BMW 750i,rok 10/97 EWS3.3

Poslaťod baran44 » 24 Okt 16, 9:06:47

No to ani niekedy nie je o vyrobnej chybicke ona na tom nevedela jazdit :-D to potom tak dopadne ked zena jazdi ako blazon

baran44 


 
Príspevky: 43
Registrovaný: 20 Aug 15, 13:22:41

Poslaťod fastty » 26 Okt 16, 11:20:27

No hovor mi o tom keď niekedy vidím ako tie ženy jazdia, bez urážky, že motor hučí jak najatý keď preraďujú tak mi je až smiešno :-D ale zasa chce to cvik takže musíme do nich viac džubkať aby sa naučili jaqzdiť ako ľudia:) poniektoré :-)

fastty 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 12 Aug 15, 9:55:08

Poslaťod filo999 » 31 Okt 16, 11:30:06

fastty píše:No hovor mi o tom keď niekedy vidím ako tie ženy jazdia, bez urážky, že motor hučí jak najatý keď preraďujú tak mi je až smiešno :-D ale zasa chce to cvik takže musíme do nich viac džubkať aby sa naučili jaqzdiť ako ľudia:) poniektoré :-)

Nahodou moja mama jazdi ajk pan :-D niekedy ide sice tak rychlo ze by jej vzali aj rodny list ale akoze spolahlivo a nemala este nejaku nehodu len raz srnka ale to nebola jej chyba velmi tam boli aj ine veci.Takze niekedy zeny vedia jazdit lepsie ako muzi a vraj su zodpovednejsie soferky takze aj oni nas maju co ucit nie len my ich :-)
Nezalezi na tom, co sa stalo, ale na tom, co bude...

filo999 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 28 Okt 15, 10:30:12

Poslaťod richino » 02 Nov 16, 11:58:32

Presne presne aj ja som o tom videl aj milion reportazi a ok mozu byt spolahlivejsie ale zasa nikto nech ma nepresviedca ze zeny vedia lepsie parkovat.Akoze to ked vidim je mi do placu ale zas nemozem byt taky antizeny tak uz sa radsej zdrziavam komentara :-D

richino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 24 Nov 15, 9:56:53

Poslaťod adulo » 03 Nov 16, 10:18:26

richino píše:Presne presne aj ja som o tom videl aj milion reportazi a ok mozu byt spolahlivejsie ale zasa nikto nech ma nepresviedca ze zeny vedia lepsie parkovat.Akoze to ked vidim je mi do placu ale zas nemozem byt taky antizeny tak uz sa radsej zdrziavam komentara :-D


Presne nebuď antiženy :-D Lebo nie je nikde napísané že by ťa niekedy nemohla tromfnúť v šoférovaní aj žena, poznám aj veľa taxikárok a vôbec to nie sú nejaké béčka :-D práveže som bol aj celkom prekvapený že ako im to dobre ide podaktorým

adulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 30 Nov 15, 9:55:39

Predchádzajúci

Späť na Nemecké automobily - BMW, OPEL

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron