dnes ma takto prekvapili kamosi. :-)

Poslaťod miro22 » 13 Apr 11, 2:53:50

mam par skutocnych kamosov, s ktorimi som prezil par nezabudnutelnych okamohov, ci uz na zavodoch, alebo v spolupraci upravy a opravy aut. naposledy som ku jednemu chodil programovat neflashovatelne ecu (neflashovatelne po kabli), teda ecu, nizsieho rocniku, ako 2000.

preco toto pisem? lebo dnes sa mi tlacia slzy do oci. preco? prekvapil ma jedem clovek, ktoreho poznam len par stretnuti a ktoremu som zadara nachipoval HDi, lebo on mi pred tym naprogramoval 3 ecu typu pameti 010(octa, golf a pod do roku 2000) a jednu F400 v golfe 1,9 TDi PD do roku 2000 ktore nejdu po kabli. okrem toho mi pomahal stale, ked som mal prob, ze mi padla ecu, ked som robil rozne pokusy.

co sa stalo, ze pisem? poskladali sa 2 kamosi, teda ten o ktorom pisem a ten, ktory soferoval tu uverejnenu lanciu na MSE do ciela s pozitivnym vysledkom na programator ELNEC. uz nemusim nikoho otravovat s programovanim starych ecu, na ktore som kaslal, lebo su zastarale. uz MAM programator !!! som dieta, lebo pisem tieto pismenka? SOM STASTNY, LEBO MAM KAMARATOV, ktory si ma vazia a ak si to zajtra precitaju, tak im chcem touto cestou podakovat, za mili darcek a iste im to este zurocim.:-) dakujem Vam. :-)

pridavam foto, z vybalovania balika, ktoreho obsah bol najskor odskusany dorucenou osobou, teda mojimi skutocnymi KAMARATMI.

musel som orezat velkost a tak mi to orezalo do praveho uhla z jednej starny a nemam cas sa s tym hrat. je to urcene hlavne ludom, ktorym som za to vdacny a oni vedia, co mi kupili.


DAKUJEM.:-))))))))
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod djrjay » 13 Apr 11, 13:03:50

este ze v dnesnej dobe sa najdu takito super kamosi.
Treba si to vazit.Takych nie je vela.

djrjay 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 617
Registrovaný: 22 Jún 10, 21:27:21
Bydlisko: PD-SK

Poslaťod miro22 » 13 Apr 11, 17:10:09

viem a vazim si ich. uz neraz mi pomohli, ked sa "akoze" kamarati zdekovali. tento darcek ma uplne dostal. zavolali: prideme ta pozriet, mozeme? o 7 vecer. ja som povedal, ze kedykolvek, ale ci nie je pozde, lebo ja byvam 100km od nich. oni: nevadi, ideme... okrem toho mi este platili vsetko po baroch do 2 rano. :-) potom isli domov, lebo mali vstavat rano. po ceste ako sli domov som im napisal asi 5 peknych sms a dalsim podakovanim je aj tato tema. :-)

nielenze mi nieco kupili, ale aj osobne doniesli 100km od ich bydliska a minuli 20€ v baroch.
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod Blitzkrieg » 13 Apr 11, 20:17:01

niiice, zavidieniahodne win ja to tiez poznam,ale ztej stranky ako sipisal o otacani sa chrbtom ked clovek nieco potrebuje

preto mamlenjednehoskutocnehokamosa atenma vola ocinko :-L

Blitzkrieg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53
Registrovaný: 02 Dec 10, 0:52:21
Bydlisko: Košice


Späť na Off Topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron