Prasklina

Poslaťod erno » 18 Máj 18, 12:34:17

povies mi k comu byt o bolo dobre? davat peniaze za opravnu sadu a potom keby to nevyslo (co je pravdepodobne) by si este daval peniaze za to aby ti urobil este nejaky profesional? na to mas ale na to aby si si to hned dal niekde spravit nie? tomu celkom nerozumiem

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod jumero » 21 Máj 18, 16:45:02

asi k tomu, ze ak by sa mi to podarilo tak by som celkom slusne usetril, asi to ma k tomu vedie a myslim, ze aj vsetkych ostatnych. dobre ale povedzme, ze si to necham opravit u profesionalov ako to ty vravis, tak kolko to bude trvat? kolko budem bez auta?

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

Poslaťod matok » 22 Máj 18, 15:29:22

To velmi zalezi od toho kde si to nechas urobit, kolko maju roboty a tak. Jasne, ze nikto ta nebude chciet zbytocne zdrzovat a nechavat si tvoje auto len tak. Tak isto ako ked ides s autom do servisu nieco opravit, niekedy maju cas sa ti na to pozriet hned a niekedy nie ;)

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod julibar » 23 Máj 18, 22:09:51

to je uz snad otazka priamo na servis kde to robia nie? ako my mame vediet kolko maju momentalne roboty?

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod janosik93 » 23 Máj 18, 22:29:41

google máš. Máš telefon. vyťukaš čislo, zavoláš, a ziostíš kto a kedy má čas :grr
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod jumero » 24 Máj 18, 15:06:57

ale ved dobre to si potom vyzistim ale tak kolko trvalo vam? pytam sa na vasu skusenost co je na tom zle? akoze viem, ze uvidia kolko budu mat roboty ale ved priblizne aj podla toho kolko to trvalo pri vasej oprave nech viem co mam ocakavat, pripradne ci si mam zhanat aj nejake nahradne vozidlo kedze kazdy den do prace vozim este aj kolegov

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

Poslaťod robulo » 25 Máj 18, 15:57:03

mas to zbytocne sa takto pytat lebo vsade to je inak, vsade maju inak roboty takze si to obvolaj a uvidis. naco ti je vediet kolko tam mali auto iny ked to mohlo byt pred rokom? to by si musel najst niekoho kto si to dava niekde robit priamo teraz a ten by ti mozno mohol povedat kolko to trva

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod majlan » 28 Máj 18, 12:49:09

podstatné je aby sa snažili vôbec vyjsť v ústrety ;) čo viem, že sa snažia, že aj termín sa snažia dať čo najskôr je to možné a aj to spraviť rýchlo a kvalitne, čo odceníme pri problémoch asnáď každý :-D :-D :-D

majlan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 20 Máj 17, 15:19:09

Poslaťod jumero » 29 Máj 18, 8:59:08

tak asi fakt si tymto zbytocne idem komplikovat zivot, skusim to teda urobit tak ako ste mi radili a necham vsetky tie opravne sady a neviem co vsetko v obchode a nebudem sa o to zaujimat, mozno by bolo na mieste keby som sa potom opytal aj tych, co sklo opravuju ako odbornici, tak ci nemaju s tym skusenosti, ci sa nestretli s tym, ze by si to niekto robil :?: :roll:

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

Poslaťod erno » 31 Máj 18, 8:57:14

v podstate urob si ako chces, len chceme ti dobre, tiez sme sa s tym stretli, ja konkretne pred tromi rokmi, ked som prvykrat riesil co dalej, akym smerom sa vybrat, az ma to potom doviedlo do Hornetu, co som rad, lebo viem dnes uz, ze tam maju roky skusenosti v tomto smere, vedia co ako urobit aby to vydrzalo, aby to sedelo, aby to vsetko bolo ako ma byt a hlavne je to aj za dobru cenu, ze nie su to vyhodene peniaze do luftu len tak ;-)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod renne23 » 04 Jún 18, 9:14:45

pre teba mozno sa ti to zdala ako najvhodnejsia cesta, cize cesta mensieho odporu asi, tak som to pochopil, len nie vzdy su veci take ako sa javia na prvykrat, o tom by som ti vedel napisat, proste treba si radsej urobit prehlad, rozsirit obzory aby si potom nebol sklamany ;-)

renne23 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Registrovaný: 19 Dec 14, 11:34:49

Poslaťod komar » 05 Jún 18, 8:24:00

ked sklamany mozes byt na jednej strane, aj ked si to dat robit nejakemu servisu, cize tiez nie je odbornik ako odbornik, preto ja stale budem tvrdit, ze je velmi dolezite aby ten clovek bol odbornik v tom smere, co ty potrebujes ;-) Je jedno, ze ma skusenosti s prezuvanim gum, ked ty potrebujes vymenu celneho skla ;-)

komar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 05 Dec 14, 15:20:04

Poslaťod myrvado » 06 Jún 18, 8:13:09

pre mňa všetko toto čo píšete je celkom záhadou, najmä z dôvodu, že si myslím, že cena u mnohých ľudí vie byť rozhodujúcim faktorom, že sa ňou riadime, nech už ide o čokoľvek, nie len o výmenu skla ale fakt o hocičo v živote

myrvado 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 02 Aug 17, 14:52:23
Bydlisko: Skalica

Poslaťod milkos » 07 Jún 18, 14:04:17

myrvado píše:pre mňa všetko toto čo píšete je celkom záhadou, najmä z dôvodu, že si myslím, že cena u mnohých ľudí vie byť rozhodujúcim faktorom, že sa ňou riadime, nech už ide o čokoľvek, nie len o výmenu skla ale fakt o hocičo v živote


Neviem ci si cital vsetko davnejsie som pisal o tom, ze cena nas zaujima asi vsetkych, ze je to vec, ktoru neprehliadneme, o ktoru sa zaujimame ale nemalo by to byt rozhodujuce, ano treba si zvazit ze aka je ta cena, ci je prijatelna za vymenu skla, za opravu skla a takto, ale nedrzat sa toho, ze najlacnejsia cesta je aj najlepsia cesta ;)

milkos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 10 Feb 17, 18:56:01

Poslaťod myrvado » 08 Jún 18, 8:12:39

v niečom máš asi pravdu otázkou je, či to tak fakt ozaj funguje, mňa tiež pri mnohom zaujíma cena, aby som si to vedel porovnať, len objektívne si niektoré veci zhodnotiť, nie je vždy najjednoduchšie :roll:

myrvado 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 02 Aug 17, 14:52:23
Bydlisko: Skalica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron