Skoda Fabia 3, 1.0 55kW /1.2, 81kW - 2015 – LPG iba 12€?

Poslaťod kemen » 22 Okt 18, 11:20:49

slavopstruh píše:je to zásah do auta, to nehovorím, je to zmena, ale pozitívna z môjho pohľadu, ak je všetko urobené ako má byť, tak niet prečo mať obavy z takéhoto zásahu, chápeš ;) no, tie reči to je vec, ktorej ja nebudem rozumieť asi v živote, možno niekto tomu chápe, ale ja už veľa vecí sa snažím vypúšťať, neriešiť, lebo by som sa zbláznil, radšej sám si urobím na veci názor :)

to je pravda, ako tiež sa s tou myšlienkou už nejaký ten čas pohrávam, len sa bojím, ani nie tej prestavby, no či nájdem vhodný a hlavne kvalitný servis

kemen 


 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18 Máj 17, 10:57:20

Poslaťod vovalac » 26 Okt 18, 10:13:57

servis si vieš vybrať podľa toho, čo je pre teba prioritou, čo je pre teba dôležité, super je to, že dnes je už viacero servisov, že nie si nejako limitovaný ničím, že proste môžeš si vybrať aký len chceš, ktorý sa ti bude zdať najserioznejší, chápeš, lebo kvalita montáže záleží aj od skúseností servisu, tieto veci idú všetky spolu ruka v ruke :)

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

Poslaťod julibar » 31 Okt 18, 11:32:14

ked budes hladat najdes servis, servisov uz je viacero, ale ako si sam napisal je dobre vyberat taky, co bude spolahlivy a bude mat skusenosti, mne fabiu prestavovali v Legase, kedze som sa rozhodol pre system, ktory montuju a ktoreho su dovozcami a pre ten system plati aj to hromadne schvalenie, ktore ma zaujalo, kedze vychadza cenovo este dostupnejsie akoby som si zvolil iny system 8-)
dnes ked uz mam za tym, ze uz len jazdim a auto servisujem, ze chodim na prehliadky tak ti mozem povedat, ze siel by som do toho znova a aj v tom istom servise ;-)

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod kemen » 31 Okt 18, 14:00:40

julibar píše:ked budes hladat najdes servis, servisov uz je viacero, ale ako si sam napisal je dobre vyberat taky, co bude spolahlivy a bude mat skusenosti, mne fabiu prestavovali v Legase, kedze som sa rozhodol pre system, ktory montuju a ktoreho su dovozcami a pre ten system plati aj to hromadne schvalenie, ktore ma zaujalo, kedze vychadza cenovo este dostupnejsie akoby som si zvolil iny system 8-)
dnes ked uz mam za tym, ze uz len jazdim a auto servisujem, ze chodim na prehliadky tak ti mozem povedat, ze siel by som do toho znova a aj v tom istom servise ;-)

to hromadné schvaľovanie je len na jeden typ motorizácie?

kemen 


 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18 Máj 17, 10:57:20

Poslaťod onoxis » 05 Nov 18, 9:32:26

julibar je pravdou, ze servisov je viacero, ze uz je z coho vyberat, len pravdou je aj to, ze nie je servis ako servis, este stale su aj take servisy, kde tie montaze robia jakoby na kolene :evil:

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod michalisko » 06 Nov 18, 11:34:38

onoxis píše:julibar je pravdou, ze servisov je viacero, ze uz je z coho vyberat, len pravdou je aj to, ze nie je servis ako servis, este stale su aj take servisy, kde tie montaze robia jakoby na kolene :evil:

však to a potom si vyber nejaký :o/
Za jeden život treba vystriedať aspoň 10 áut ale iba jednu ženu :D

michalisko 


 
Príspevky: 15
Registrovaný: 24 Máj 17, 12:47:24

Poslaťod julibar » 07 Nov 18, 11:39:33

hromadne schvalenie, o ktorom som pisal plati pre trojkovu fabiu, konkretne pre 1.0 55kW a 1.2, 81kW, rocnik 2015, je to celkom skoda, ze nie aj pre ine auta, pre ine znacky, ale nastastie sa tym trapit nemusim, kedze fabiu mame a mne toto prislo vhod, ze mi to usetrilo nejake tie peniaze aj pri prestavbe, kedze ide o hromadne a tiez pri jazdeni :mrgreen:

