BMW 320d E46 r.v. 1999

Poslaťod powerman » 03 Feb 16, 10:10:00

no neviem mazda sa s bavom porovnat moc neda :D

powerman 


 
Príspevky: 51
Registrovaný: 18 Aug 15, 14:25:37

Poslaťod drahos » 06 Apr 16, 10:50:25

powerman píše:no neviem mazda sa s bavom porovnat moc neda :D


tak to zalezi od typu ;)
jedine 4x4

drahos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 09 Dec 14, 11:59:33

Poslaťod fastty » 26 Okt 16, 11:25:25

haha teraz ste mi pripomenuli môjho švagra ktorý nevidí nič len bmw :-D ma napadlo ako by sa asi on tváril keby ste mu dali porovnať bmw s mazdou :-D akože mazdy sú žihadlá ale zasa má to aj spotrebu ako traktor česť výnimkám , aspoň čo som sa ja stretol

fastty 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 12 Aug 15, 9:55:08

Poslaťod samoul » 27 Okt 16, 8:27:17

fastty píše:haha teraz ste mi pripomenuli môjho švagra ktorý nevidí nič len bmw :-D ma napadlo ako by sa asi on tváril keby ste mu dali porovnať bmw s mazdou :-D akože mazdy sú žihadlá ale zasa má to aj spotrebu ako traktor česť výnimkám , aspoň čo som sa ja stretol

Moj kamarat mal mazdu a akoze vtlacalo nas do sedaciek ked pridal na rychlostnej, ale malo to dost drahy servis a dost velku spotrebu. Co akoze nehovorim ze bmw nema drahy servis ale toto bolo horsie :-) Cize ja mam pri sebe nieco podobne len opacne :-D zas nic ine nevidi len mazda :-) ale ide to jak besne to sa mu musi nechat

samoul 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30 Sep 15, 9:32:47

Poslaťod diondi » 28 Okt 16, 9:13:13

Chalani pridavam sa do klubu milovnikov bmw :-D aj ked mam len taku crepinku ale nedam na to dopustit :-) a nemyslim ze to ma nejaky drahy servis to zalezi od toho akeho sikovneho mechanika najdes lebo diely sa zhanaju uz celkom lahko su to rozsirene suta takze len o cenu sa jedna a oni to maju za smiesne peniaze. pripadne niekedy su aj na vrakovisku obstojne veci zalezi co hladas :-) no zato mazda zasa az taka rozsirena nie je aby ich bolo na vrakovisku milion .-D

diondi 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 09 Okt 15, 13:54:52

Poslaťod filo999 » 31 Okt 16, 11:16:53

No na vrakovisku som videl vacsinou vela skodoviek alebo volkswagenov alebo bmwciek a podobne ine auta sem tam najdes ale nejake terno to neni. Ale zasa zalezi asi aj kde hladas niekde to moze byt inak.Tiez ale rad zajdem a nemusim aspon riesit odkial objednat nove ked je to len nejaka prkotina ale kamos aj sedacky zachovale zohnal takze da sa ked sa chce :-)
Nezalezi na tom, co sa stalo, ale na tom, co bude...

filo999 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 28 Okt 15, 10:30:12

Poslaťod richino » 02 Nov 16, 12:43:14

Ved jasne ze sa da natrafit aj otec takto vzal sedacky a viacero veci lebo mu bolo luto vyhadzovat peniaze za nove.Tam nie su len burane auta niekedy odide motor ale inak auta zachovale aj interier viem ze chalosi od nas aj tapaciry brali a vselico

richino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 24 Nov 15, 9:56:53

Poslaťod adulo » 03 Nov 16, 10:13:52

Lenže na vrakoviskách nikdy nevieš či sú tie súčiastky v poriadku a či to nebudeš musieť zasa za rok meniť. Akože čo sa týka interiéru nehovorím lebo tam vidíš či je to dobré alebo nie. Ale motoricky by som odtiaľ asi nič neriešil to už by som si radšej zohnal od nejakého mechanika za veľkoobchodnú cenu ak sa dá

adulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 30 Nov 15, 9:55:39

Poslaťod samoul » 23 Nov 16, 11:55:03

adulo píše:Lenže na vrakoviskách nikdy nevieš či sú tie súčiastky v poriadku a či to nebudeš musieť zasa za rok meniť. Akože čo sa týka interiéru nehovorím lebo tam vidíš či je to dobré alebo nie. Ale motoricky by som odtiaľ asi nič neriešil to už by som si radšej zohnal od nejakého mechanika za veľkoobchodnú cenu ak sa dá


Preco? ved pokial su v poriadku tie suciastky tak je to jedno

samoul 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30 Sep 15, 9:32:47

Predchádzajúci

Späť na Nemecké automobily - BMW, OPEL

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron