Kupa BMW e46 330D

Poslaťod andy1 » 17 Mar 16, 15:28:23

ale aj to casto zohrava velku rolu

andy1 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 21 Jan 15, 13:30:21

Poslaťod panstefan » 13 Okt 16, 13:25:42

michau píše:tak drahe je relativny pojem nie? ja osobne ak by som siel do passata tak rocnik 2011, ten sa mi vizualne paci asi nejviac


No 2011 je v pohodicke ale boli to dost kazove auta. Volvo je podla mna lepsie ale zalezi aj od toho aky mas budget. Vizualne su pekne obidve

panstefan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 19 Nov 15, 10:00:51

Poslaťod baran44 » 20 Okt 16, 9:49:56

Presne tak 2011 su dost kazove suhlasim. Vizual pekny mne sa zasa to paci viac ako volvo.Teda podla toho ake volvo zase..

baran44 


 
Príspevky: 43
Registrovaný: 20 Aug 15, 13:22:41

Poslaťod panstefan » 21 Okt 16, 14:48:24

No tak mne sa kludne aj tie starsie lubia tie V50-tky ale inak tie novsie su uz ine supy to by som bral .-)

panstefan 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 19 Nov 15, 10:00:51

Poslaťod baran44 » 24 Okt 16, 9:10:48

v tych v50 no ja ti neviem kamos ho ma a vsetko mu tam praska tapaciry ked ide do zakruty :-D akoze motoricky ide krasne ale tam su povacsine taketo problemy kozmeticke :-D ale zasa v polokozi krasny interier :-) lebo kozu uz nechcel a toot vyzera fakt dobre

baran44 


 
Príspevky: 43
Registrovaný: 20 Aug 15, 13:22:41

Poslaťod fastty » 26 Okt 16, 11:15:43

baran44 píše:v tych v50 no ja ti neviem kamos ho ma a vsetko mu tam praska tapaciry ked ide do zakruty :-D akoze motoricky ide krasne ale tam su povacsine taketo problemy kozmeticke :-D ale zasa v polokozi krasny interier :-) lebo kozu uz nechcel a toot vyzera fakt dobre

Teraz som si začal viac všímať že koľko tých v-50 chodí. Dovtedy som si to nejako nevšimol ale za posledný týždeň som teda videl asi v každej farbe až sa čudujem kde boli doteraz :-D som volvo nejako veľmi neregistroval a teraz naň narážam na každomrohu

fastty 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 12 Aug 15, 9:55:08

Poslaťod samoul » 27 Okt 16, 8:24:13

Aj u vas? :-D ale nie to je podvedomie ked na nieco myslis ze si to uz davno nevidel tak od vtedy to budes stale ja napriklad poviem ze uz dlho som nevidel suseda a na druhy den ho stretnem aj 5 krat :-D to pritiahnes :-D Ja tak zas ked som mal davnejsie passata.Potom som ich stretaval vsade este aj takej istej farby :-D

samoul 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30 Sep 15, 9:32:47

Poslaťod diondi » 28 Okt 16, 9:17:49

Heh a co si myslis ze dovtedy sa ti niekde schovavali? :-D a s tym volvom mate pravdu tie tapaciry to praska asi na kazdom jazdenom maju to nejako zle poutesnovane kolega to ma a uz mal viac krat volvo a spominal ze ma na to nervy lebo potom to musi zhodit a ked to tam riadne da ako ma tak potom to uz nerobi. Ale nove to uz je ina kava, tam nepraska nic :-D

diondi 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 09 Okt 15, 13:54:52

Poslaťod filo999 » 31 Okt 16, 11:14:25

Ked raz budem velky a zrely tak si kupim nove :-D a nemusi byt volvo uplne staci aj ine ale nech je nove :-D akoze hlava mi hovori ze naco straca na hodnote a kva kva kva ano ja viem ale to je proste moj sen co sa auta tyka :-D
Nezalezi na tom, co sa stalo, ale na tom, co bude...

filo999 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 28 Okt 15, 10:30:12

Poslaťod richino » 02 Nov 16, 12:47:41

Kamos tiez chcel kupit nove bmw lebo po nom strasne tuzil a nakoniec ho aj kupil na leasing :-) treba si plnit sny :-) len potom treba makat a makat aby sa aj plnili :-) to az vtedy doriesil ked mal zmluvu na neurciti a ked vedel ze ho v blizkej dobre namju preco neplanovane prepustit :-)

richino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 24 Nov 15, 9:56:53

Poslaťod adulo » 03 Nov 16, 10:11:32

To nikdy nevieš kedy ťa môžu neplánovane prepustiť takže to sa nedá takto povedať :-D Ale to sám dobre vieš :-)že zmluva na neurčito nie je vôbec žiadna záruka .Ale ja by som auto na lízing neriešil už len pre to že niekoľko rokov nie je moje a to si radšej kúpim ojazdené bez lízingu a je moje :-d Ale to je zasa moja logika niekomu to môže vyhovovať keď splatí lízing kúpi si iné a hotovo a stále má niečo lepšie

adulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 30 Nov 15, 9:55:39

Poslaťod diondi » 10 Nov 16, 9:40:11

adulo píše:To nikdy nevieš kedy ťa môžu neplánovane prepustiť takže to sa nedá takto povedať :-D Ale to sám dobre vieš :-)že zmluva na neurčito nie je vôbec žiadna záruka .Ale ja by som auto na lízing neriešil už len pre to že niekoľko rokov nie je moje a to si radšej kúpim ojazdené bez lízingu a je moje :-d Ale to je zasa moja logika niekomu to môže vyhovovať keď splatí lízing kúpi si iné a hotovo a stále má niečo lepšie


Sak ale ak si vzdy kupis ojazdene tak nikdy nemas bohvieake auto lebo si zober ze ked niekto meni auta aj castejsie a vzdy chce vyssiu standard pri tom kupovanom tak stale musi davat aj nejake peniaze zo svojich do toho este lebo nedostane za to predavane tolko za kolko ho kupil ak to pravda nerobi na kseft a neda tam porobit nejake veci. A takto mozes kupit novsie auto a sice ho splacas ale uz mas lepsie

diondi 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 09 Okt 15, 13:54:52

Poslaťod fastty » 16 Nov 16, 12:05:58

na lízing sa dá dnes už predsa kúpiť aj ojazdené auto.ale ide o ten princíp že niekoľko rokov nebude tvoje a všeličo sa môže stať. ale to je asi jedno lebo hypotéka je horšia a aj tak ju skoro každý má

fastty 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 12 Aug 15, 9:55:08

Poslaťod janulo58 » 18 Nov 16, 12:37:36

Mam par kamosov ktori tak dosli o auto nie je to sranda :-( hlavne ked mas rodinu a auto ti treba

janulo58 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 14 Okt 16, 14:15:36

Poslaťod andy1 » 01 Dec 16, 12:44:28

No 2011 je v pohodicke ale boli to dost kazove auta. Volvo je podla mna lepsie ale zalezi aj od toho aky mas budget. Vizualne su pekne obidve[/quote]

Volva tie novsie vyzeraju skvele ja som vzdy rad ked sa mozem pozriet na pekne kary :-)

andy1 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 21 Jan 15, 13:30:21

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nemecké automobily - BMW, OPEL

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron