Vstrekovače siemens ppd

Poslaťod mp3turbo » 26 Nov 10, 1:57:45

doprd*le...

3.0tdi špricky sa uz daju zohnat za 200eur, vraj nove, ale bez dopravy. Kolko to stoji original v audi? Tisicovku eur teda takych 25000 ceskych?


chiptuning, opytaj sa toho chlapika prosim ci vie repasovat 2.0tdi ppd... a ked tak za kolko a v akej kvalite.

mp3turbo 


 
Príspevky: 257
Registrovaný: 27 Júl 10, 23:12:27

Poslaťod Alpiners2 » 26 Nov 10, 13:27:45

chiptuning píše:tak predevcirem jsem mluvil s majitelem bosch service a ten mi rekl , ze naprikaklad piezovstrikovace z 3.0 tdi/ nebo 2,7tdi / kdyz se rozeberou i zdravy a nasledne se slozi tak prestanou fungovat,proste je umi rozebrat ,ale ne uz slozit tak aby opet fungovali, taky zajimava informace :EEE

tam bude najväčší problém asi spojiť tie količky z piezokryštalu s vidličkami v konektori. na fotkách to vidno :roll:
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod sparco gti » 06 Dec 10, 22:05:55

pozeram na tomto videu ze palivovy filter nema original a vyhrev filtra ma spojeny medzi sebou moze to tak byt? a 85kw ajm ma aku znacku vstrekov :roll: http://www.youtube.com/watch?v=-3zpwPNijnI
Naposledy upravil sparco gti dňa 07 Dec 10, 17:47:20, celkovo upravené 1
asz

sparco gti 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 18 Jún 10, 20:17:39
Bydlisko: cadca

Poslaťod chiptuning » 07 Dec 10, 16:30:38

sparco gti píše:pozeram na tomto vydeu ze palivovy filter nema original a vyhrev filtra ma spojeny medzi sebou moze to tak byt? a 85kw ajm ma aku znacku vstrekov :roll: http://www.youtube.com/watch?v=-3zpwPNijnI

jsou dva druhy filtru , jeden je tento a jeden ma jeste na sobe vymenik a jde do nej jeste voda , tady na videu to ma propojene ,protoze procistuje palivovou soustavu a motor nasava z te plechovky i do ni jde prepad ty pruhledne hadicky,puvodni privod nafty je propojen rovnouy s prepadem do nadrze , protoze jinak by mu tam strikala nafta ;)
Obrázok ..... www.dragpower.cz

chiptuning 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 231
Registrovaný: 06 Okt 10, 19:49:34
Bydlisko: Plzen

Poslaťod Pepi19 » 11 Jan 11, 15:17:18

Alpiners2 píše:ako zmerať vadný vstrekovač. 1ohm - vstrekovač je ko
cca 500 ohm vstrekovač je ok


len ta chcem opravit : to nieje 1 Ohm ale nekonecno Ohmov.
takze tam asi niekde sa nieco prepalilo alebo rozpojilo
Inak velmi zaujmava tema :)

Pepi19 


 
Príspevky: 1
Registrovaný: 11 Jan 11, 14:52:55

Poslaťod chiptuning » 11 Jan 11, 17:32:33

Pepi19 píše:
Alpiners2 píše:ako zmerať vadný vstrekovač. 1ohm - vstrekovač je ko
cca 500 ohm vstrekovač je ok


len ta chcem opravit : to nieje 1 Ohm ale nekonecno Ohmov.
takze tam asi niekde sa nieco prepalilo alebo rozpojilo
Inak velmi zaujmava tema :)

ono to muze byt asi oboji ,pri prorazeni civky muze dojit k mezizavitovemu zkratu nebo preruseni civky :roll:
Obrázok ..... www.dragpower.cz

chiptuning 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 231
Registrovaný: 06 Okt 10, 19:49:34
Bydlisko: Plzen

Poslaťod digilubo » 12 Jan 11, 22:39:17

chiptuning píše:tak predevcirem jsem mluvil s majitelem bosch service a ten mi rekl , ze naprikaklad piezovstrikovace z 3.0 tdi/ nebo 2,7tdi / kdyz se rozeberou i zdravy a nasledne se slozi tak prestanou fungovat,proste je umi rozebrat ,ale ne uz slozit tak aby opet fungovali, taky zajimava informace :EEE

on toho ten černík taky dost nakecá . :xxx

digilubo 


 
Príspevky: 1
Registrovaný: 12 Jan 11, 22:30:46

Poslaťod Anydraj » 16 Jan 11, 11:40:28

Alpiners2 píše:Keďže mám k dispozícii vstrekovače siemens ktoré nefungovali tak som sa ich rozhodol rozobrať a zistiť prečo nefungujú.
V diagnostike vypisovalo chybu ventil trysky, elektromagnetické cievky zhorené niesu a fungujú.

veľa majiteľom slávnych passatov zo vstrekovacím systémom siemens odídu vstrekovače ak natankujú nekvalitnú naftu.
a teraz sa pozrieme čo nekvalitná nafta vo vstrekovačoch spraví.


Pekna prace, fotky se budou hodit, ale PPD vstrik nema civku.To je piezoelektrika.Tu nespravis.Jedine vymena.

Anydraj 


 
Príspevky: 30
Registrovaný: 09 Nov 10, 11:20:14

Poslaťod bjukemen » 18 Jan 11, 0:12:29

..jeden borec mi spomínal že zoženie nejake piezo teda kvázi cievku a vysluša sa to opraviť..

..Alpiners : náš kamarat kečup

bjukemen 


 
Príspevky: 794
Registrovaný: 13 Jún 10, 16:33:40

Poslaťod BEDAALFA » 23 Jan 11, 20:04:56

Anydraj píše:
Alpiners2 píše:Keďže mám k dispozícii vstrekovače siemens ktoré nefungovali tak som sa ich rozhodol rozobrať a zistiť prečo nefungujú.
V diagnostike vypisovalo chybu ventil trysky, elektromagnetické cievky zhorené niesu a fungujú.

veľa majiteľom slávnych passatov zo vstrekovacím systémom siemens odídu vstrekovače ak natankujú nekvalitnú naftu.
a teraz sa pozrieme čo nekvalitná nafta vo vstrekovačoch spraví.


Pekna prace, fotky se budou hodit, ale PPD vstrik nema civku.To je piezoelektrika.Tu nespravis.Jedine vymena.


Správně žádná cívka,cívku mají bosch.Já Siemensy dokážu spravit,několika lidem u nás v ČR jsem už pomohl.Ne každý,ale 8 z 10 ano.Kdyby někdo potřeboval jsem na tel +420604591309 Email beda.alfa@email.cz cena od 50 eur podle počtu kusů.
Naposledy upravil BEDAALFA dňa 13 Aug 16, 9:53:22, celkovo upravené 1

BEDAALFA 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18 Jan 11, 17:46:49
Bydlisko: Havířov-město Karvinská 1238 73601

Poslaťod BEDAALFA » 23 Jan 11, 20:18:24

mp3turbo píše:Igor, kukni na tie vstreky co mas pri sebe a skus z tych posratych cievok opisat nejake cisla... neexistuje ze to nezozenieme volakde.

a hentie "izolacie" sa musia tiez niekde nechat vyrobit na mieru. Ved to je hovienko...


Siemens nemá cívky je tam piezo jsou tam krystaly.

BEDAALFA 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18 Jan 11, 17:46:49
Bydlisko: Havířov-město Karvinská 1238 73601

Poslaťod Alpiners2 » 24 Jan 11, 21:46:11

BEDAALFA takže repas ide v pohode :rr a to tu bolo plno mudrlantov čo tvrdili že sa to nedá :lol:
mpps, galetto, magpro2, VCDS, Lexia3, Fiat ecu scan, MB Star, BMW scanner,LabProg+, OpCom, autocom-cdp, bdm, super vag k+can, digiprog3 (firma jantolak)

Alpiners2 

Obrázok užívateľa
Site Admin
 
Príspevky: 1326
Registrovaný: 12 Jún 10, 12:44:35
Bydlisko: Rimavská Sobota

Poslaťod BEDAALFA » 01 Feb 11, 11:06:54

Alpiners2 píše:nejako som sa nedostal k ukončeniu.. vstrekovače by aj behali, lenže je problém v elektromagnetickom ventile. ja som čistil len dýzy, a ostatné časti čo sú na fotkách. cievku sa mi vyberať nechcelo. neviem aký je tam systém, možno by sa to tam ulámalo. ťažko povedať :roll:


Ahoj v tom jak ty píšeš el ventile není cívka!!!! Je tam Piezo electronica tzn několik kristalu pred nimiž je pist.Při přivedení napětí do kristalu se zvětší jeho objem a délka tím pohne píst ktery pres dve vahadla sloužící jako pákový stroj pak spustí mechanismus ve ventilu a dojde ke vstriku. Proč to píšu je to ,že já tyto Piezo VDO Siemens tady u nás v čechách opravuji cena od 50 euro kdyby někdo mel zajem +420604591309
Naposledy upravil BEDAALFA dňa 13 Aug 16, 9:54:25, celkovo upravené 1

BEDAALFA 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18 Jan 11, 17:46:49
Bydlisko: Havířov-město Karvinská 1238 73601

Poslaťod BEDAALFA » 01 Feb 11, 11:10:30

Alpiners2 píše:BEDAALFA takže repas ide v pohode :rr a to tu bolo plno mudrlantov čo tvrdili že sa to nedá :lol:


Mé jméno je Petr. Víš všechno jde jen je třeba znát správné lidi mít chuť a peníze se to učit.

BEDAALFA 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18 Jan 11, 17:46:49
Bydlisko: Havířov-město Karvinská 1238 73601

Poslaťod BEDAALFA » 01 Feb 11, 11:28:17

Alpiners2 píše:BEDAALFA takže repas ide v pohode :rr a to tu bolo plno mudrlantov čo tvrdili že sa to nedá :lol:

V pohodě to nejde ale jde jen musíš vědět jak ,platí nevíš rozebereš nesložíš nebo složíš nefunguje,nebo funguje ne dostatečně pro uvedení pístu do pohybu,ale za pokusy nic nedáš.Já se tím živím tak to nechci nějak rozebírat a jestli se Ti to podaří aby to po složení fungovalo můžeš si přijít na pěkné peníze jako já a všichni jsou spokojeni protože ušetří moc peněz ktere by spolkl VW

BEDAALFA 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16
Registrovaný: 18 Jan 11, 17:46:49
Bydlisko: Havířov-město Karvinská 1238 73601

PredchádzajúciĎalší

Späť na FAQ - Časté dotazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia