Octavia 1U Combi 1.9 TDI 141kW (192k) / 414Nm

Poslaťod TDI tech » 22 Júl 13, 22:53:35

Predam Octaviu 1U Combi, r.v. 05/2002, 1.9 TDI rotacka (ASV) 192k / 414Nm, svetlomodra metaliza.
Stav pocitadla km PODLA ZELANIA!!!
Cena je pevna 6.000eur

Vybava Elegance:
- 4x el. okna
- el. spatne zrkadla + ohrev
- centralne zamykanie
- 2x vystrelovaci kluc s DO
- climatronic
- vyhrievane sedadla
- 4x airbag
- ABS / ASR / EDS
- pal. PC
- maxiDOT + modul D-DOT
- tempomat
- xenony
- laktova opierka vpredu a vzadu
- radio Sypmhony+ CD menic
- cuvacie senzory
- tripling
- autoalarm
- zadny silt OEM Combi RS
- zaslepene zamky
- 16" alu spider

Upravy:
- komplet silentbloky Powerflex
- struny z Combi RS (-35mm predok / zadok)
- tlmice Bilstein B4
- brzdy 312mm vpredu (RS)
- brzdy 256mm ventilovane v zadu (RS)
- zelezny kryt motora (ochrana hnaciho agregatu)
- 6Q prevodovka ERF
- dvojhmota SACHS
- 240mm lamela 2 x 3,5mm HDS-57 (od Renovaku)
- vymenik tepla z ARL
- FB Race 520 st.1 (od TDI funa)
- hybrid TSA 180 (od Andreho)
- podavacie cerpadlo z PD v nadrzi
- sanie ASZ + AGU + custom made podla vzoru Humla
- tepelne odtieneny snorchel z ASZ
- FMIC 180mm klasika no name China
- MAP 051C
- EGR off
- KAT off
- MAF on + drobna uprava by BH motor
- SW robil BH motor

Popis:
Auto bolo povodne expedovane na Taliansky trh, ale predal ho dealer v Nemecku. Vo februari 2009 som ho doviezol z DE. Malo oskretu lavu stranu (skrtnuty spetak, LZ dvere a LZ lem) Na pocitadle stal udaj 118000km. Po oprave som ho v maji prihlasil v SR. Asi pred rokom a pol mi jedna vagina na parkovisku v KE zhoblovala LP blatnik, LP spetak a LP dvere lebo sa jej nevydaril cuvaci manever. Dalej ma jeden dedek z Blavy zostrelil zo zadu na cervenej na semafore. Akosi neubrzdil svoju Octaviu 1Z. Tymto sa chcem tomu buzerantovy bratislavskemu verejne podakovat ze nemal zakonnu poistku a po zadokumentovani nehody policajtami uz viac nezdvihol telefon. Auto je momentalne cerstvo po malom servise (olej, filtre a tak). Maly servis na nom robim pravidelne kazdych 8.000km. Rozvody som menil naposledy pri 210.000km (teraz ma 247787km). Predne kotuce TRW na 50% + dosky OEM na 50%, zadne kotuce OEM na 50% + nove dosky Textar 100%. Cerstva STK a EK je platna do 05/2015.
Aktualny stav auta je taky, ze znova ma zhoblovanu LP stranu naraznik, blatnik , oskretu farbu na disku a roztiahnuty spodny pant na soferovych dverach. Geometria je OK. Auto som skrtol o zvodidla kedze niektore individua za volantom nepouzivaju spatne zrkadla ked sa zaradzuju z pruhu do pruhu. Jeden homosexual ma arogantnym sposobom nebezpecne vytlacil v KE na zvodidla a ani sa neunuval zastavit ci sa mi nic nestalo. Auto je plne pojazdne , sadnut a jazdit. Predavam ho tak ako je, nic neskryvam. Uz nemam chut do neho investovat dalsie peniaze. Nasypal som do neho 7000eur + nespocetne hodiny mojej prace (mlady blby chlapec) . Ale uz som z toho vyrastol a mam ine priority. Ak chce niekto nenapadne rodinne auto a velmi svizne zvezenie v jednom baleni tak je to rozhodne idealne auticko.

(LOL) PS: Zabudol som napisat tie dristy co sa pisu ku kazdemu predavanemu autu v SR: - prvy majitel, nikdy burane, 100.000km, jak cukrik, jazdil na nom starsi pan. (LOL)

Detailne fotky auta dodam na dotaz po SZ ;)


Odkaz na detail grafu: http://www.q3.cz/images/82octavia_001.jpg

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

TDI tech 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 23 Jún 10, 10:06:34

Späť na Predám

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron