Nudzový režim, turbo vysoky tlak passat 96kw

Poslaťod belani » 08 Apr 15, 8:23:07

Nazdar ludkovia, mam passat 1,9 Tdi 96KW, AWX,

Zacalo ma hadzat do nudzaku tak pozreli mi v servise turbo povedali ze je hodne na vymenu ze prepusta vela oleja aj lopatka bola najaka vydrata, tak som dal zrepasovat turbo do piestan, zobral som si kus za kus nahodil auto jazdilo mesiac a pol bezproblemov a po mesiaci som bol opať v nudzovom rezime. vsetko sa popozeralo podtlka OK, N75 ventil OK, tak som turbo dal vybrat a zaniesol som ho opat k turbarovy do piestan, turbo rozobral predomnou (i ked sa tomu nerozumiem) ukazal mi co sa udialo, teda vysvetlil mi to tak ze tam je spatne spalena nafta a ze bude treba repasovat trysky ze mi to spravy v ramci reklamácie i ked to nie je jeho vina. takze teraz stojim pre otazkou ci mam dat repasovat trysky,
Auto je inak chipnute nejakym podomovym nahravacom softu a v jednom servise mi povedali ze tam je velka požiadavka na palivo ze kto to chipoval, tak este rozmyslam ci by nebolo dobre to ist prechipovat na seriu kedze potrebujem auto predovsetkým aby fungovalo, a ak repasovat trysky tak co by ste mi poradili. Dik za odpovede

belani 


 
Príspevky: 1
Registrovaný: 22 Feb 15, 9:49:33

Poslaťod janosik93 » 08 Apr 15, 8:46:51

najprv by som dal skontrolovať soft, a potomriešil trysky
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves


Späť na Údržba a technické problémy VW

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron