vase prace

Poslaťod bjukemen » 25 Feb 11, 13:09:47

Alpiners2 píše:
bjukemen píše:..a kde sú časy ked som ešte mal 1200€ čiste mesačne ::_

a všetko si prepil :-L



..ale kktiny píše nepijem vobec,čosi som si našetril,čo si som dal do auta aj do bytu,ale peniaze sa rychlo rozkotúlajú a je po nich...

bjukemen 


 
Príspevky: 794
Registrovaný: 13 Jún 10, 16:33:40

Poslaťod JTDchip » 05 Mar 11, 16:37:00

Tak a sem v hajzlu. Sem nuceny dat vypoved:( vim,ze si nepomuzu,protoze dostanu na pracaku jen 5 mesicu asi 4 tis,ale bohuzel nemuzu jinak. ted mi jde uz spis o zivot nez o penize i kdyz o ty teda taky,protoze kazdy den mi hrozi,ze misto abcyh vydelal tak budu platit pokuty. hledam jakoukoliv praci kde bude fixni plat zadny provizni system atd. Nevite? Vim,ze jsem na slovenskem foru,ale stejne zkousim:(

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod bjukemen » 05 Mar 11, 19:39:24

..nerozumiem ti nejako musiš dať vypoved..??..to ako ta zamestnavatel pritlačil aby si si ju sam dal,alebo sam chceš odisť lebo niesi spokony :/

bjukemen 


 
Príspevky: 794
Registrovaný: 13 Jún 10, 16:33:40

Poslaťod JTDchip » 05 Mar 11, 21:41:27

Vysvetlim:(. Delam tam rok a pul a jsem v ukole. Problem je,ze delame ve dvojicich na 4 masinach a mame mzdu dohromady a ta se deli dvema. Takze kdyz jeden nedela nic,tak ten druhy vydelava jen na neho a jeste ma prd. Rok sem delal s kamosem a byli jsme hrozne produktivni. denne sme si byly schopni vydelat 1500-1800 hrubeho,ale pak prisla krize i na nasi firmu a zamestnavatel snizil mzdu o 20%. Pak odesli 4 lidi a 4 novy prisli. Ti se museli zaucit,ale ani po pul roce nedelali vykony vic jak 80% jako my 2. Takze nas rozhodili at zvysime vykony tech druhych. Jenze je tam borec co chlasta,je epileptik a hrozny cholerik vylozene chorobny, ulejvak a dalsi veci. Nechce se u delat praci odbyva,nadava,je arogantni a neda se s nim jednat.Vysledek je takovy,ze s nim si vydelam 500-700 hrubeho denne:( spocitejte si kolik to je penez za mesic. Vedeni o nem vi,ale nic snim neudela. dokonce mu dali dychnout,ale dostal podminku a dava si an to bachga,ale stejne to z nej tahne kazdy tyden aspon 1x. To,ze nema vykony a odmita delat vedeni nezajima. Ze si nevydelam je nezajima. Pry to je muj problem,ze se snim nedohodnu a nenaucim ho delat rychleji. jenze zkuste si pracovat s clovekem co vam vyhrozuje ze vas zmlati. Je to neskutecne stresujici. V noci nespim do prace se bojim chodit. Nevydelam si vic jak 9 cisteho a nakonec mi hrozi,ze to co on znici musim zaplatit i ja,protoze s nim delam. delame pilove pasy a pas muze stat 2 tis nebo 15 tis. Pri male chybe muze stat oprava treba 800-2 tis,ale pri velke klidne 10 tis.
Uz to proste psichicky nedokazu snaset a musim dat vypoved.

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod barborka » 06 Mar 11, 11:51:22

je mi luto ze si takto dopadol ja viem presne o com hovoirs ja som pracoval tri roky v IT mal som sa tam krasne pokial sme boli paria 5 slovaci kamosi no pootm sa to zmenilo 4 museli pre rozne dvodovy odijst a ostal som tam sam.to sa tiez dalo s Talianami som vychadzal super bolo to fajn ale kedze majitel mal vela prace potreboval ludi tak bral vsetko co ma ruky nohy.Nepozeral na to ci vie alebo nie potreboval kazdeho,po pol roku nabral asi 20 slovakov a z toho 18 boli alkoholici,vsetci sa do mna obuvyli ze ako dobre vychadzam zo sefom a majstrom a vsetkymi Talianmi a oni sa maju zle a blaa blaa blaa.Po pol roku som to nevydrzal dal som vypoved a odisiel som odtial lebo som myslel ze to psychicky nezvaldnem nedalo sa,kaslal som aj na tie prachy co mi daval majitel proste musel som ist prec.Teraz som doma praca ja fajn ale zarobok je o nicom no ale aspon mam kludnu hlavu.Ak som dobre pochopi pracujes asi na CNC strojoch podla mna u vas v CR je strasne vela ponuk na tieto stroje sam som tento tyzden dostal jednu velmi dobru ale kezde ma velmmi nebavi pracovat na CNC tak som sa na to vykaslal. ;)
VW BORA VARIANT 1,9 TDI PD 85 Kw AJM 6 kvalt
PONUKAM ZVARANIE TIG (zelezo,nerez ) viac PM
hľadám prácu ako zvárač TIG,MIG,MMA kontakt email :)
Momentalne sice pracujem ale lepsiej ponuke neodolam :p

barborka 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: 20 Jún 10, 10:33:46
Bydlisko: Prešov okolie

Poslaťod bjukemen » 06 Mar 11, 11:54:34

..aha tak to je ina vec,no ja zase mám inu povahu a naštastie sa mi nič take nestalo ale chlapa by som skopal na sračky to musí byť čurak vychcaný,normalne som sa rozčulil,keby to mam k tebe bližšie hned by som to vyriešil... :o/ :o/ :o/

..no teraz už vec chapm a maš to fakt na chuja,ale koli dementovi odchadzať nejako niesom na také zvyknuty...

bjukemen 


 
Príspevky: 794
Registrovaný: 13 Jún 10, 16:33:40

Poslaťod JTDchip » 06 Mar 11, 12:57:04

Jsou to CNC brusky a svarecka,ale neda se to srovnat s zadnym jinym CNC strojem. Je to hrouzne jednoduchy. Vlastne se tam nic neprogramuje. Nevim jak to popsat,ale praxi z tadyma budu mit nulovou.Ja sem po skole della chvilku konstruktera,ale firma zkrachovala a ja skoncil na pracaku,takze zase praxe zadna a uz sem hodne zapomel:(.
Behem tydne chci mluvit s majitelem firmy a rict mu narovinu jestli mu nevadi,ze odejde clovek co mu della vykony kvuli nemocnemu debilovi co mu vse nici,ale on me posle do hajzlu a klidne me pusti ja vim jak to ve firme chodi.Nejvic me sere,ze masiny nemaji zadna servis vse se zpravuje provizorne a neda se spolehnout,na to,ze se vyrobek neznici. Ty automaty se proste musi hlidat a kdyz se neuhlida musim zaplatit skody ja i kdyz za to zodpovida ten druhy. Kdyz bych mu rekl pul slova vtak me asi zabije a sefovi je to u prdele sam mi rekl,ze je mu u prdele jestli se tam zabijem proste ze budme spolu delat a musime mit vykony,ale ja to nejsu schopny dokazat.Sere me ,ze kdyz odejdu na dohodu dostanu jen 45% kazdy mesic. Kdyby me vyhodil on tak mi musi dat odstupne,takze nemam volby musim se vysrat na penize. Rodice me nejka podrzi. Ja uz bych se vazne psychicky zhroutil...

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod bjukemen » 06 Mar 11, 13:24:04

..tak to je druha vec potom sa na to vyser čím skor a chod preč niečo najdeš,auto maš takže by si vedel popripade niekde zajsť dalej...držím palec nech toi to víde ja by som asi tiež nerobil pri takych dementoch

bjukemen 


 
Príspevky: 794
Registrovaný: 13 Jún 10, 16:33:40

Poslaťod Breznew18 » 07 Mar 11, 8:02:41

Bjuki teba neucili ze nasilie je zle zle zle :D nasilim sa nic neviriesi :lol:
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod JTDchip » 17 Mar 11, 13:41:02

Je vymalovano k 31.3. mam vypoved. Do 30teho budu na nemocence ,ktera je hodne uboha a podpora se diky ni o dost snizi,ale co nadelam. Ted zacne stres z nezamestnanosti:(.
Na 70% sem rozhodly odjet do zahranici,ale potrebuju najit nejakou schopnou nepodvodnou agenturu.

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod barborka » 19 Mar 11, 10:38:04

odporucam ti pri hladani agentury postupovat takto ze si vyberies krajinu kam chces ist tak si napr napises do uja googla hadam pracu napr zvaraca v danom jazyku cize po nemecky alebo podobone a tak si das stranku prelozit cez translator ak nevies dobre dany jazyk a kontaktovat pracovnu agenturu v danej krajine lebo cez SK alebo CZ agetury je to ubohe a vela krat sa jedna o podvod.No ale ak sa rozhodnes pre nejaky domacu agenturu najdi si aj referencie na nu aby si potom nebol sklamani.Inak plati pravidlo ze seriozna agentura nepyta peniaze dopredu ale az po prvom mesiaci odpracovam na novom mieste.A to sa mi zda ze max do 10 -15 % platu ale tymto si uz nie som taky isty ci sa to nahdou nezenilo dufam ze so aspon trocha pomohol ;)
VW BORA VARIANT 1,9 TDI PD 85 Kw AJM 6 kvalt
PONUKAM ZVARANIE TIG (zelezo,nerez ) viac PM
hľadám prácu ako zvárač TIG,MIG,MMA kontakt email :)
Momentalne sice pracujem ale lepsiej ponuke neodolam :p

barborka 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: 20 Jún 10, 10:33:46
Bydlisko: Prešov okolie

Poslaťod JTDchip » 19 Mar 11, 15:47:43

no jasne pocitam s timm,ze spousta agentur bude podvodnych:(.Kazdy den serfuju po internetu a sbiram informace,male nekdy jsem zdeseny. Nekde platem a nekde tim jak moc velke maji naroky na jazyk. Jako ja urcite nemam anglictinu na komunikativni urovni. Chybi mi slovni zasoba,takze se pomazuju raci za naprosteho zacatecnika a podle toho chci hledta praci,protoze nechci tam pohoret.
Ale vetsina praci je jen pro holky a ja mam sanci najit praci asi o 60% mensi nez ony:(. Kuchare delat nemuzu ani asi cisnika. Ja jsme technik a specializuju se na auta,ale automechanika taky tezko. Spis nejakyho ridice, zahradnika s tim mam zkusenosti bohate a potom jedine nejaky uplny pomocny prace pro debili aj to bych musel vzit abych se tam nejak otrkal. Hlavne kdyz clovek prezije a aspon neco malo vydela. Student agency nabizi praci za 10 tis cisteho tydne:D a za zprostredkovani chteji 14 tis kulil sme oci jetsli jsou normalni kdyz minimalni povolena mzda v britanii je 5,93 liber.
Ale na druhou stranu tady az me skonci podpora asi 4500 tis mesicne nebudu mit nic a a tam muzu poznavat jiny kraj,takze aj za tech 10 tis to snad stoji. Ten student je na druhou stranu jistota,ze to neni podvodna firma.Ale reknu vam sme z toho vyklepany nemam predstavu co budu muset vyrizovat na ceskych uradech ohledne toho abych tady nemusel platit socilani,zdravotni a jak s danema..

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod alfik » 25 Mar 11, 18:59:02

Tak ja sa obracam tak,ze mam prace 3,respektive 4.
Prva- som zamestnany ako CNC operator.
Druha-Predaj a servis CO zvaraciek. Robim to s bratom.
Tretia- Financni makler
Stvrta- Sem tam znamym oprava aut.
Vytazeny na xxx percent.
Zena na materskej,tak sa neda svietit. Clovek sa musi obracat.
AR 156,2.4 JTD+Chip,EGR OFF

alfik 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Registrovaný: 10 Mar 11, 12:17:51
Bydlisko: Vsetin---ČR.Považská Bystrica---SK

Poslaťod JTDchip » 26 Mar 11, 22:21:19

Tak ja mam jen drobne privydelky jako je prodej palivoveho dreva, pak sem tam nekomu dohodim autodily a pak uz nic:D ted budu mit prazdiny,ale zaslouzene.
Hlasim se zase na konstruktera do jedne firmy apak sme zaslal zivotopis i na uplne bydne placenou a pro me podradnou praci( rucni myti aut) ale jen z jendoho duvodu- ze bych se mozna mohl vypracovat tam kam chci a taky ziskal cenno praxi,ale na openize se raci neptejte lepsi by bylo doplnovat zbozi v kauflandu a navic se mi zase jako kazda firma neozvali:( a to chteji vyuceneho bez praxe a ja jako technik se zkusenostma z mnoha odvetvi bych tam urcite vic perlil.

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod Breznew18 » 27 Mar 11, 10:09:41

ziadne znamosti ziadna praca
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Off Topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Seznam [Bot] a 3 hostia

cron