redukcia z MSA15 na EDC15

Poslaťod Alpiners2 » 27 Okt 10, 7:24:11

tie farebné kábliky sa mi páčia, modrá-zelená. neskratovalo to? tie piny sú tam dosť na divoko
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod miro22 » 28 Okt 10, 0:43:46

ja som svojho casu robil vonkajsi vyvod na flash do ecu zo 150hp turbobenzinu oktavky.. mozem niekedy vyfotit. flasher na to asi nie je. F200vka. tam boli moje prve pokusy zo zmenou programu a komplet celu kabelaz s cidlami som buchol do ameriky. ono to aj islo, ale nevedel som to doladit. potom som kupil prvu programovatelnu. vtedy som zbadal, ze to co som vedel o chipovani neznamenalo vobec nic. ale som to vsetko zvladol a auto islo(sice zle, ale islo).. do dnes mam tu ecu a na 150hp motoroch davam na testy tu ecu a tak ladim soft. vybratie flash trva 1 sec a zalozenie tiez 1 sec. to iste som mal aj v ori chrysler ecu. sikovnejsi clovek musi zvladnut tie kable a janosik to iste zvladol.. ja som vzdy niekde spravil na prvy pokus chybu, ale potom to fachcilo a fachci do dnes. :-)

este aj imo som dal na obal tej ecu a odomkne kazdu 150hp octu. vtedy neboli ziadne vypinacky imo. je tam imo z felicie a este aj citacia cievka s chipom. je to odomknuta 150hp riadiacka, ktora pasuje do kazdeho VW 150hp motora a ide bez rozdielu co chce pristrojovka. to boli prve pokusy. :-) minus do zadu asi 6-7 rokov. teraz sa stale pousmejem nad tou ecu a nikomu by som ju nedal, lebo su to prijemne spomienky. :-)
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod jipi » 05 Nov 10, 22:46:07

tie konce boli nakoniec ešte zaliate - takže žiadny skrat, v aute som to mal 1 1/2 roka a uplna pohoda

jipi 


 
Príspevky: 2
Registrovaný: 24 Okt 10, 23:32:43

Poslaťod eazydaz » 04 Apr 14, 14:45:45

Kamos zhana taku redukciu,nema niekto na predaj?

eazydaz 


 
Príspevky: 98
Registrovaný: 19 Jan 11, 13:14:05

Predchádzajúci

Späť na FAQ - Časté dotazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron