RENAULT MEGANE 2 Dci

Poslaťod miro22 » 09 Júl 11, 15:28:05

ked prerobis vyfuk, tak musis prerobit aj soft, aby to krasne fachcilo. vzdy to ale bude mat plus. ak nasledne neprerobis soft, mozes sposobit kolisanie vykonu.
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod Frosty » 10 Júl 11, 14:38:11

takze.. nazbierat suciastky.. potom to naraz nahodit a utekat na soft.. dufam ze to chapem spravne..
no tak chystam sa teda:
vymenit vyfuk. rad by som dal prec aj CAT (co na to vravite?) emisie ma netrapia a EK.. vobec... len su tam dake 2 cidla..jedno pred a druhe zanim.. to mi vrta v hlave..ked ich prasknem na ruru, aky to bude mat vysledok.urcite ma odvovodnenie ich umiestnenie..
potom vymenit vlozku vzduchacu za sportovu ale od narazniku natiahnut lepsi privod vzduchu.
ten IC zatial necham ale namiesto tych gumovych hadic natiahnem hlinikove trubky (ked vravite ze zatial je postacujuci).. skor som spekuloval nad tym ostrekom IC. spravit to neni problem.. dufam
dalej by som chcel zhodit dole zvody a poriadne ich vycistit..za tie roky nechcem vediet ako vyzeraju..
spekuloval som aj o odstraneni EGRka ale pri starte riadiacka preveruje jeho funkcnost..pokial by som ho odpojil nepusti ma k startu..da sa to niejako obyst?
co sa da este spravit predtym ako to postavim na ten pocitac?
pytam sa preto ze neviem ake upravy sa daju..resp oplatia robit

Frosty 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 04 Júl 11, 3:03:26
Bydlisko: Levice

Poslaťod Breznew18 » 10 Júl 11, 19:19:46

k tomu EGR staci ti vyrobit zaslepku nie priamo pod ventil ale tam kde sa ti to napaja na sanie aspon ja to mam tak.moze sa otvarat potom kolko chce :P
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod Shima » 10 Júl 11, 23:12:07

kasles na emisie, ale nezabudaj ze na tomto svete zijes ...

Shima 


 
Príspevky: 372
Registrovaný: 18 Jún 10, 21:02:43

Poslaťod Breznew18 » 11 Júl 11, 7:44:31

ak ta to tak trapy tak si kup eko bicykel a to co mam ja vyssie emisie ty usetris
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Predchádzajúci

Späť na Francúzske automobily - Peugeot, Citroen, Renault

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron