Skoda Fabia 3, 1.0 55kW /1.2, 81kW - 2015 – LPG iba 12€?

Poslaťod babcan » 06 Sep 18, 10:25:05

Mna to nejako uz neprekvapuje, lebo to nie je prvykrat, co som sa s tym stretol, len chcel som mu to objasnit.
Najma si myslim v mojom pripade, ze by bol nezmysel nechat to tak, minat peniaze na benzin, ked je moznost aj hromadneho schvalovania a cize aj to nejake tie peniaze plus este vie usetrit, keby som to nechal tak tak myslim, ze casom by ma to mrzelo :)
Jo, ja este mam silu vysvetlovat, hovorit o tom, ale casom to mozno aj mna prejde :mrgreen:

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod misuliak » 06 Sep 18, 11:06:23

babcan píše:Mna to nejako uz neprekvapuje, lebo to nie je prvykrat, co som sa s tym stretol, len chcel som mu to objasnit.
Najma si myslim v mojom pripade, ze by bol nezmysel nechat to tak, minat peniaze na benzin, ked je moznost aj hromadneho schvalovania a cize aj to nejake tie peniaze plus este vie usetrit, keby som to nechal tak tak myslim, ze casom by ma to mrzelo :)
Jo, ja este mam silu vysvetlovat, hovorit o tom, ale casom to mozno aj mna prejde :mrgreen:

Pre teba je dolezite, ze usetris na tom ty, kto nechce nech nesetri. Len ako to tak sledujem, vela ludi tuto moznost zatracuje len preto, ze o nej v podstate nic nevedia a radsej budu v omyle, ako by si o tom celom mali nieco zistit

misuliak 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 25 Mar 17, 15:09:31

Poslaťod babcan » 11 Sep 18, 10:02:56

misuliak píše:Pre teba je dolezite, ze usetris na tom ty, kto nechce nech nesetri. Len ako to tak sledujem, vela ludi tuto moznost zatracuje len preto, ze o nej v podstate nic nevedia a radsej budu v omyle, ako by si o tom celom mali nieco zistit


Prave to mna na tom celom vytaca, mozno som aj ja bol kedysi taky, je to mozne, ale teraz sa na veci kukam z ineho pohladu a je ine ked napriklad aj s LPG uz mam vlastnu skusenost, tak uz viem o tom aj viac veci, uz viem aj jak sa auto sprava a kopu ineho a prave to su veci, o ktorych mnoho ludi netusi, kedze sa neodviezli na takom aute, kedze nevedia ako sa sprava, nevedia kolko penazi sa da rocne usetrit je toho mnoho :?

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod fastty » 11 Sep 18, 15:20:56

auto sa nemá prečo správať inak, to je čistý blud. fakt jedno jediné, čo sa zmení je spotreba

fastty 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 12 Aug 15, 9:55:08

Poslaťod babcan » 19 Sep 18, 8:48:13

Mne toto pisat nemusis, ja to viem, len su ludia, co si myslia, ze skrz LPG im zacne auto skakat alebo, ze nebude tahat tak akoby malo ako tahalo ked bolo len na benzin a potom ked sadnu za volat auta, kde je LPG a nevedia o tom, tak nespozoruju rozdiel, lebo niet aky :lol: :lol:
Len je ine, ked si clovek to skusi a vidi na sebe, ze sam si to :-)

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod fastty » 25 Sep 18, 14:20:47

veru tak, niektorým by pomohli také testovacie jazdy, vieš ... osobne si myslím, že by každého jeden víkend s autom na plg presvedčil o tom, že je to správna voľba

fastty 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 12 Aug 15, 9:55:08

Poslaťod slavopstruh » 25 Sep 18, 19:06:58

to je dosť pravdepodobné, je to hlavne o tom, že každý si myslí o LPG niečo iné, že keďže nemá skúseností, tak si domýšľa kadečo a potom vznikajú rôzne, aj miestami by som povedal, že vtipné fámy, ktoré nemajú reálne s týmto a s pravdou hlavne nič spoločné ;)

slavopstruh 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 28 Apr 17, 17:24:57

Poslaťod babcan » 27 Sep 18, 12:39:38

Testovacie jazdy, sak mozes pocas prestavby si aspon napriklad v Legase pozicat od nich auto, kym budu to tvoje prestavovat, kym donho budu davat system, tak zatial si moze clovek vyskusat na ich aute, ze ake je to mat LPG fungovat s nim. Ale pri tom sa nic zasadne nemeni v spravani auta a to je to podstatne, ze zmena bude viditelna a citelna, pri plateni za tankovanie.
Ze nie pri jazde, ani pri rozbiehani, ale len pri tych cenach :)

babcan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Registrovaný: 22 Máj 17, 10:56:05

Poslaťod renne23 » 03 Okt 18, 15:14:42

jedine tak si skusit jazdu na takom aute, lebo inak neviem akoby sa to dalo, ale myslim, ze je to aj zbytocne aspon takto sa to asi nezda, ale ked sadnes do toho auta na LPG, tak nespozorujes nic, ziadnu zmenu, ze pri chode auta :kk/

renne23 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 77
Registrovaný: 19 Dec 14, 11:34:49

Poslaťod majlan » 05 Okt 18, 9:42:23

hlavne sa to odrazí pri cenách pri tankovaní a to keď by si išiel nejaké auto len tak vyskúšať, tak toto by nejako nemal kedy spozorovať :)

majlan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 20 Máj 17, 15:19:09

Poslaťod rory » 08 Okt 18, 9:13:07

renne23 píše:jedine tak si skusit jazdu na takom aute, lebo inak neviem akoby sa to dalo, ale myslim, ze je to aj zbytocne aspon takto sa to asi nezda, ale ked sadnes do toho auta na LPG, tak nespozorujes nic, ziadnu zmenu, ze pri chode auta :kk/


Darmo by si asi toto vysvetľoval niekomu, kto v živote sa neviezol na aute na LPG, sú ľudia, ktorí majú svoje predstavy, ktorým by si toto ťažko vysvetľoval, ak by sa ti to teda vôbec podarilo, chápeš.
Preto každý nech si sám zváži či to má zmysel, či má obavu do toho ísť alebo ee. Každý sa na to inak pozrie ;)

rory 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Sep 17, 13:36:16
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod rolokaz » 08 Okt 18, 15:06:26

pozerat ako pozerat, povedzme si tak, vacsina ludi si mysli, ze motor znesie menej, ked ma v sebe lpg a to asi aj mnohych od takejto prestavby odradi

rolokaz 


 
Príspevky: 26
Registrovaný: 28 Feb 17, 13:32:40

Poslaťod vovalac » 10 Okt 18, 8:43:42

rolokaz píše:pozerat ako pozerat, povedzme si tak, vacsina ludi si mysli, ze motor znesie menej, ked ma v sebe lpg a to asi aj mnohych od takejto prestavby odradi


rolokaz, ale povedz mi z kade sa berú takéto nezmyselné tvrdenia? :opf?

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

Poslaťod kemen » 11 Okt 18, 9:36:12

neviem, no aj ja by som bol tak povediac na vážkach :D predsa len to už je taký väčší zásah do motora

kemen 


 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18 Máj 17, 10:57:20

Poslaťod slavopstruh » 17 Okt 18, 8:58:36

je to zásah do auta, to nehovorím, je to zmena, ale pozitívna z môjho pohľadu, ak je všetko urobené ako má byť, tak niet prečo mať obavy z takéhoto zásahu, chápeš ;) no, tie reči to je vec, ktorej ja nebudem rozumieť asi v živote, možno niekto tomu chápe, ale ja už veľa vecí sa snažím vypúšťať, neriešiť, lebo by som sa zbláznil, radšej sám si urobím na veci názor :)

slavopstruh 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 28 Apr 17, 17:24:57

PredchádzajúciĎalší

Späť na Off Topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron