :-D :-D :-D :-D

majlan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 20 Máj 17, 15:19:09

Poslaťod babcan » 22 Jan 18, 9:13:32

Ja stale nemam uzavretu poistku, uz tolko sa chystam, az som sa dochystal, som to nejako nepovazoval za dolezite najskor, no teraz uz mi to dava zmysel a bude asi vhodne aby som sa na to dal a to co najskor

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod milkos » 23 Jan 18, 10:07:04

Optimistom moze byt, nech je aj stale, ale je dobre pozerat sa az za roh, ako moj otec mi pri mnohych veciach zvykol hovorit.
Pretoze to cloveku usetri v zivote vela sklamania a hlavne keby nieco sa stane, tak je pripraveny a to je dolezite ;)

milkos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 10 Feb 17, 18:56:01

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron