spokojny zakaznik z dielne alpiners2

Poslaťod kubos4 » 17 Feb 13, 11:39:05

tak vcera som bol na doladeni mojej lybry...po velmi dobrej skusenosti s upgrade turba a naslednom zabehani mi vcera alpiners upravil aj soft...myslim ze to spravil naozaj poctivo a isiel som z tade s vacsim vykon ako som mozno aj dufal, ale ten sa vzdy zide :-L ked si auto porovnam seriove a ake je teraz tak tam je priepastny rozdiel, teraz motor fakt nezavaha a zatlaca do sedadla naozaj slusne...nechcem zbytocne vraviet o vykonoch ked to nie je odbrzdene, ale podla nasich skromnych odhadov tam moze byt 185-195 koni z povodnych 135 koncov, ani nevravim o zrychleni, pruznosti a zivosti motora...na moje prekvapenie pri predpisovej jazde je spotreba ani o chlp vyzsia, ba naopak mozno aj nizsia
cize velka spokojnost a velmi odporucam tuto pána alpiners2 :rr
Lancia Lybra 2.4 jtd: EGR off, vaha off, Garrett GT 2256V (1,50 bar), chip, OIL CATSH TANK, elektronicky budik tlaku turba, skratene hlinikove sacie potrubie, IC spray, tepelna izolacia turba, pasky Thermotec, (182,5 PS a 442 Nm..."zatial :)")

kubos4 


 
Príspevky: 204
Registrovaný: 20 Mar 12, 21:10:21
Bydlisko: Krupina

Poslaťod janosik93 » 17 Feb 13, 22:52:09

spokojný zákazník je len dobrá reklama. Tiež môžme Alpinersovu pracu odporúčiť
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod TunnerDT » 18 Feb 13, 21:12:03

Tak ja som tak isto spokojný,našiel si vždy namňa čas perfektný prístup,keď som sa veľmi vypytoval odpovedal v rámci možnosti a to najdôležitejšie Super výkon...

TunnerDT 


 
Príspevky: 72
Registrovaný: 14 Jún 10, 7:25:54
Bydlisko: Kriváň

Poslaťod patopojo » 19 Feb 13, 20:00:43

Nedá mi nepochváliť alpinersa jeho prístup a hlavne práca uplne super.Vitaminy dodal cca pred rokom a zatial maximalna spokojnosť. Kto váha nech vyskúša určite nebude lutovať :grr
Škoda Octavia Combi Elegance, 1.9TDi, 66kW ALH, r.v.2002, chip by Alpiners2

patopojo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 22 Jan 12, 15:22:42
Bydlisko: Levice


Späť na Off Topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron