Skoda Fabia 3, 1.0 55kW /1.2, 81kW - 2015 – LPG iba 12€?

Poslaťod onoxis » 28 Aug 17, 7:55:59

renne a to je jedina taka nejaka navsteva, co by som mal absolvovat potom alebo ako mam tomu rozumiet? myslel som aj to, ze ci ako pri benzine sa nejake veci v roznych intervaloch musia menit, tak reku ci je to nejako tak aj co sa tyka LPG, ze teda do takehoto najazdu musis vymenit toto a toto aby to problemy nezacalo robit a podobne srandy, toto ma zaujima, ze ako je to nejako potrebujem vediet aj tieto veci pre svoj taky nazval by som to, ze vnutorny pokoj? aby som bol ready na vsetko co bude treba vybavovat

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod renne23 » 30 Aug 17, 7:07:33

je tam viacero navstev, teda prehliadok. Prva prehliadka, ktoru je potrebne v servise absolvovat je po 2000 km priblizne, kedy sa robi cela obhliadka systemu a pripadne doladenie, kedze v podstate od montaze systemu za ten cas ten system sadol a mozno bude potrebne to doladit, ale to je normalne. Potom tam ide o menenie plynovych filtrov, tam je ta doba trosku individualna, kedze ide aj o to aky plyn sa bude do auta tankovat. No a potom su take veci ako udrzba regulatora, vstrekovace a podobne, ale to budes riesit, ked na to pride, dolezita je ta prva prehliadka :)

renne23 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Registrovaný: 19 Dec 14, 11:34:49

Poslaťod samoul » 31 Aug 17, 13:20:04

Som ani nevedel, že sú nutné potom nejaké tie obhliadky? To má tak zastrešená každá firma, ktorá LPG montuje?

samoul 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30 Sep 15, 9:32:47

Poslaťod filo999 » 31 Aug 17, 14:20:07

Mna by zaujimalo, ci je tymito prehliadkami podmienena potom aj zaruka? Vies ked sa nezucastnis, ci ti potom nepadne?
Nezalezi na tom, co sa stalo, ale na tom, co bude...

filo999 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 28 Okt 15, 10:30:12

Poslaťod julibar » 04 Sep 17, 10:02:51

samoul píše:Som ani nevedel, že sú nutné potom nejaké tie obhliadky? To má tak zastrešená každá firma, ktorá LPG montuje?


malo by to tak byt, ale s istotou ti to neviem povedat, do servisu, kde idem ja tam tieto veci maju zastresene, kedze su aj montaznou dielnou a aj servisom,
takze tieto veci zabezpecuju, co som ja osobne rad, lebo nemusim nic riesit, ak to bude vsetko ok, co sa tyka LPG, tak mozno potom postupom casu
k nim prejdem aj co sa tyka normalneho servisu auta

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod fastty » 06 Sep 17, 14:09:55

tak by to ale mohla mať zastrešené každá takáto firma, nie len namontovať ale poskytnúť aj všetko okolo toho - to je zväčša ešte dôležitejšie

fastty 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 12 Aug 15, 9:55:08

Poslaťod samoul » 07 Sep 17, 14:24:45

fastty píše:tak by to ale mohla mať zastrešené každá takáto firma, nie len namontovať ale poskytnúť aj všetko okolo toho - to je zväčša ešte dôležitejšie

sam vies, ze to tak nie je a je tazke natrafit na serioznu firmu

samoul 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30 Sep 15, 9:32:47

Poslaťod erno » 07 Sep 17, 15:30:08

je to tazke, ale nie je to nemozne, da sa to, viem o tom svoje, podstatne je zamerat sa aj na pristup firmy, ked s nimi clovek zacne komunikovat, ze chce nieco riesit,
mne to pomohlo pri mnohych veciach, ked som sa zameral aj na ten prvotny pristup, na to ako mi vedeli pomoct, dat rady, navrhnut moznosti a podobne ;)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod majlan » 12 Sep 17, 10:31:58

filo999 píše:Mna by zaujimalo, ci je tymito prehliadkami podmienena potom aj zaruka? Vies ked sa nezucastnis, ci ti potom nepadne?


napadlo by ťa normálne ako majiteľa auta na LPG neísť na takú prehliadku, keď vieš, že je pre správny chod auta, systému podstatná? mne osobne by ani len nezišlo na um aby som niečo také neabsolvoval, keďže viem aké je to dôležité a že neskôr by som mohol oľutovať, že by som na tú prehliadku nešiel, pretože tá prehliadka je o tom, prvá, že systém nejako sa musí usadiť, sadnúť a práve to sa skontroluje, nastaví poprípade, čo je potrebné a je to nesmierne dôležité aby to nastavenie bolo správne

majlan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 20 Máj 17, 15:19:09

Poslaťod filo999 » 12 Sep 17, 15:36:48

majlan píše:
filo999 píše:Mna by zaujimalo, ci je tymito prehliadkami podmienena potom aj zaruka? Vies ked sa nezucastnis, ci ti potom nepadne?


napadlo by ťa normálne ako majiteľa auta na LPG neísť na takú prehliadku, keď vieš, že je pre správny chod auta, systému podstatná? mne osobne by ani len nezišlo na um aby som niečo také neabsolvoval, keďže viem aké je to dôležité a že neskôr by som mohol oľutovať, že by som na tú prehliadku nešiel, pretože tá prehliadka je o tom, prvá, že systém nejako sa musí usadiť, sadnúť a práve to sa skontroluje, nastaví poprípade, čo je potrebné a je to nesmierne dôležité aby to nastavenie bolo správne


Vsak jasne, to bola len taka hypoteticka otazka ;)
Nezalezi na tom, co sa stalo, ale na tom, co bude...

filo999 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 28 Okt 15, 10:30:12

Poslaťod fastty » 13 Sep 17, 13:17:36

tie prehliadky to bude to najdôležitejšie po samotnej montáži - mne by sa teda nechelo riskovať, že by mi kvôli tomu padla záruka

fastty 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 12 Aug 15, 9:55:08

Poslaťod panstefan » 13 Sep 17, 14:26:54

Mohla to byt len hypoteticka otazka, ale osobne aj mna prekvapila. Ja som na tieto veci celkom pedant, ked mam ist niekam na prehliadku tak idem, lebo ak nepojdem, tak to so sebou moze neskor priniest rozne problemy, ktore casto potom budu narocnejsie aj casovo aj financne aspon teda taka je moja skusenost, lebo mal som obdobie, ze som chcel setrit niektore veci som odkladal neriesil a potom sa toho nazbieralo a uz to slo.
Uvazujes nad tym, ze by si isiel do LPG?

panstefan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 19 Nov 15, 10:00:51

Poslaťod samoul » 13 Sep 17, 15:18:24

Pokial ta prehliadka dokaze podrzat zaruku a usetrit tym nejake to euro, tak si myslim, ze na nu pojde asi kazdy. Len aby to tak brala aj ta firma, ze ak na ne budem chodit, tak sa pri nejakom probleme nezacnu vykrucat

samoul 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30 Sep 15, 9:32:47

Poslaťod majlan » 14 Sep 17, 11:50:18

prečo by sa mali začať vykrúcať? záleží to všetko od serióznosti firmy, ja osobne som nemal takýto problém a myslím, že ani mať nebudem,
všetko záleží od toho, že aký servis si vyberieš na začiatku na montáž, potom akože čo sa týka servisovania, tak sa môžeš rozhodnúť,
že budeš chodiť servisovať auto niekomu inému avšak osobne si myslím, že je lepšie dať servisovať rovno tam, kde aj montujú ;)

majlan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 20 Máj 17, 15:19:09

Poslaťod vovalac » 18 Sep 17, 12:38:12

škoda, že serióznosť firmy, servisu, je v dnešnej dobe dosť komplikované odhadnúť aspoň teda ja som doposiaľ mal taký problém, už som bol rozhodnutý, že si dám auto prestavať na plyn, všetko bolo dohodnuté, prišiel som keď sme sa dohodli a nakoniec nemali na mňa čas trikrát potom ďalší termín mi posúvali, potom zase sa im volačo pokazilo, tak mali zavreté z technických príčin, komplikované to bolo a aj stále je, normálne už teraz som vo fáze, že už mám chuť tú myšlienku zahodiť do zabudnutia

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Off Topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron