autofolie

Poslaťod janosik93 » 09 Nov 10, 8:45:42

s perleťou je to troška zložitejšie. tam sa musí striekať celý diel, a každý diel okolo neho do stratena , cca pol dielu na každú stranu. ja by to poopravoval, vybrusil 2000 šmirglom celý diel, nastriekal na opravovane miesta perleť a prelakoval celý diel... to by mohlo byť potom fajn...
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod JTDchip » 09 Nov 10, 19:22:00

Nestihl sem nafotit auto:D mel sem nocni a zaspal sem do tmy...
Ja neumim ani poradn pripravit povrch pro strikani.. Karosari jsou pro me umelci:). Ja sem este pred rokem chtel udleat malou GO karoserie,ale za strikani bez strechy sem mel nejlevnejsi nabidku za 14 tis . Ja chci byt pri zemi a beru auto jako dopravni prostredek a ne vec na vystavu. Tohle auto je hnsune a nikdy ze nej pekne nebude a pocitam s tim,ze i pres obrovske investice proste do 3 let pujde na vrakac. takze proto se snazim na tomto usetrit.
Zase kdyz bych prijel na Vas sraz nechtel bych tam mit zapatlane lemy zakladovkou:D

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod janosik93 » 09 Nov 10, 19:45:37

ja som bural svoje v marci, a ešte teraz je tam zaklad :? Obuvník chodí bosý :mrgreen:
prideš na zraz, tak každy so sebou šmyrgel, a vedto farby, a uvidíš, čo si ešte nevidel :grr
bude aj ružové s hviezdičkami smiech
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod JTDchip » 10 Nov 10, 7:31:38

janosik93 píše:ja som bural svoje v marci, a ešte teraz je tam zaklad :? Obuvník chodí bosý :mrgreen:
prideš na zraz, tak každy so sebou šmyrgel, a vedto farby, a uvidíš, čo si ešte nevidel :grr
bude aj ružové s hviezdičkami smiech

smiech smiech :vc/
super

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod Alpiners2 » 10 Nov 10, 10:30:13

a bude z toho fiat bravo picasso. ja budem tie hviezdičky malovať :grr
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod JTDchip » 10 Nov 10, 15:14:16

Alpiners2 píše:a bude z toho fiat bravo picasso. ja budem tie hviezdičky malovať :grr

me se pak tech na urad menit barvu v TP na nejaky disko hvezdicka:D:D.

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod JTDchip » 13 Nov 10, 18:34:28

tak tady ty fotky
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod JTDchip » 04 Apr 11, 10:53:49

Kluci vazne vas moc prosim o napady a rady co udelat s tou opravou tech lemu blatniku. Uz to dost ohniva a musi se to zbrousit a nejak striknout. Nemam na to vlohy jake barvy k sobe ladi a jak to udelat jestli linku ktera se rovne potahne az k prednimu blatniku a nebo nejak sikmo ci zahyby a nebo udleat jen blatniky a dvere vubec.
Ja pak nechci na sraz dojet se zhnilym autem co bije do oci:D

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod Breznew18 » 04 Apr 11, 11:19:31

ja by som si nechal namiesat kusok farby aby sedel odtien riadne prebrusit odmastit a skus striekat do stratenaod miesta ktore budes striekat si par centy zakry a snaz sa to striekat tak aby ti isla farba hlavne na pozadovane miesto a zvysne len tak letmo aby to nebolo vidno, ja som to kamosovy tak urobil potom to prelakovat nechas poriadne uschnut prelestil som to lestickou ani nebolo vidno
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod JTDchip » 04 Apr 11, 12:04:35

jako ja kdyz to budu kitovat bude krive a hnusne,ale pokud chci usetrit za lakovnu nemam jinou moznost. spis horsi je ze sprajem mi nikdy nejde strikat. Me to vzdy ztece nebo jen poprska kapickama. v lakovne mi rikal,ze musim z dalky a pomalicku nekolikrat v malych vrstvach. Chci zkusit koupit prvni nejaky levny spray v autokely
http://www.autokelly.cz/Catalog.aspx#PA ... T=0|LNG=0|
kdybyb mi prave nekdo v fotoshopu nacrtnul neco co by vypadalo jako trosku tuningove byl bych vdecny. Protoze verte tomu,ze kzdy ja to budu zpravovat stejnou barvou,tak to bude hrozne,ale zase lepsi jak hniloba.Jeste sem ted nasel zajimavy napad,ze nekdo to vyresil,tak,ze auto olepil tuningovyma nalepkama,ale ty nalepky by nebyly taky zrovna levne podle toho co vidim na netu http://www.fiatbravoklub.com/fiat/disku ... &id=544124

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod Breznew18 » 04 Apr 11, 12:15:09

striekanie je lahke len nesmies byt nedockavy a striekat pomaly inak ti to stecie a bude to fakt skarede
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod JTDchip » 04 Apr 11, 12:40:26

vpohode nikam spechat nebudu met nekolik mesicu cas:D jako nezamestnany.Nejednodussi faze bude odbrouseny loupajicho se laku a koroze:P.
Uz si stahuju fotoshop a nejaky tuning program neco zkusim vymyslet sam , kdyz na me vseci kaslou.

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod Breznew18 » 04 Apr 11, 12:51:38

nie kaslu ale tu sa vacsinou ludia vrtaju v motoroch nie v hrdzavych blatnikoch
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod JTDchip » 04 Apr 11, 13:32:16

ja vim chapu taky bych si to auto cely zgeneralkoval i kdyz uz polovina je,ale musim se aspon trosku vyporadat s tim nejhorsim at to jeste aspon 2 - 3 roky vydrzi. Az proreznou uplne prahy nebo neco horsiho tak to budu muset vyhodit.

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod Breznew18 » 04 Apr 11, 13:50:31

v pociatocnom stadiu sa to este da riesit ak to nechas tak tak to zhnije rychlo riadne vydrhnut podvozok prahy kde he hrdza vybrusit kvalitna zakladna kupis vedierko gumoasfaltu natries podvozok ciastocne aj prahy a podstatne tim predlzis zivotnost
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Off Topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

cron