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod carburo » 09 Nov 18, 11:52:47

Michalisko, ale predsa su servisy, kde odvadzuju aj dobru a kvalitnu robotu, ano treba hladat, ale ten cas co das do vyberu dobreho kvalitneho servisu sa ti vrati v podobe bezproblemoveho chodu auta, v tej podobe, ze ked budes nieco potrebovat, tak si najdu na teba cas a daju ti termin co najskor ;)

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod julibar » 15 Nov 18, 11:02:12

len toto si nie kazdy uvedomuje, ze sa mu to potom vrati ten cas, co do toho da 8-)

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod onoxis » 16 Nov 18, 13:43:27

neviem, ci si cital vyssie co pisali, pri servisoch je fajn napriklad ked su dovozcami LPG systemu, pre ktory sa rozhodnes, pretoze ak su dovozcami, tym padom maju aspon z mojho pohladu skusenosti so systemom, vedia ako funguje, vedia ako je potrebne ho nastavit, namontovat aby fungoval ako ma, aby neboli s nim problemy a vedia aj ako ho servisovat a riesit aj pripadne problemy, ak by nejake nastali, cize aj na zaklade tohto je fajn sa rozhodovat

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod babcan » 20 Nov 18, 13:22:35

Julibar je to normalne, ze kazdy na prve miesto stavia ine veci, ine veci su prioritou. S tym nic nespravis. Podla mna je to aj fajn, ze kazdy sme iny, kazdy sa riadime niecim inym, len netreba zabudat na to, ze ie vsetko, co sa na prvy pohlad moze zdat ako vyhodne, tak aj vyhodne byt musi, to mas napriklad ako s dieslom, pre niekoho je to vyhodne, lebo si povie, ze diesel je lacnejsi ako benzin, ale tam ta vyhoda v dnesnej dobe aj konci

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod zarolo » 21 Nov 18, 11:38:24

julibar len top je podobne ako to, ze niekto neveri, ze sa mu vrati ta investicia co da do prestavby :lol:

zarolo 


 
Príspevky: 34
Registrovaný: 29 Mar 17, 12:59:40

Poslaťod carburo » 22 Nov 18, 11:09:09

Zarolo neviem ci si dobre spominam, ale myslim, ze hej, aj ty si patril k tymto, co prave popisujes, nie? :lol: :lol:
Na zaciatku ak sa nemylim si aj ty bol na vazkach ci to ma zmysel, ci ta investicia sa vrati a kedy :P

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod filo999 » 23 Nov 18, 11:59:06

Zarolo nic nove pod slnkom, proste su zastanci toho a aj ti co su proti. A ti co su proti si budu tvrdit svoje nech im povies cokolvek, mozu to vidiet aj na papieri kolko si usetril ale furt si najdu nejaku vyhovorku. To sa ani neoplati nad tym rozculovat :grr
Nezalezi na tom, co sa stalo, ale na tom, co bude...

filo999 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 28 Okt 15, 10:30:12

Poslaťod zarolo » 23 Nov 18, 13:23:38

ano, ale to bolo uz davno, cez to som sa uz dostal a uvedomil som si vyhody, ktore LPG so sebou prinasa, preto dnes mi je to uz smiesne, ze som tomu neveril, ze som sa nad tym pozastavoval :lol: :lol:

zarolo 


 
Príspevky: 34
Registrovaný: 29 Mar 17, 12:59:40

PredchádzajúciĎalší

Späť na Off Topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

cron