oprava zámkov vw group ala janosik

Poslaťod barborka » 24 Nov 10, 23:03:26

coo to ako vazne zajtra skusam a dam vediet ako som dopadol tak zatial vdaka
VW BORA VARIANT 1,9 TDI PD 85 Kw AJM 6 kvalt
PONUKAM ZVARANIE TIG (zelezo,nerez ) viac PM
hľadám prácu ako zvárač TIG,MIG,MMA kontakt email :)
Momentalne sice pracujem ale lepsiej ponuke neodolam :p

barborka 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: 20 Jún 10, 10:33:46
Bydlisko: Prešov okolie

Poslaťod barborka » 26 Nov 10, 17:51:26

no tak dobre dnes som si to vazvyskusal lebo ma to napadlo a mam takyto poznatok co sa tyka spolujazdcovho okna to ak ide dole musim drzat to tlacitkok stale ale hore ide automaticky neda sa to najeko nastavit aby tak automaticky islo aj dole ? a tiez nevviem preco mi to nefunguje pri soferovych dverach tam je nejaky iny system na to nastavenie ci co ? dakujem
VW BORA VARIANT 1,9 TDI PD 85 Kw AJM 6 kvalt
PONUKAM ZVARANIE TIG (zelezo,nerez ) viac PM
hľadám prácu ako zvárač TIG,MIG,MMA kontakt email :)
Momentalne sice pracujem ale lepsiej ponuke neodolam :p

barborka 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 221
Registrovaný: 20 Jún 10, 10:33:46
Bydlisko: Prešov okolie

Poslaťod janosik93 » 26 Nov 10, 20:40:48

odpoj na pol hodiny bateriu a skus to znova. musi sa to takto naučiť.
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod borisvw » 08 Aug 11, 14:11:07

caute, mam taky problem
Na octavii1 rok 12/99 som sa snazil opravit stahovacku no ked som zistil ze mam zlu suciastku tak som to zlozil naspat a nic som nerobil no po poskladany nereaguje soferov zamok na dialkove zamykanie. Pri dialokvom zamknuty zamkne vsetky dvere okrem vodica. Vodica ide zamknut len s klucom.
Co som urobil je to ze som akurat dal dole tapacir a odpojil konektor modulu pre stahovanie okien a naspet to poskladal, zamku ani jeho konektoru som sa nedotkol, nechapem jak je mozne ze prestal fungovat.
Este pred tym sa mi podarilo spustit alarm a to tak ze som sa snazil otvorit auto z dnu na sofer. dverach preto ze bolo zamknute ale okna boli dole.Este asi skor toto mohlo poskodit.
Nechapem to snazil som sa len pomoct nonakonec mam s toho problem ja. Myslel ze to bude len najek zblbnute. Odpojil som baterku no len na kratko nepomohlo, vag nic nepise.
dik za kazdu radu.

borisvw 


 
Príspevky: 5
Registrovaný: 30 Okt 10, 23:47:10

Poslaťod janosik93 » 08 Aug 11, 14:19:08

asi vadny zamok, alebo si nezaložil konektor od zamku .. môže sa to stať. poprípade si pozri, či v konektore sťahovačky niesu vyhnite piny
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod borisvw » 08 Aug 11, 14:25:05

prave ze konektora zamku som sa ani nedotkol, a vadni zamok akurat v tedy by sa posral ked som sa s tym babral to by bol a skurvena nahoda, v konekotre stahovacky vynite piny no to som neskusal pozret ale tak na oko to vyzeralo zdravo myslis ze to moze mat vplyv

borisvw 


 
Príspevky: 5
Registrovaný: 30 Okt 10, 23:47:10

Poslaťod janosik93 » 08 Aug 11, 20:38:32

myslim konektor na motorčeku spúšťača... prezri to poriadne. Isto ti nejde ani nastavovanie zrkadiel, či?
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod borisvw » 11 Aug 11, 13:33:08

no tie zrkadla neviem ci idu to je svagrovo spitam sa, ale sa stazoval ze nefunguje aj to tlacitko na zamykanie okien-aby nikto nevedl stiahnut len sofer.
Takze hovoris ze konektor na motorceku, toho som sa tak isto nedotkol ale moze byt musim poriadne prezriet cez vykend sakra

borisvw 


 
Príspevky: 5
Registrovaný: 30 Okt 10, 23:47:10

Poslaťod borisvw » 16 Aug 11, 10:26:38

tak nakonec vsetko funguje len to zamykanie soferovych dvery nereaguje,
je mozne ze sa to pohlo posrat ked som otvaral z dnu zamknute auto??

borisvw 


 
Príspevky: 5
Registrovaný: 30 Okt 10, 23:47:10

Poslaťod Ondrej » 17 Aug 11, 3:09:43

barborka píše:no tak dobre dnes som si to vazvyskusal lebo ma to napadlo a mam takyto poznatok co sa tyka spolujazdcovho okna to ak ide dole musim drzat to tlacitkok stale ale hore ide automaticky neda sa to najeko nastavit aby tak automaticky islo aj dole ? a tiez nevviem preco mi to nefunguje pri soferovych dverach tam je nejaky iny system na to nastavenie ci co ? dakujem


Vodicove dvere maju pre predne okna 4 polohove spinace, pre zadne 2 polohove. Predne mozu byt take, ze citis tu dalsiu polohu (ked viac zatlacis) napr. Passat B5, alebo ako mam na Octavii- nieje citit ten prechod. Rovnako mi islo automaticky len hore vodicove okno, tak som to napojil na VAGa a cez merane veliciny som si to nasiel. Nakoniec som odskusal, ze ked riadne zapacim tie spinace, tak dokazem zopnut automatiku hore aj dolu na oboch oknach. Vsetko to bude opotrebovanim tych spinacov...
http://www.autodiagnostika.jantolak.sk/
Aktuálni neplatiči: už čoskoro...

Ondrej 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 69
Registrovaný: 21 Nov 10, 3:06:23
Bydlisko: Trstená

Poslaťod borisvw » 27 Aug 11, 20:56:14

janosik93 píše:myslim konektor na motorčeku spúšťača... prezri to poriadne. Isto ti nejde ani nastavovanie zrkadiel, či?


tak nakonec su to asi prehnite kable v dverovej prechodke, jak to opravujete?
Je to tam dost natiahnute. da sa vzbrat cela kabelaz. Zo strany dvier je to jasne ale zo strany A stpika?

borisvw 


 
Príspevky: 5
Registrovaný: 30 Okt 10, 23:47:10

Poslaťod DaNn » 28 Aug 11, 9:05:07

Ktory typ spinaca kupujete?

DaNn 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Registrovaný: 23 Aug 11, 10:58:50

Poslaťod janosik93 » 28 Aug 11, 14:54:15

mám k dispozicii vypínače z tlačiarni . nekupoval som ich.... ale že sa daju zohnať na www.avelmak.sk
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod rosinko » 08 Dec 11, 21:24:45

cavte chcem spytat na octavi 99rok diesel ked zamykam klucom ale aj centralom auto zamkne v poho ale pocut take precvaknutie,ked sedim v aute a zamykam tak to tak neprecvakne...na vagu pisalo daku chybu komfortnej jednotky dveri ci coto

rosinko 


 
Príspevky: 1
Registrovaný: 21 Nov 11, 15:48:43

Poslaťod djrjay » 08 Dec 11, 22:12:19

rosinko píše:cavte chcem spytat na octavi 99rok diesel ked zamykam klucom ale aj centralom auto zamkne v poho ale pocut take precvaknutie,ked sedim v aute a zamykam tak to tak neprecvakne...na vagu pisalo daku chybu komfortnej jednotky dveri ci coto


V diagnostike treba precitat pamat zavad na komfort systeme.
Napise tam presne ktore dvere to robia.

djrjay 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 617
Registrovaný: 22 Jún 10, 21:27:21
Bydlisko: PD-SK

PredchádzajúciĎalší

Späť na FAQ - Časté dotazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron