xiaomi

Poslaťod majino » 07 Júl 17, 12:09:27

ako a co si myslite o tejto znacke. v poslednej dobe som sa zacal porozhliadat po sportovej kamere na sposob go pro, no ta sa mi a je na moje pomery dost draha. co sa tyka xiaomi, pocul som na nu zatial dost chvali, tak neviem, poradte

majino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 03 Dec 15, 10:06:25

Poslaťod borinko » 07 Júl 17, 13:25:45

V poslednej dobe asi dosť obľúbená značka. Veľa o nej čítať, lebo začali vyrábať aj mobily a čo so m tak videl, recenzie mali celkom fajne. Asi sa oplatí do nej ísť.
bora bora bora

borinko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 07 Dec 15, 14:59:20

Poslaťod bubak » 11 Júl 17, 9:59:17

To je pravda, ted som kukal, ze aj tie kamery su celkom sikovne a v porovnani s go pro az tak nezaostavali. Teraz to uz ani nie je o znacke, lebo aj tak je vsetkoz ciny, takze si moc vycitat co s tymi znackovymi nemaju

bubak 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 18 Nov 15, 15:36:09

Poslaťod julibar » 11 Júl 17, 10:10:59

vies co sestra kupovala synovi pred mesiacom asi nice boy wega plus ci tak nejako sa vola

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod zarolo » 13 Júl 17, 8:39:42

mna by zaujimalo ci je vobec mozne takuto kameru umiestnit aj na kapotu auta

zarolo 


 
Príspevky: 34
Registrovaný: 29 Mar 17, 12:59:40

Poslaťod jano7 » 13 Júl 17, 9:29:57

zarolo píše:mna by zaujimalo ci je vobec mozne takuto kameru umiestnit aj na kapotu auta


noa ze sa da. predavaju sa bud nalepky no napriklad ja osobne mam takuto prisavku
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.

jano7 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 23 Nov 15, 10:32:18

Poslaťod pilof » 13 Júl 17, 11:48:31

To sú ak veľké prísavky? Ono neviem, či nie sú aj také nálepky, len to mi príde zbytočné lepiť na auto.

pilof 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 25 Nov 15, 10:42:22

Poslaťod boirisak » 19 Júl 17, 11:06:31

nalepky asi nie, tie pokial viem sa daju dat skor na pribly na motorky alebo na lyze a board, no na auto by som isto riesil radsej tie prisavky

boirisak 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 27 Jan 17, 17:10:13

Poslaťod eman » 21 Júl 17, 11:25:02

neviem ako vám, no mne tá značka príde celkom v pohode, mám aj kameru aj telefón a zatiaľ sa sťažovať veru nemôžem. na tú obstarávaciu cenu, je to celkom veľa muziky
neprichádzam sa klaňať, prichádzam víťaziť

eman 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 01 Dec 15, 10:21:30

Poslaťod Robbo » 25 Júl 17, 12:46:17

Hmm no osobne neviem, či by som sa do niečoho takého púšťal. Je jasné, že teraz aj tioe menej známe značky sa snažia dočiahnuť na tie značkovejšie. Ale aj tak, neviem, muselo by ma to poriadne predsvedčiť

Robbo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 42
Registrovaný: 08 Feb 17, 14:03:30

Poslaťod milkos » 27 Júl 17, 11:47:17

Pozrite aj samsung je z ciny tak isto aj iphone. Je jasne, ze male znacky sqa chytaju tych velkych a snazia sa vychytat ich muchy. Tak ci tak, nik pri jednom tel nejak dlho nevydrzi, tak preco neposkusat

milkos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 10 Feb 17, 18:56:01

Poslaťod simullko » 31 Júl 17, 11:29:11

O značke to už fakt nie je. Toto xiaomi je v celku v poslednej dobe prepieraná značka. či už v skupime kamier alebo telefónov, takže prečo nie. Človek ušetrí a v podstate zo zariadenia dostane to isté, ako z nejakého značkového

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod milkos » 25 Sep 17, 10:18:52

simullko píše:O značke to už fakt nie je. Toto xiaomi je v celku v poslednej dobe prepieraná značka. či už v skupime kamier alebo telefónov, takže prečo nie. Človek ušetrí a v podstate zo zariadenia dostane to isté, ako z nejakého značkového

Vsak to, ze je to porovnatelna znacka aj s tymi drahsimi a hlavne co hra v jej prospech je to, ze je podstatne lacnejsia. Takze preco nie. Prislusenstvo uz v pohode zozeniete aj tu

milkos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 10 Feb 17, 18:56:01

Poslaťod rabyr » 27 Sep 17, 11:26:34

milkos píše:
simullko píše:O značke to už fakt nie je. Toto xiaomi je v celku v poslednej dobe prepieraná značka. či už v skupime kamier alebo telefónov, takže prečo nie. Človek ušetrí a v podstate zo zariadenia dostane to isté, ako z nejakého značkového

Vsak to, ze je to porovnatelna znacka aj s tymi drahsimi a hlavne co hra v jej prospech je to, ze je podstatne lacnejsia. Takze preco nie. Prislusenstvo uz v pohode zozeniete aj tu

rozmohla sa veru, teda hlavne pri telefonoch to je znatelne, ze sa vo velkom zacali objavovat aj v nasich obchodoch

rabyr 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38
Registrovaný: 14 Feb 17, 13:30:46

Poslaťod kakton » 28 Sep 17, 11:58:12

rabyr píše:
milkos píše:
simullko píše:O značke to už fakt nie je. Toto xiaomi je v celku v poslednej dobe prepieraná značka. či už v skupime kamier alebo telefónov, takže prečo nie. Človek ušetrí a v podstate zo zariadenia dostane to isté, ako z nejakého značkového

Vsak to, ze je to porovnatelna znacka aj s tymi drahsimi a hlavne co hra v jej prospech je to, ze je podstatne lacnejsia. Takze preco nie. Prislusenstvo uz v pohode zozeniete aj tu

rozmohla sa veru, teda hlavne pri telefonoch to je znatelne, ze sa vo velkom zacali objavovat aj v nasich obchodoch

to je pravda. ja mam tiez xiaomi redmi note 4 a som max v poho. hlavne s vydzou baterky, ktora je tak cc 2 dnova. presiel som si asi vsetkymi znackami tak uvidim, co poviem na tento tak za rok

kakton 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 16 Feb 17, 16:08:53

Ďalší

Späť na FAQ - Časté dotazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron