LPG - áno či nie?

Poslaťod vojtomoto » 12 Sep 18, 9:16:59

Mozes byt rad az obcas natankuje :)
Autá treba meniť tak často ako ženy :D

vojtomoto 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 02 Máj 17, 14:12:23

Poslaťod dismol » 12 Sep 18, 15:14:13

Vojtomoto, čo si tá moja od istého obdobia už ani to nechodí jedine, že by benzín mala tankovať, ale LPG nie, na to si netrúfa a neviem prečo :lol:

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod pilof » 14 Sep 18, 10:29:33

a to ešte keby ju na pumpe zbadali tak by jej s tým tankovaním aj pomohli, čiže nemala by sa podľa mňa čoho obávať, zbytočne sa stresovať :lol:
Prehliadky LPG systému a menenie filtrov nie sú tak často, že by si človek z toho mal robiť ťažkú hlavu, ja si píšem, že kedy som bol, kedy bude treba ísť zas a nemám problémy :shock:

pilof 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 25 Nov 15, 10:42:22

Poslaťod ivannko » 17 Sep 18, 12:43:45

ale robil som si srandu, nemyslel som to vazne, uplne normalne som to myslel 8-) chapem, ze do niektorych veci sa nema, rovnako ani ja sa nemam do mnohych, cize nemame si v tomto asi co vycitat, ja rad venujem svoj cas autu aspon vypnem a uzijem si aj cistenie, aj zavezenie auta do servisu, radsej jak doma pomahat s riadmi alebo s cim, len je pravda, ze tu starostlivost, tie navstevy servisu nie je dobre zanedbat :)
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

Poslaťod adulo » 19 Sep 18, 13:57:05

Rád chodíš do servisu?????, To ja mám zakaždým obavu, keď tam musím ísť :opf?

adulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 30 Nov 15, 9:55:39

Poslaťod ivannko » 20 Sep 18, 14:51:06

adulo píše:Rád chodíš do servisu?????, To ja mám zakaždým obavu, keď tam musím ísť :opf?


nemam preco tam chodit nerad, to auto si to vyzaduje aby som do servisu chodil a odkedy nosim takuto nalepku LPG, odvtedy chodim pravidelne ako mam, predsa len nechcem zanedbat napriklad vymenu filtrov alebo nieco este dolezitejsie, chcem aby auto mi slapalo este dlhe roky, aby som vedel, ze sa nan mozem spolahnut a prave preto je potrebne aby som s nim do servisu chodil ;)
plus ked este v servise su ustretovi a vedia mi dat termin tak aby mi to vyhovovalo, tak nevidim preco by som mal stresovat ked tam mam ist 8-)
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

Poslaťod erno » 21 Sep 18, 8:26:20

mas obavu, ale z coho? ved prave do toho servisu ides pre to aby si pripadnym problemom predisiel alebo aby sa vyriesili v tom spravnom case, este ked sa s tym da nieco robit, tak absolutne netusim, ze co panikaris, radsej chodit pravidelne do servisu a mat istotu, ze vsetko bude ok, v poriadku ako nechodit a len tak dufat, ze hadam nic nevypovie, ze hadam s nicim nebudem mat dake problemy :?

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod matok » 23 Sep 18, 7:15:03

Zaujimave, tiez chodim do servisu preto aby som predisiel problemom, lebo riesit ich moze byt potom narocne aj na cas aj na peniaze a radsej budem chodit pravidelne na prehliadky, co je treba, na vymeny filtrov, ako by ma auto raz malo volakde nechat a este by som sa tomu cudoval :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod ivannko » 25 Sep 18, 9:23:23

matok píše:Zaujimave, tiez chodim do servisu preto aby som predisiel problemom, lebo riesit ich moze byt potom narocne aj na cas aj na peniaze a radsej budem chodit pravidelne na prehliadky, co je treba, na vymeny filtrov, ako by ma auto raz malo volakde nechat a este by som sa tomu cudoval :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


kazdy na to pride raz, casom, ked by prisli problemy, ktorym by sa potom museli venovat ;-)
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

Poslaťod adulo » 25 Sep 18, 14:26:16

No myslel som skôr tie skryté vady alebo veci, ktoré aj keď si to ty nejak nevšimneš, tak proste dožívajú. tiež sa snažím mať auto v poriadku a do servisu chodievam pravidlene, no aj napriek si myslím dobrej starostlivosti, tak tam chodím s menšou neistotou

adulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 30 Nov 15, 9:55:39

Poslaťod dismol » 02 Okt 18, 9:11:14

Pilof to je mi jasné, že by jej pomohli, len ona má pred tým nejaký nevysvetliteľný, aspoň z môjho pohľadu nevysvetliteľný rešpekt :lol:
Adulo tak keď sa o auto staráš, pravidelne chodíš s ním do servisu, tak sa toho báť nemusíš, oni keď pozerajú, venujú sa tomu autu tak vidia aj čo už vyzerá, že dožíva, čiže ti pomôžu včas zasiahnuť tak nevidím dáko dôvody na obavy :-)

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod milkos » 04 Okt 18, 8:23:59

Ivannko mna by vcelku zaujimalo ako to je s touto nalepkou. Ked mas LPG, je potrebne ju mat nalepenu na aute? Moze vzniknut nejaky problem ak by nebola? Vidim to coraz viac na autach, len neviem nejako ci realne ma LPG take vyhody, ze pre tolkych ludi je to vyhodna varianta :roll:

milkos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 10 Feb 17, 18:56:01

Poslaťod mourto » 08 Okt 18, 15:12:30

milkos píše:Ivannko mna by vcelku zaujimalo ako to je s touto nalepkou. Ked mas LPG, je potrebne ju mat nalepenu na aute? Moze vzniknut nejaky problem ak by nebola? Vidim to coraz viac na autach, len neviem nejako ci realne ma LPG take vyhody, ze pre tolkych ludi je to vyhodna varianta :roll:

výhoda to je, hlavne keď ušetríš na samotnej réžii auta, teda myslím na tankovanie :) akurát sa mi zdá, že do niektorých podzemných garáží sa nedostaneš, kvôli bezpečnosti. no to by som za nejaké negatívum ani nebral, keďže väčšinou sú takéo miesta vybavené aj parkoviskami vonku

mourto 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 24 Feb 17, 13:04:53

Poslaťod michau » 09 Okt 18, 9:18:27

auto by malo byt oznacene, ked je na LPG, myslim, ze z teba by absolutne neubudlo, keby si mal taku nalepku na aute nie? na nieco tie nalepky sluzia, to tiez nie je len tak, ze pre krasu alebo co :lol:

michau 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Registrovaný: 10 Aug 15, 16:13:01

Poslaťod diondi » 11 Okt 18, 14:37:18

To oznacenie nalepkou je potrebne, je nutne. A to oznacenie musi byt na viditelnom mieste, aby bolo jasne, ze auto ma LPG.
Preto sa lepi dozadu do rohu zadneho okna ;-)
Je to aj skrz to, ze taketo auto by nemalo, nemoze parkovat v podzemnych garazach napriklad

diondi 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 09 Okt 15, 13:54:52

PredchádzajúciĎalší

Späť na Francúzske automobily - Peugeot, Citroen, Renault

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron