Prasklina

Poslaťod zarolo » 19 Júl 23, 9:01:54

vsak ale nie je nic jednoduchsie predsa ako ked ti niekto rovno pod nos da nejake informacie. a este keby to aj za teba vsetko pozistoval a vybavil :D treba si pozriet teda podla mesta, ci je tam pobocka, naco hladat cely zoznam, ci?

zarolo 


 
Príspevky: 36
Registrovaný: 29 Mar 17, 12:59:40

Poslaťod simullko » 20 Júl 23, 9:51:50

Je vôbec vyslovene nutné chodiť na tú pobočku? Akože neviem, čo tam chcete riešiť, ale ak poistku, tak to sa dá aj online v pohodičke z domu. Ak opravu alebo niečo podobné, tak treba pozerať, kde je servis. Lebo tak niekde môže byť napríklad len kancelária a niekde to je na komplet, či?

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod kakton » 20 Júl 23, 12:42:24

akoze to mi ani nenapadlo, ze by to bolo treba nejak rozlisovat. som myslel, ze ked jedno, tak aj druhe.

kakton 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 16 Feb 17, 16:08:53

Poslaťod zarolo » 21 Júl 23, 8:44:05

simullko akoze to tiez podla mna nie, co sa tyka poistky, tak to vies vybavit aj z domu, ako pises a servis si vies dohodnut telefonicky na presny den a cas, takze prides potom len na hotove. takze z toho vyplyva, naco hladat nejake pobocky, ked netreba. ked pride problem, potom sa bude riesit :D

zarolo 


 
Príspevky: 36
Registrovaný: 29 Mar 17, 12:59:40

Poslaťod carburo » 21 Júl 23, 9:46:13

Hah to si pekne povedal. Ale tak povedzme si, pokial je to ozaj, ze nejaka mala prasklina, tak da sa to riesit aj svojpomocne nejak.

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod tomtrompower » 24 Júl 23, 8:01:45

Da sa, to je jasne, ale chces to skusat riskovat. Ine je ked si ides niekde hrdzu vyspravit alebo nejaky suchanec, ale tak prasklina na celnom, to je predsa len take trochu citlivejsie.
„Biblia je ako mapa. Študovať ju, ešte neznamená, že sa dostaneme do cieľa. Treba nasadnúť do auta, naštartovať a ísť.“

tomtrompower 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 07 Mar 19, 16:30:39
Bydlisko: Poprad

Poslaťod henrichko » 24 Júl 23, 10:42:18

Keby nešlo o moje auto, tak by som to aj riskol. Však aspoň sa niečo nové človek naučí a môže sa to hodiť pri týchto našich cestách. Ale keby malo ísť o moje auto a prvý raz to na ňom skúšať, tak to som si nie práve istý, či by som do toho išiel.

henrichko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 11 Apr 17, 10:45:52

Poslaťod kakton » 25 Júl 23, 10:40:47

haha no na cudzom si nieco skusat, tak to je ine ako na svojom. tam to sice tiez zamrzi, ale nie do takej miery, ako keby si to sebe pokazil :D ale tak idealne je asi neriskovat to, ak si netrufas a dat to proste spravit. vsak to nie je hanba nechat niektore veci na inych. nie kazdy vie uplne vsetko.

kakton 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 16 Feb 17, 16:08:53

Poslaťod falcak » 26 Júl 23, 9:44:05

A preto pri takýchto udalostiach využívam práve služby tých, ktorý to vedia :mrgreen:

falcak 


 
Príspevky: 18
Registrovaný: 05 Sep 17, 11:42:40
Bydlisko: Koniarovce

Poslaťod richino » 26 Júl 23, 10:52:07

najlepsie tak robit, aspon mas istotu, ze to vsetko dobre dopadne. akurat potom sa naskyta otazka, ze ako sa to vyplati po financnej stranke.

richino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 24 Nov 15, 9:56:53

Poslaťod jumero » 27 Júl 23, 8:52:25

co ci sa vyplati? ist s autom do servisu? no isto viacej ako si robit doma pred domom nejake opravy za spolocnosti kamarata pri pive a zapnutym navodom na youtube.

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

Poslaťod klc00 » 27 Júl 23, 9:25:07

pri starej škodovečke to takto u nás ale veru fungovalo. to sme si vedeli ešte ako fagani porobiť a pomaly celý motor sme mali rozobratý. teraz to je tak, že už pomaly si sám, nemôžeš ani vodu do ostrekovačov doliať pri tých vytopkovaných nových autách, ale so všetkým treba chodiť do autorizáku.

klc00 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 27 Júl 17, 9:51:27
Bydlisko: Zlaté Moravce

Poslaťod slavopstruh » 27 Júl 23, 11:18:45

tiez si spominam taketo casy, ale ako sa hovori, to je uz doba davno minula. teraz to funguje inak. ale vsak zaroven dobre, lebo mas o auto postarane aspon. plus poistky kadejake, ked na to das, tak to mas ozaj bez starosti aj ked sa nieco prihodi.

slavopstruh 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 28 Apr 17, 17:24:57

Poslaťod idzor » 01 Aug 23, 12:30:01

však tak by to malo byť, keď už si na niečo platíš poistku, nie? :) aspoň teda, čo mám skúsenosť s riešením v hornete, tak tam to takto bolo. neviem posúdiť iné poisťovne, ako to prebieha inde, ale tak nemyslím si, že by niekde robili vyslovene problémy. hlavný rozdiel bude v tom, že čo a za koľko poskytujú.

idzor 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 19 Júl 17, 9:08:06
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Doloman » 01 Aug 23, 13:10:22

asi by bolo divne, keby si vedel, kde to ako chodi. ale ja som mal minule tu cest, ze mi sused suchol auto, nic vazne. a to sme len kazdy vyplnili online v poistovni, dolozili odfotene doklady, odfotili auta a uz len obhliadka a to bolo cele. takze nie je to podla mna nic hrozne ani ked treba toto sklo riesit.

Doloman 


 
Príspevky: 50
Registrovaný: 25 Jan 17, 18:02:05

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 16 hostia

cron