Cictenie TURBA - Dopyt

Poslaťod Olsen » 28 Máj 13, 13:16:09

...kde ta v Ke najdem aspon zatial to zdiagnostikovat?
Ford Galaxy 1.9TDI
Ghia Automat AUY
Wolf tuning 150PS

VW New Beetle 1.9TDI
ALH 66kw

Olsen 


 
Príspevky: 8
Registrovaný: 23 Máj 13, 14:56:14
Bydlisko: Kosice

Poslaťod Shima » 28 Máj 13, 18:05:56

napis mi PM a tam sa dohodneme

Shima 


 
Príspevky: 372
Registrovaný: 18 Jún 10, 21:02:43

Poslaťod patove » 20 Nov 15, 21:48:46

Pozdravujem Vás páni,

mám menší problém s mojím Golfom 1,9 TDI r. v. 1999, AHF, 81 kw. Auto som prednedávnom kúpil s tým, že záťah turba som cítil až okolo 2500 otáčok. Majiteľ mi povedal, že turbo bolo repasované, ale neskorý nábeh to malo aj predtým. Jazdila na tom manželka, ktorej to nevadilo, neriešil to. Mám jedného známeho s rovnakým autom, takže sme postupne skúšali prehodiť funkčné veci z jeho auta s nádejou, že prídeme na to, kde je problém. Z jeho auta máme vyskúšanú funkčnú váhu vzduchu, N75, snímač tlaku v sacom potrubí. Žiadna zmena. Všetky hadičky sú OK. Naposledy sme pri diagnostike zistili, že váha vzduchu vykazuje nízke hodnoty, a že pri prekrytí určitej plochy vykazuje požadované hodnoty. V takom prípade turbo zaberalo už od cca 2000 otáčok. Prelepili sme polovicu toho sitka na váhe izolačnou páskou a čuduj sa svete, turbo zaberá pekne zospodu. Samozrejme sa nechcem uspokojiť s takýmto "riešením" problému a rád by som ho odstránil profesionálne. Mal som nahodenú už aj čisto novú váhu vzduchu, ale opäť žiadna zmena. Do úvahy pripadá ešte problém so samotným turbom.

Prosím Vás, je tu niekto z okolia TV, prípadne KE, kto by sa vedel na to turbo bližšie pozrieť, prípadne vyčistiť a zistiť v akom je stave?

Ďakujem Vám za reakcie a prajem príjemný večer.

patove 


 
Príspevky: 2
Registrovaný: 30 Júl 15, 9:09:35

Poslaťod janosik93 » 20 Nov 15, 21:57:04

ak sa ti nezda prisť do snv, tak viem pomocť
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod patove » 20 Nov 15, 22:07:45

Pozdravujem, kedy Vám to vyhovuje?

patove 


 
Príspevky: 2
Registrovaný: 30 Júl 15, 9:09:35

Predchádzajúci

Späť na Údržba a technické problémy VW

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron