Daewoo lanos 1.5 benzin

Poslaťod filipek » 13 Feb 15, 11:57:33

už plačem nad tým autom..
Nejde ani za nič naštartovať, teda až na dva krat, ked auto štartlo šlo super jazdilo sa a opäť nič ani za prd.. kablovačka od snimača kľuky skontrolovana,snimač osciloskopom skontrolovany, pre istotu bol dany aj novy a nič, nehodi ani iskru ani vstrek, po zapnuti kľuča počuť čerpadlo aj kontrolka motora svieti/teda predpokladam že rj je napajana/, nemam od toho takmer žiadne schemy, ak by niekto mal velmi by som mu bol vdačný, premýšlalo sa aj o immo, že robí problémy ale je tam druhá rj aj immo box s kľučom z funkčného auta.
Všetko to začalo tým že si pán vymenil cievku na štartéri...
Denne svietenia s homologizáciu od 19 eur,xenonové sady od 34 eur, vybojky od 9 eur za pár, cuvacie senzory od 17 eur sada,led pásy, a iné.Autodiely,oleje a iné.
Všetky ceny dohodnuteľné. 0944922443, rad pomožem kde možem :)

filipek 


 
Príspevky: 71
Registrovaný: 08 Jún 11, 16:43:32

Poslaťod filipek » 22 Feb 15, 9:39:48

filipek píše:už plačem nad tým autom..
Nejde ani za nič naštartovať, teda až na dva krat, ked auto štartlo šlo super jazdilo sa a opäť nič ani za prd.. kablovačka od snimača kľuky skontrolovana,snimač osciloskopom skontrolovany, pre istotu bol dany aj novy a nič, nehodi ani iskru ani vstrek, po zapnuti kľuča počuť čerpadlo aj kontrolka motora svieti/teda predpokladam že rj je napajana/, nemam od toho takmer žiadne schemy, ak by niekto mal velmi by som mu bol vdačný, premýšlalo sa aj o immo, že robí problémy ale je tam druhá rj aj immo box s kľučom z funkčného auta.
Všetko to začalo tým že si pán vymenil cievku na štartéri...


Vyriešené vadny starter
Denne svietenia s homologizáciu od 19 eur,xenonové sady od 34 eur, vybojky od 9 eur za pár, cuvacie senzory od 17 eur sada,led pásy, a iné.Autodiely,oleje a iné.
Všetky ceny dohodnuteľné. 0944922443, rad pomožem kde možem :)

filipek 


 
Príspevky: 71
Registrovaný: 08 Jún 11, 16:43:32

Poslaťod dieselM » 03 Máj 16, 13:10:10

hlavne ze je to uz ok

dieselM 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 04 Dec 14, 9:44:22

Poslaťod mourto » 24 Feb 17, 13:12:27

tak ja by som nemal také dobré nervy na opakované opravy auta, asi by som ho šupol pod ceny a predal alebo rozpredal na diely

mourto 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 24 Feb 17, 13:04:53


Späť na Ázijské automobily - Toyota, Mazda, Honda, Hyundai, Kia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron