Skoda Fabia 3, 1.0 55kW /1.2, 81kW - 2015 – LPG iba 12€?

Poslaťod filo999 » 25 Jan 18, 16:34:52

Mne sa ale vidi, ze to je na danu znacku a dany obsah, no mozno sa mylil
Nezalezi na tom, co sa stalo, ale na tom, co bude...

filo999 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 28 Okt 15, 10:30:12

Poslaťod fabian » 26 Jan 18, 11:26:02

hromadne schvalenie, ak by si si prelistoval diskusiu, tak by si zistil, ze co sa tyka systemu Tartarini, tak je tento system hromadne schvaleny pre tieto typy aut - Skoda Fabia 3, 1.0 55kW /1.2, 81kW - 2015, kedze ide o hromadne schvalenie, tak ta to vyjde lacnejsie ako keby si si mal davat s nejakym inym systemom individualnu prestavbu alebo cokolvek ine, cize mozes uz nejake peniaze usetrit pri samotnej prestavbe, co je podla mna fajn :-D :-D :-D

fabian 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 02 Dec 15, 21:09:54

Poslaťod samoul » 30 Jan 18, 9:05:23

ono je to v podstate jedno, ci mas take auto alebo nie. tak ci tak ak si das namontovat lpg, po case sa ti investicia vrati, len pri hromadnom schvalovani je navratnost rychlejsia

samoul 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30 Sep 15, 9:32:47

Poslaťod misuliak » 30 Jan 18, 15:56:36

Ked sa to ale tak vezme, mohli by to schvalij aj na viacej znaciek, predsa len by sa to otvorilo sirsiemu spektru ludi

misuliak 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 25 Mar 17, 15:09:31

Poslaťod mourto » 31 Jan 18, 15:42:33

misuliak píše:Ked sa to ale tak vezme, mohli by to schvalij aj na viacej znaciek, predsa len by sa to otvorilo sirsiemu spektru ludi

mohli, ale to asi nie je na servise, ale na samotnej automobilke

mourto 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 24 Feb 17, 13:04:53

Poslaťod fabian » 01 Feb 18, 7:53:55

to by bolo sice super, ale nie je to take jednoduche, ja myslim, ze mozme byt radi, ze aspon pre tento typ je hromadne schvalenie, lebo to, co moze clovek pri tom usetrit nie je zrovna malo penazi a daju sa vyuzit potom niekde inde, je pravdou, ze ta navratnost je potom rychlejsia, ked nieco usetris uz pri tomto, ale tie peniaze tak ci tak sa vratia a to aj niekolko nasobne, rokmi, takze v poho :P

fabian 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 02 Dec 15, 21:09:54

Poslaťod rolokaz » 01 Feb 18, 15:42:27

fabian píše:to by bolo sice super, ale nie je to take jednoduche, ja myslim, ze mozme byt radi, ze aspon pre tento typ je hromadne schvalenie, lebo to, co moze clovek pri tom usetrit nie je zrovna malo penazi a daju sa vyuzit potom niekde inde, je pravdou, ze ta navratnost je potom rychlejsia, ked nieco usetris uz pri tomto, ale tie peniaze tak ci tak sa vratia a to aj niekolko nasobne, rokmi, takze v poho :P

ano je to tak, kto chce, tak si ho da namontovat, aj ked ma ine auto, je to len o stasti, ze mas take, na ktore je tento system schvaleny

rolokaz 


 
Príspevky: 26
Registrovaný: 28 Feb 17, 13:32:40

Poslaťod andys » 02 Mar 18, 8:11:02

neviem ci je to o stasti skor by som povedal, ze je to o tom, ze pozistovat si k autu, ake systemy su hromadne schvalene, ake su kvalitne a od toho sa odrazit, podla mna to je to, co je v tomto smere najdolezitejsie urobit ;-)
rychlost je droga

andys 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 45
Registrovaný: 08 Apr 17, 10:38:40

Poslaťod fabian » 05 Mar 18, 9:24:46

je to vyhoda, lebo je to auto, co je v pohode, co sa tyka vozenia, jazdy a podobne a ked este clovek zameni benzin za LPG, tak to je este lepsie ;-)
pohode vozenia za lacny peniaz, ziadna nejaka zmena oproti benzinu a to si myslim, ze je tiez velmi dolezite ;-)

fabian 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 02 Dec 15, 21:09:54

Poslaťod benzinak » 05 Mar 18, 15:59:29

fabian píše:je to vyhoda, lebo je to auto, co je v pohode, co sa tyka vozenia, jazdy a podobne a ked este clovek zameni benzin za LPG, tak to je este lepsie ;-)
pohode vozenia za lacny peniaz, ziadna nejaka zmena oproti benzinu a to si myslim, ze je tiez velmi dolezite ;-)

Ty si si daval system hromadne schvalovat, ci? Ako to vlastne funguje?

benzinak 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 15 Mar 17, 19:11:05

Poslaťod julibar » 06 Mar 18, 8:22:40

benzinak sice to nepatrilo mne, ale napisem ti,
ja mam fabiu uz na LPG a riesil som to prostednictvom hromadneho schvalenia,
pytas sa na to ako to funguje, funguje to uplne normalne ako pri beznej prestavbe ide len o to, ze menej zaplatis, kedze ide o hromadne schvalenie, ale vybavujes si vsetko normalne, dostanes potom od servisu aj vsetky podklady, vsetko ako ma byt ;-)

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod misuliak » 06 Mar 18, 14:23:30

julibar píše:benzinak sice to nepatrilo mne, ale napisem ti,
ja mam fabiu uz na LPG a riesil som to prostednictvom hromadneho schvalenia,
pytas sa na to ako to funguje, funguje to uplne normalne ako pri beznej prestavbe ide len o to, ze menej zaplatis, kedze ide o hromadne schvalenie, ale vybavujes si vsetko normalne, dostanes potom od servisu aj vsetky podklady, vsetko ako ma byt ;-)

To je sice pravda, no taketo hromadne schvalenie je len na urcite modely aut nie?

misuliak 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 25 Mar 17, 15:09:31

Poslaťod simullko » 07 Mar 18, 11:44:02

Áno, fabian to aj písal, ak sa nemýlim, že pre tento typ áut, čo riešime, pre túto škodovku je schválený taliansky LPG systém, čiže ide o značku, o tým a rok auta, čiže všetko toto, ale je normálne, že tie systémy nie sú schválené pre všetky značky a všetky typy áut ;-)

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod Sti2003 » 07 Mar 18, 15:47:14

simullko píše:Áno, fabian to aj písal, ak sa nemýlim, že pre tento typ áut, čo riešime, pre túto škodovku je schválený taliansky LPG systém, čiže ide o značku, o tým a rok auta, čiže všetko toto, ale je normálne, že tie systémy nie sú schválené pre všetky značky a všetky typy áut ;-)

to je ale celkom skoda, ked je clovek takto limitovany

Sti2003 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 09 Mar 17, 14:38:32

Poslaťod fastty » 08 Mar 18, 15:29:08

Možno hej, len v reále si to neviem celkom predstaviť, keby to tak bolo na všetky značky. Môžme byť radi aj za to málo :D

fastty 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 12 Aug 15, 9:55:08

PredchádzajúciĎalší

Späť na Off Topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron