Otázky Adminovi, pripomienky, návrhy

Pravidlá a oznamy diskuzneho fora powerdiesel.sk

Poslaťod Alpiners2 » 23 Jún 10, 11:02:25

tditech takého šikovného chalana na stránke môžeme len privítať ;)
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod janosik93 » 23 Jún 10, 12:16:01

jasne TDItech, sikovnych ludi sa vsade vela zmesti
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod miro22 » 24 Jún 10, 4:36:14

ako to bolo s tovim menom v konkurencnom fore? posli link, alebo ho zverejni, rad by som si nieco ohladom toho precital.. ;)

ohladom toho NEmazania odpovedi, si myslim, ze je to dobre riesenie, aj ked sa tema zvrtne, lebo vzdy to ma naveznost a je to vzdy na nieco dobre. ja osobne by som nemazal mozno nic, len ak by to fakt nedavalo hlavu a petu.. kazdy sa moze zviditelnit taky aky je. osobna skusenost je taka, ze niekedy admini nemaju sain o com sa pise a daju na verejnost, co je velka chyba. ak mam pravdu napisat, tak ferove forum som este nevidel. ja sa drzim pravidla, ze ten kto vie nieco vysvetlit, ten musi o prob aj nieco vediet. ten kto pise a opiera sa o slova inych ludi a vyvracia ti tym to co tvrdis, je laik a nema pravo ta osocovat, ked vlasne nevie ani o com sa toci. tot moja skusenost s jednym forom.. ak by som tvoril forum ja, bola by tam sloboda slova.. akehokolvek.. kazdy kto vyskakuje sklapne sam, alebo lepsie povedane, nedovoli si pisat chujovyny do odborneho fora. mozno sa najde obcas drzi clovek, co si rypne, ale dlho to psychicky nevydrzi.

PS: dufam, ze som tymito pismenkami nikoho neunudil k smrti. :lol:
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod Alpiners2 » 24 Jún 10, 6:52:36

chceme fórum kde si nájde každý čo potrebuje, bez cenzúry, bez mazania. jedine čo budem mazať sú urážky, nadávky..... mimo týchto vecí máte slobodu slova ;)
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod janosik93 » 24 Jún 10, 7:04:45

presne Ako vraví Alpiners2 , forum, kde si môže vravieť každý čo chce. Mažeme a upravujeme len vulgarne a neslušné príspevky, ohováranie a veci tomu podobne.
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod miro22 » 01 Júl 10, 0:10:50

a co tak spravit take "tajne forum", ktore by nebolo uplne pre veskeru verejnost? urcite temy len pre druhy krat registrovanych uzavretych clenov?

ako pozeram, tak zatial pisu iba ludia, ktori do niecoho sprtaju a naco ucit hocikoho...? :!:

co tak spravit v jednom fore 2 fora? jedno poloprofi a druhe bezne.. davat rozumnym ludom echo do uzavreteho fora ak sa budu pozdavat v dalsich forach? :idea: tych ludi sa da vystopovat podla ich odpovedi a bez prob by som si to mohol zobrat na starost.. vsak len napad. inak na diskusie nelipnem, lebo zatial len zle skusenosti. :twisted:

ale to je napad len do buducnosti, ktory som dostal uz davno.
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod karol » 01 Júl 10, 8:47:03

a podla co by si chcel selektovat ludi co by mali pristup?
alfa romeo 156 2,4JTD seria 100kW nove vstreky,cerpadlo, EGR -vaha OFF, kat OFF posledne meranie 186ps 406Nm

karol 


 
Príspevky: 109
Registrovaný: 14 Jún 10, 20:13:02
Bydlisko: jelka

Poslaťod Alpiners2 » 01 Júl 10, 8:57:58

Selektoval by admin :grr

Na jednej strane je to zaujímavá myšlienka, na druhej strane dvojsečná zbraň. Mira22 poznám, je to maniak a 99% úpravcov schová do vrecka svojími vedomosťami a praxou i keď semtam píše svojským štýlom.
Nieje problém spraviť jednu uzavretú sekciu na tajnú diskusiu. Stačí však ak sa raz niekto "nasere" a je všetko vonku. Sú veci, alebo informácie ktoré napríklad ja osobne riešim len s určitými ľuďmi a nerád by som to písal na net :kk/
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod janosik93 » 01 Júl 10, 9:21:49

no nieje vhodne všetko hádzať všetko na net. myslim, že niektore veci by mali ostať len v hlavách. Klobúk dole pred niektorými ludmi, a ich vedomosťami.
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod miro22 » 02 Júl 10, 1:41:20

priznam, ze mate pravdu v tom, ze by to bolo komplikovane a s tym nasratim ma alpiners detailnu pravdu. je to slabost ludi. :-(

za dalsie: nikldy ma ziadny admin nepochvalil systemom Alpiners. mozno preto, lebo ziadny admin nikdy nic nedosiahol. :-(

tak aj ja nakydam kusok na alpinersa: nepoznam cloveka, ktory by vedel TVORIT v softe z neznama. vedsinou su to "chipery" ale ak by stali pred prob TURBO ako alpiners, neprdli by si v softe. a za dalsie, ak by toto co pisem nebola pravda, tak napisem, ze alpiners nema paru a nik mi v tom nezabrani. alpiners ma uz asi kusok pozna a vie ako pisem, a ze ma nik nezastavi pisat si to, co mam na mysli. :rr

to ze mal prob v urcitom fore je pre mna znamka, ze by nepresli admini a moderatori mojim selektom do druheho zaregistrovania na tomto fore, lebo ludia sa daju jednoducho vyskusat, ked im polozim svojim "svojskym" stylom par otazok. mozem potvrdit, ze zatial by zo vsetkych for presiel iba alpiners. po spravnosti by ludia nemali studovat pravopis a moj styl, ale obsah viet a rozumiet im. a preto mam v pazi pisat na rozne fora veci, ktore povazujem aspom na 50% za dolezite.
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod miro22 » 02 Júl 10, 1:57:05

este by som napisal par pismenok do novej odpovede.

je rozdiel chipovat seriovy motor a je rozdiel pomenit veci a tvorit soft odznovu !!! ten kto dokaze prerobit soft na odlisne mechanicke veci v motore a bude to vsetko fachcit, ten ma u mna toto: :rr to by bola skuska pre vsetkych na tu pozvanku. neda sa tam odrbavat, musi to byt v hlave clena. ziadne poruchy osobnosti, ci pravopis. par otacok a je bud v haji, alebo presiel !!!da sa to vysledovat aj podla pismenok v roznych prispevkoch. na to by nasledoval moj, alebo alpinersov test.

jasne, ze je to zamietnute, ale pochybujem, ze by tu diskusiu tvorilo 10 ludi z SK.

PS: prve forum, kde mozem pisat tak, ako sa rozpravam z alpinersom do tel a nemusim s bat, ze ma budu rusit ufoni. ;) :grr
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod miro22 » 02 Júl 10, 2:03:58

este jedna, lebo slabost ludi je aj tam, ze niekto pise viacero odpovedi po sebe, alebo nedodrziava cas a necaka na reakcie dalsich. je to chujovina 1 triedy !!! je jedno akym stylom pisem a je jedno si napisem 15 odpovedi po seb, dolezita je iba idea a moralka je irelevantna.. takychto chyb sa dopustili zatial vsetci admoni ziveny clenmi, ktori nikdy nic nedokazali a pisali systemom: pocul som od chlapa, ktory nieco pocul, alebo: chipujem a v realite kopiruju mapy !!!!

DOLEZITE SU VZDY OBSAHY PRISPEVKOV A NIE MORALKA!!! Z MORALKY SA NAJEDIA IBA CLENOVIA VLADY, ALE ANI TO UZ NEPLATI. down
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod miro22 » 02 Júl 10, 2:09:12

takze kazdy moze vidiet test na toto forum a jeho clenov v praxi a priamom prenose. komu sa nepaci styl ako pisem nikdy nic nedosiahne. ak ma stasie, sa zaradi do skupiny ludi, ze maju stastie a seru im ludia prachy, hoci nikdy ku nim nejdu nic reklamovat, to si radsej zaplatia napr alpinersa, ktoremu zaplatia znovu, aby pravil ludi z moralkou.

pre dnesok vsetko. sami si spravte zaver. takto som zatial nepisal do ziadneho fora.
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod Breznew18 » 02 Júl 10, 6:45:27

to si radsej zaplatia napr alpinersa, ktoremu zaplatia znovu, aby pravil ludi z moralkou. tuto poslednu vetu som nejak nepochopil :P skus to nejak vysvetlit :P
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod janosik93 » 02 Júl 10, 8:37:36

Miro22, velmi pekne a výstižne si to povedal :rr
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pravidlá a oznamy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron