LPG - áno či nie?

Poslaťod misuliak » 26 Nov 18, 11:57:47

Aj to je pravda, dalsia vec zivotne prostredie. Podla mna na to aby si jazdil na lpg musis mat aj taketo zmyslanie. Len ludia su taki, ze vidia tu prvotnu investicu a tak sa ako keby stopli

misuliak 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 25 Mar 17, 15:09:31

Poslaťod Sti2003 » 28 Nov 18, 11:22:22

tak tak len si to treba vsetko uvedomit. no to si teraz este ludia neuvedomuju uplne aky to ma dopad aj na zivotne prostredie, zase sa to potom bude zachranovat v hodine dvanastej ale uz bude neskoro. mozno by pomohla nejaka osveta v telke alebo co

Sti2003 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 09 Mar 17, 14:38:32

Poslaťod dismol » 29 Nov 18, 9:16:13

To, že toto má dopad aj na životné prostredie, že je lepšie mať LPG to si uvedomuje len málo ľudí. A dokonca aj málo z tých ktorí LPG majú, lebo väčšina ľudí, samozrejme aj ja som šiel do LPG z dôvodu šetrenia, ale šetrenia peňazí a to, že toto šetrí aj prostredie ja vnímam ako benefit ;)

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod michalisko » 30 Nov 18, 10:48:15

je to kvôli tomu, že to nie je vnímané ako problém našej generácie, proste všetci vieme, že to ide..ako to povedať pekne, dolu z kopca a nech sa ekológovia snažia ako chcú, proste sa to nedá zastaviť...ale pre nás obyčajných ľudí je to niečo čo je ešte veľmi ďaleko (myslím úplnú skazu zeme), čo nás minie a všetku zodpovednosť a celú záchranu nechávame na budúce generácie, ktoré s tým už ale potom nespravia nič preto, že mi na to kašleme, bohužiaľ :opf? mne to ale jedno nie, preto začínam od seba a proste rozhodol som sa, že na to lpg prejdem
Za jeden život treba vystriedať aspoň 10 áut ale iba jednu ženu :D

michalisko 


 
Príspevky: 15
Registrovaný: 24 Máj 17, 12:47:24

Poslaťod ivannko » 04 Dec 18, 10:49:30

zaujimavy pohlad - cudujem sa tomu, ze je pre teba toto prioritou, lebo fakt vacsinou myslime viac na seba, ze ide o setrenie penazi, ze nie o zivotne prostredie, ale coraz viac by sme mali aj na tieto veci mysliet, to suhlasim!
benzin patri do kosacky

ivannko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 23 Mar 17, 9:51:14

Poslaťod dismol » 05 Dec 18, 12:08:49

Ako problém to vnímané je a už dlhú dobu, len sú ľudia, čo na toto ohľady neberú ani dnes, čo nevidia dôvod prečo by mali myslieť aj na tieto aspekty, ale to je každého osobná vec. Super je to, že ty si to napríklad uvedomuješ.
V podstate LPG má viacero výhod, len v dnešnej dobe je pravdou, že čoraz viac rodín je rado ak niečo ušetrí tak to je pre mnohých priorita

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod majino » 10 Dec 18, 10:25:04

nie je to tak, ze ak chces LPG, ze musis mat take zmyslanie, ze zivotne prostredie, absolutne nie. Kazdy sa na to pozera z ineho pohladu, z ineho uhla a myslim, ze je to prirodzene. To mas tak jak v zivote nam zalezi na roznych veciach, mame rozne priority, tak aj pri tomto.
Zase druha vec je, ze osobne neverim, ze by niekto isiel do LPG len skrz prostredie :-) To taky naivny dnes uz nie som :mrgreen:

majino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 03 Dec 15, 10:06:25

Poslaťod dismol » 12 Dec 18, 14:35:59

Už si z takých vecí vyrástol, čo? 8-) Podľa mňa je plyn spojenie príjemného s užitočným 8-)

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod majino » 14 Dec 18, 9:19:55

hej vyrastol alebo skor som si zacal niektore veci uvedomovat? No ved to je v samotnej podstate aj jedno :lol:
Skor ide o to, ze to vidim aj na sebe, ze som rad, ked sa mi niekde podari usetrit nejaky ten peniaz, aspon nejaky aj ked len malo 8-)

majino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 03 Dec 15, 10:06:25

Poslaťod erno » 16 Dec 18, 12:18:12

norino ako je to dlho, co mas auto uz prestavane??

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod norino » 03 Jan 19, 9:24:44

erno to jedno auto, čo máme prestavané, to už je približne rok, čiže očakávam, že zanedlho sa mi všetky tie peniaze, čo som dal do prestavania na plyn aj vrátia, už k tomu ani veľa nechýba :)
zo začiatku som aj ja bol trochu skeptický, či bude všetko ako očakávam, či hneď od začiatku nebudem mať nejaké problémy a nebudem potom nervačiť, že peniaze som mohol radšej dať do niečoho iného, no našťastie, musím si zaklopať, ale je to bez problémov.

norino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 05 Jún 17, 15:38:09

Poslaťod dismol » 09 Jan 19, 8:19:55

Majino šak to je to, že v dnešných časoch do všetkého len peniaze lejeme, že nie je nejako možností, čo sa týka šetrenia, preto ak nejaká je, tak by bol nezmysel z môjho pohľadu sa nad tým aspoň nezamyslieť.
Niekto povedal, že peniaze boli, sú aj budú, len mám pocit, že teraz dáko nejsú :-D Preto som rád, keď ušetrím aj pri jazdení a môžeme ísť potom aspoň na výlet alebo čo za to ;)

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod majino » 11 Jan 19, 9:43:50

toto je vec, ktoru si aj ja uvedomujem a ked mozem setrit pri aute a pritom o nic neprichadzam, tak preco to nevyuzit :kk/

majino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 03 Dec 15, 10:06:25

Poslaťod pilof » 14 Jan 19, 10:38:21

majino píše:toto je vec, ktoru si aj ja uvedomujem a ked mozem setrit pri aute a pritom o nic neprichadzam, tak preco to nevyuzit :kk/


najmä to nie je zanedbateľné, to aké peniaze sa pri LPG dajú ušetriť.
Jasné, že niekto ušetrí viac, niekto menej, že od mnohých vecí to záleží, ale žiadna suma nie je zanedbateľná a zase čím človek dlhšie bude jazdiť, tým viac ušetrí, čo je fajn ;-)

pilof 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 25 Nov 15, 10:42:22

Poslaťod erno » 15 Jan 19, 8:46:55

norino píše:erno to jedno auto, čo máme prestavané, to už je približne rok, čiže očakávam, že zanedlho sa mi všetky tie peniaze, čo som dal do prestavania na plyn aj vrátia, už k tomu ani veľa nechýba :)
zo začiatku som aj ja bol trochu skeptický, či bude všetko ako očakávam, či hneď od začiatku nebudem mať nejaké problémy a nebudem potom nervačiť, že peniaze som mohol radšej dať do niečoho iného, no našťastie, musím si zaklopať, ale je to bez problémov.


tak skeptik myslim, ze si bol len z toho dovodu, ze to je nieco ine, pre mnohych nove, ale velmi rychlo sa da na LPG zvyknut, kedze pri jazde ziadne zmeny nenastavaju, ze len pri tankovani, ale inak pri nicom, dobre este do servisu, ze budes chodit aj skrz servis LPG systemu, ale myslim, ze to je to najmenej oproti tomu, ake peniaze to vie usetrit

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

PredchádzajúciĎalší

Späť na Francúzske automobily - Peugeot, Citroen, Renault

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron